Sign in to follow this  
sebek.zar

Pożegnanie

Recommended Posts

sebek.zar    55

Dzień dobry,

Chciałem się pożegnać, podjąłem decyzję o odejściu.

Niektórzy będą zadowoleni.

Jeśli ktoś ma jakieś pytania, to może zdążę odpowiedzieć.

Miłego dnia

S.

sebek.zar    55

Chciałbym jeszcze pożegnać się na forum z osobami, które tworzyły te forum (mam nadzieję ,że wszystkich wymieniłem,kolejność losowa):

Niektórych znałem z pola bitwy ;) moje skojarzenia:

-peterdm - dobry wojak, chyba jeden z najlepszych, garand, springfield, bazooka

-Atruta - mądry, oczytany, wojownik o prawdę, nie tylko w grze

-KapitanBomba - nieobliczalny frager KM

-ZewKrwi - wojownik uniwersalny

-Garoslav - najlepszy dowódca

-Werka - wojowniczka, która bije facetów

-Sigvall - dobry snajper, szczególnie rosyjski

-JohanC1 - frager, bandyta z MP

-ZdzisuDyrma - ASG, paintball fighter, a w grze jeszcze lepszy

-evothal - najlepszy czołgista ever w grze

-MikoGLS - weteran

- kayisha - była żołnierka w WP (chyba baba z "jajami" w pozytywnym znaczeniu)

-nikotyna - to był dobry woj, kiedy grał w Huzarach, chyba mało go osób pamięta

-pluszak - "cziter" :D taki powinien mieć pseudonim.

-rambobambo - Grał w WP

-Aracz - jeden z najstarszych weteranów, jak nie najstarszy

-Cpuno86 - no dobry gracz, ale wylewny ;)

-Partyzant_Pl - weteran, nawet dawał radę

-Solo - z Wyskoczna, noobiarz grandziarz, znaczy garandziarz

Werka    30

Hej @sebek.zar coś się kończy, coś zaczyna. Mimo, że nie zawsze było kolorowo to pewnie jeszcze za Tobą zatęsknimy ;) Trzymaj się, wszystkiego dobrego!

Pytanko mam jedno, masz jakiś wpływ na to kto zostanie nowym modem, czy mamy się przygotować na najgorsze? :D

sebek.zar    55
5 hours ago, Werka said:

Hej @sebek.zar coś się kończy, coś zaczyna. Mimo, że nie zawsze było kolorowo to pewnie jeszcze za Tobą zatęsknimy ;) Trzymaj się, wszystkiego dobrego!

Pytanko mam jedno, masz jakiś wpływ na to kto zostanie nowym modem, czy mamy się przygotować na najgorsze? :D

Podejrzewam, że zgłosi się kilku kandydatów, wtedy zapytają mnie o opinię. Jeżeli bedzie to stary gracz, to warunkiem będzie czy miał w przeszłości bana.

Najlepiej żeby była to osoba etycznie dojrzała, żeby nie zrobiła też z forum zamordyzmu, ale to już moja opinia :)

Werka    30
3 hours ago, sebek.zar said:

Podejrzewam, że zgłosi się kilku kandydatów, wtedy zapytają mnie o opinię. Jeżeli bedzie to stary gracz, to warunkiem będzie czy miał w przeszłości bana.

Najlepiej żeby była to osoba etycznie dojrzała, żeby nie zrobiła też z forum zamordyzmu, ale to już moja opinia :)

Rozumiem :) dzięki za odpowiedź!

Etyczne to właśnie byłoby usunięcie kilku użyszkodników :D żartuję, już o tym dyskutowaliśmy. 
W sumie teraz przyszło mi do głowy jeszcze jedno pytanie, jak wyglądała Twoja komunikacja z Reto, widzę slacka, ale to były tylko wiadomości pisane czy również voice chaty?

Ciekawe co z tego wszystkiego wyniknie i kogo kopnie ten zaszczyt.

sebek.zar    55

No komunikacja była tylko formalna, ponieważ jestem człowiekiem zapracowanym.

Nie rozumiem co to znaczy, że widzisz slacka. Czy dostałaś zaproszenie do kanału administracyjnego?

Co do voice chatów to pamiętajmy, że nikt nie jest nativem, chodzi o zrozumienie. Są tam osoby z całej europy.

Oczywiście chłopaki z reto pomogą nowej osobie w ogarnięciu tematu, nie ma się czego bać.

Uważam ,że najważniejsze jest zachowanie tajemnicy, ponieważ moderator ma dostęp do rzeczy ,które nie sa publikowane. Tak wiec warto mieć to na uwadze.

Przez wszystkie moje lata moderowania zdarzały się wycieki od właśnie ludzi etycznie dziecięcych.

Jako najstarszy moderator, bo nie ma już osób stażem starszych ode mnie, polecam ludziom zdyscyplinowanym zająć tą zaszczytną funkcję.

Werka    30

@sebek.zar nie, nie mam dostępu do niczego, nawet nie startowałam. Slacka widziałam w wymaganiach 😃 czysta ciekawość jak to wygląda od kuchni. Dzięki.

Badyl81    147

A już napisałem solowi, że Ty gasisz światło a tu taka niespodzianka.

Powodzenia.

Garoslav    17

@sebek.zar zraportowałem ten wątek jako fejk news i nieodpowiedzialne zachowanie najlepszego modera polskiego community jakiego dane mi było poznać ;)  Co prawda niewiele mnie już z grą łączy ale jak widzisz taka decyzja odbija się szerokim echem. Wielkie dzięki za lata dobrej zabawy i pilnowanie tu niesfornych graczy rzucających się sobie do gardeł przy byle okazji. To wszystko ma swój urok i teraz łezka się w oku kręci.

Przy okazji pozdrawiam wszystkich z którymi było dane mi zagrać. To były tygodnie miesiące i wręcz lata świetnej zabawy, śmiechu do rozpuku ale i łez potu i krwi ;) wylanych na tą "dopracowaną" grę. Miała jednak coś takiego co nas mimo wszystko przy niej trzymało. Dla tych którzy zostali - sławcie polski oręż w boju i dajcie popalić Niemiaszkom. 

Pozdrawiam

Garoslav

Sigvall_2    262

Nie powiem - wstrzasnela mna ta wiadomosc, wielu rzeczy spodziewalem sie po tym forum, wiele wyczytalem , ale nigdy przez mysl by mi nie przeszlo to, ze Ty moglbys nas opuscic .... Naprawde przykra wiadomosc i wiem, ze nikt Cie tutaj godnie nie zastapi  :( Dziekuje Ci Sebek, ze byles z nami tyle lat, dziekuje za prace, ktora tutaj "odwaliles". Dziekuje Ci osobiscie, za wstawiennictwo za moja skromna osoba .. 
Przykro mi sie to czyta, naprawde wiele dobrego kojarzy mi sie z Toba, z cala ta spolecznoscia, ktora tylko Ty tak potrafiles usadzic na tylku ;/ 
Powodzenia na "nowej" drodze i jeszcze raz - dziekuje Ci, ze wytrzymales z nami tyle lat.
Pozdrawiam
Sig 

Edited

sebek.zar    55

Dziękuje Wszystkim za dobre słowa, nie spodziewałem się: Werka, staszex, Badyl.

@Sigvall_2

Dzięki wielkie.

- nie dało się głową muru przebić, jak już robo nie dał rady, a później ojciec dyrektor, to co ja skromny moderatorek mogłem?

Był to chyba błąd silnika anty czitowego w tamtych pradawnych czasach, no i ludzki że pozwolił jak domniemam na to co było później.

Tak jak pisałem wcześniej, to największa moja porażka na forum.

@Garoslav

Też dziękuje, ale...

Nie wygłupiaj się, wszystko ma swój początek i koniec. Rzeka płynie dalej, nigdy nie jest taka sama, a ja jestem tylko rekwizytem.

Potrzeba nowej krwi.

Jako dowódca WP miałeś i mieliście swoje 5 minut w historii gry, najlepsze niemieckie klany przenosiły się na inną część mapy, rzucając obelgi Polscy Cziterzy!

Ale to było piękne :D Kawał historii. Patrząc z boku na to wszystko, można potwierdzić, że Polak z Polakiem się nie dogada, chyba że wróg u bram.

@Savier

Niektórzy już pewnie po stypie.

Stypa jak stypa, kończy się upojeniem alkoholowym, śmiechem przeplatanym łzami, marudzeniem. Normalna zwykła ludzka rzecz.

Pozdrawiam.

Atruta    135

Trzymaj się Sebastianie. Miło było z tobą rozmawiać i dyskutować w grze i poza nią.
Może jeszcze uda się spotkać i postrzelać gdzieś razem.
Może tym razem po tej samej stronie barykady.

Przyznam szczerze że wielokrotnie Cię krytykowałem w prywatnych rozmowach o zbyt dużą pobłażliwość w stosunku do czegoś co łagodnie nazwałbym "degeneracją i patologią". Po czasie wiem że to ty miałeś rację. Dawałeś szansę i mimo krytyki co poniektórych patoli, naprawdę okazywałeś sporo zrozumienia i cierpliwości.

Do zobaczenia :)

EvoThal    4

Pozdrawiam Sebek i dziękuję za pamięć:) Tak jak napisali inni, zostawiłeś tu kawałek swojego życia. Mam nadzieję, że czas spędzony tutaj dał Ci więcej satysfakcji niż zepsutej krwi:)

Powodzenia na nowej drodze.

Tak przy okazji, pozdrowienia dla starej ekipy WP:) no i dla obecnych członków, walczcie dzielnie:)

sebek.zar    55
5 hours ago, EvoThal said:

Pozdrawiam Sebek i dziękuję za pamięć:) Tak jak napisali inni, zostawiłeś tu kawałek swojego życia. Mam nadzieję, że czas spędzony tutaj dał Ci więcej satysfakcji niż zepsutej krwi:)

Powodzenia na nowej drodze.

Tak przy okazji, pozdrowienia dla starej ekipy WP:) no i dla obecnych członków, walczcie dzielnie:)

Czas spędzony tutaj, to czas który nauczył mnie więcej niż się spodziewałem. Przykładem jesteś Ty, myślałem ,że odszedłeś w zapomnienie. Reto dalej szuka moda, jest paru chętnych. A ja, tak jak mówiłem, jestem tylko rekwizytem gdzieś na brzegu płynącej rzeki. Potrzeba młodych dynamicznych osób. Wiesz dla czego?

sebek.zar    55
On 4/12/2019 at 10:56 AM, Atruta said:

Trzymaj się Sebastianie. Miło było z tobą rozmawiać i dyskutować w grze i poza nią.
Może jeszcze uda się spotkać i postrzelać gdzieś razem.
Może tym razem po tej samej stronie barykady.

Przyznam szczerze że wielokrotnie Cię krytykowałem w prywatnych rozmowach o zbyt dużą pobłażliwość w stosunku do czegoś co łagodnie nazwałbym "degeneracją i patologią". Po czasie wiem że to ty miałeś rację. Dawałeś szansę i mimo krytyki co poniektórych patoli, naprawdę okazywałeś sporo zrozumienia i cierpliwości.

Do zobaczenia :)

I tu się mylisz, pierwszy i ostatni raz. To Ty zawsze miałeś rację, we wszystkim.

A krytykę, czas oceni ;)

staszex    5
On 5/2/2019 at 9:07 PM, sebek.zar said:

I tu się mylisz, pierwszy i ostatni raz. To Ty zawsze miałeś rację, we wszystkim.

A krytykę, czas oceni 

Będzie to trochę w nietakt co powiem ale żegnasz się z forum czy z całym H&G?

ZewKrwi    77

@sebek.zar

Przepraszam za półroczne spóźnienie. ;)

Myślę jednak, że jest ono (moje spóźnienie) pewną formą docenienia Ciebie i twojego wkładu w naszą społeczność. Mam na myśli to, że mimo iż wielu z nas rozeszło się po czterech stronach świata i w samą grę niespecjalnie dziś już gra, czy nawet się nią nie interesuje. To jednak w sytuacji Twojego odejścia z funkcji moderatora, wielu z nich, tak zresztą jak i Ja, czuję potrzebę zalogowania się tu i napisanie paru słów od siebie.

Zawsze ceniłem Cię za to, że mimo różnicy zdań, o którą na forach nie trudno, a która zwykle spadała na Twoją głowę w postaci problemu, starałeś się szanować obie strony konfliktu, nie zależnie od tego czy zgadzałeś się z nimi czy też nie. Ta właśnie Twoja bezstronność, którą pokazywałeś tu na forum była dla wielu przykładem. Chociaż dziś widać, że mimo upływu czasu, wielu pozostało niezdolnych by posiąść tą wiedzę, większość rozumiała i doceniała Twoją dojrzałość. Dziś zaś wraz z innymi moimi przedmówcami pragnę Ci za to podziękować. Szczególnie że trwałeś na straży tej społeczności przez tak długi czas, kiedy my cieszyliśmy się tą grą i kiedy nie mogliśmy na nią patrzeć uciekaliśmy do innych gier. Ty wciąż miałeś cierpliwość i znajdowałeś czas dla ludzi tu piszących i ich "zachowania".

Zapłata myśle to dziś mała, za to szczera... Dziękuje

Życze Ci powodzenia.

PS

"...ja to bym ich zbanował po co się tyle męczyć..." Anonimowy członek WP

Edited