Sign in to follow this  
argonCZ

Fav loadouty

Recommended Posts

argonCZ    3

Jelikož je to tady už měsíc mrtvý, zakládám tenhle topic. Neočekávám že se to tady jakkoliv zlepší ale za pokus nic nedám že? :P

Sem dávejte vaše nejoblíbenější loadouty za jakoukoliv frakci tzn: 1.,2.,3.,4. slot + badge. Můžete připsat výhody/nevýhody

ChrisTaylor    43

U mě nelze říct, jaký byl pro mě nejoblíbenější, vždy záleželo na situaci jednotlivé hry – pak jsem se rozhodoval, jaká kombinace je nejvhodnější.

Pokud mám ale nějaký vyzdvihnout, tak jednoznačně:

• Primární zbraň – M1919
  • Protitankové granáty – No. 74 (Sticky Bomb)
  • Stužka – Fast Reload

V podstatě univerzální pro každou situaci, což bylo pro mě největší plus.

Quinnn31415    67

No pro různé situace se hodí různé vybavení. Jako inf. soldiers mám různé "specializace" - medic, TDs, close combat, long range, mechanik atd.

Nejvíce ale používám více univerzální loady:

A)

• Thompson M1A1 - trigger, bullets 
  • M24 Frag sleeve 
  • Big Med Kit 
  • Heavy set gold badge (+Fast reload with vet)

B)

• Scoped M1 Garand - fully modded 
  • Grenade Mk II
  • Med kit
  • Heavy set gold badge (+Fast reload with vet)

A) je moneymaker :-) Mám ho na vojákovi s největším platem a navíc jsem si už na Tommyho zvyknul.

B) je super na střední-delší vzdálenost

pat4444    41

Já jsem si teď nejvíce oblíbil set s:

• PPSH-41
  • RGD-33
  • malá lékarnička a odznak HSG

Problém je v tom , že špagin je naprosto nepoužitelný na větší vzdálenost než 25m kvůli malému damage a extrémní nepřesnosti,

takže s tím hraju většinou jen na Colmar Hamletu. (Ono ostatní mapy se kvůli tomu tank spamu snad ani hrát nedají ). Ale ten pocit když s tím naletíte do baráku a "vyčistíte" ho na jeden zásobník je fakt parádní.

JosefSvejk    50

U Amíků jsem měl oblíbenýho Thompsona nebo M1G Garand s hlavní Scout II.

U Němců jsem měl nějoblíbenější MP-40 v základu nebo StG-44 s optikou v základu.

U Sovětů to bylo DP-28 v základu a PPD-40 v základu.

Granáty a podobný výbušný píčoviny jsem nikdy nepoužíval, jelikož to stálo hafo peněz a výsledek 0. Navíc nováčci vám AT miny rozstřelovali. Protitankový zbraně jedině Bazooka/Panzerschreck+pistole než to všechno zmršili.

Sign in to follow this