Sign in to follow this  
Karol1161

Brak dźwięku podczas rozgrywki....

Recommended Posts

Karol1161    0

Witam mam pewien problem, odpalam grę wszystko ładnie pięknie jest dźwięk gram kilka bitew I nagle nie mam dźwięku w menu jest ale podczas rozgrywki już nie  wtf ?? !!! pomocy !!!!   

ps. możliwe że to wina serwerów bo własnie padły nie da wejść się do gry????

Edited

Basior    0

Masz kiepskiego kompa, kiepski net no i pamiętaj że serwery są w Rosji ;) 

U mnie od kilku ładnych miesięcy mam wszystkie dźwięki, wszystkie! Wchodzę do budynku i słyszę że jeździ po nim czołg, lata samolot, biega tysiące graczy... ba nawet słyszę przeładowanie broni mimo że na punkcie jestem sam. AWESOME!

solo1979    397
9 hours ago, Karol1161 said:

Uważasz że komp za 5 tysi jest słaby??? Szukam odpowiedzi A nie wpisu jakiegoś gowniarza.....

No widzisz. Ja kupiłem lapa 5-6 lat temu za 6 tysi i wszystko mi działa po dzień dzisiejszy. Pytanie kiedy Ty kupiłeś swego kompa? Jak w 95 roku kupiłeś 386sx za te pare tysi to może być dzisiaj słabo.

Wolfenstine, Doom, Another Word działa?

Edited

Badyl81    147

Od początku nie miałeś dźwięku w grze? Czy miałeś i ci znikły nagle? Miałem kiedyś taką bitwę kiedy w środku walki dźwięki znikły. Ale pojawiły się po paru minutach. Tylko, że to zdarzyło mi się tylko raz.

Badyl81    147

To lipa trochę... Próbowałeś machać suwaczkami głośności w menu głównym gry? Są dwa - górny od muzyki w menu i dolny od innych dźwięków. Może ten drugi masz na 0? Suwaki w mikserze systemowym sprawdzałeś? Może trzeba grę przeinstalować. Nie mam na to pomysłu. Tak jak pisałem wcześniej - u mnie dźwięk zniknął (miałem przy okazji potężne lagi) ale pojawił się jeszcze w tej samej bitwie.

Jaką masz kartę dźwiękową? Może gra ma z nią jakiś problem.

Edited

Sigvall_2    262

podczas bitwy  alt+tab do pulpitu i sprawdz na  pasku "glosnosc"- w win 10 kazda apka ma oddzielna opcje a h&g sklada sie z  dwoch aplikacji  -  moze jakims skrotem  wyciszyles sobie gre.
Sprawdz tez w opcjach karty graficznej przekierowania dzwieku do monitora/sluchawek.

Badyl81    147
13 hours ago, AmeliaEarhart said:

Ja też mam wszystkie dzwięki, wszystkie ! czołgi jeżdzące po dachach i samoloty w pokojach a jak biegne przez las to słysze za sobą samochody rozbijające sie o drzewa ale najlepsze jest to DZYŃ DZYŃ !!!, taki dzwięk jakby z innej gry, coś jakbyś pukał łyżeczką w szklanke albo garnek, wiem ze inni też to mają ale nie wiem co to jest,  nie żeby mi to przeszkadzało bo i tak podczas gry słucham muzyki więc dżwięki są mi  obojętne ale ciekawe co to takiego.     

Mamusia woła na obiadek :)

Badyl81    147

Fachowa odpowiedź brzmi: Mamusia na obiadek dzwoni, a Ty mimo, że z nią nie mieszkasz to i tak słyszysz. Taki przekaz. A na poważnie to ponoć dźwięk pocisku rykoszetującego o czołg (chyba), ale twórcy gry skopali dźwięk i słychać to wszędzie, nawet jak nie żyjesz :)

Na skirmishach? Gram przeważnie na szturmach, tych mniejszych map nie lubię. Ale mam żołnierzy z gównianymi mundurkami, to fakt. Noże i łopaty przyciągam telepatycznie, więc bardzo możliwe, że mnie zadźgałaś. Ale nie z konta AmeliaEarhart. Tyle co ja czasem ginę... i jeszcze w jaki sposób to szkoda gadać 😜

Karol1161    0

ok nie było mnie przez kilka dni w domu więc nie miałem możliwości sprawdzenia gry i robię to dopiero dziś i stwierdzam problem sam się pojawił i sam się rozwiązał :D dźwięk wrócił 

solo1979    397
7 minutes ago, Karol1161 said:

ok nie było mnie przez kilka dni w domu więc nie miałem możliwości sprawdzenia gry i robię to dopiero dziś i stwierdzam problem sam się pojawił i sam się rozwiązał :D dźwięk wrócił 

Tez kiedys bylem wyrzucic smieci i wrocilem po kilku dniach. No ale z wiaderkiem.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this