socriel

Existuje tu este niekdo??

Recommended Posts

Agar96    7

Pár nás tu ještě zbylo, ale není to žádná sláva. S přibývajícími updaty se to tu celkem vylidnilo.

socriel    0

Mne osobne sa to paci je to urcite teraz o dost tazsie ale aspon to cloveka donuti aj rozmyslat 

Osobne sa čudujem každému hráčovi ktorí ešte stále hraje túto pi******.... HnG som začal hrať asi v 2014 už vtedy to nebolo nič extra ale dalo sa to... Hra mala svoje problémy okej ale aspoň išla nepadala nonstop, FPS sa držali celkom a potom prišli tie slávne updaty ktoré nevyriešili vlastne nič a celá hra išla do puče... Dal som HnG ešte jednu a poslednú šancu s updatom Armor 2.0... Tak som zapol hru vošiel do bitky zobral tank ale to bol vtip... Nevedieť zničiť auto tankom na ranu alebo tank s tankom sa odstreluju dobre že nie minútu tak som to rovno vypol a vysral sa na celé HnG. Občas si pozriem forko ale to je asi všetko. Táto hra je dead kým podľa mňa nezmenia celý dev team... A to ešte ako je hra pay to win o tom ani nebudem hovoriť. 

Korficz    0

přesně,souhlasím... minimálně s tankem 3 rány do auta, tank vs tank se ostřelují dlouho až je to kolikrát nudné :D letadlo s flakem vyjimečně sestřelíš,ale většinou dostane on tebe že tě pokropí dávkou nebo si v klidu na tebe hodí bombu :D   a ty FPS mě taky jeb*u,předtím jak mě to krásně běželo a teď jaké to je otřesné 😕 

HnG sa dlho spoliehali na to že boli jediná poriadnejsia ww2 FPS game ale to už dávno neplatí od kedy tu je post scriptum alebo hell let loose a mnoho ďalších hier oproti ktorým je HnG proste sra***... A to nie len graficky ale všeobecne balancom hry, bugmi a tak ďalej a tak ďalej... Pokiaľ fakt neurobia poriadne zmeny v hre tak si osobne myslím že do roka končia... 

ChrisTaylor    43

Největší problém celé hry je v lživém tvrzení vývojářů, že naslouchají komunitě. Spousta hráčů zde na fóru přispěla skvělými nápady, jak hru vylepšit/upravit/opravit a jiné, jenomže pokud budou tuto zpětnou vazbu neustále ignorovat a půjdou si svojí vlastní cestou, tak kvalita hry půjde jen a jen dolů, což lze samozřejmě vidět.

JosefSvejk    50

Já to přestal hrát jak vyšel ten update s tím novým systémem penetrace a modelem poškození. To už byla poslední kapka. A lidi od nich pouze chtěli nové zbraně/vozidla a opravit bugy. Asi to bylo nad jejich síly. Každopádně prý propustili polovinu lidí cca 20, takže asi konečná. Já hraju od listopadu Battlefield 5 a jsem spokojený. Tam mají všichni stejné zbraně, je to docela dobře vybalancované. Akorát za snipera a tankistu to není taková zábava jako v HnG, ale co se dá dělat.

Agar96    7

Vývojáři od RETO kašlou na to co chce komunita, sem tam si vyslechnou že něco není vybalancované a ještě víc to pohnojí jak je zde dobrým zvykem. To že za peníze jde ve hře všechno, tedy již výše zmiňovaný systém pay to win, je opravdu smutné. Když začínali tak mám pocit, že tvrdily že nebudou používat již zavedené herní enginy, ale že se budou snažit si vše vytvořit sami a že povedou hru jinak a taky je to vidět. Fyzika hry mi po armor 2.0 přijde podobná jako u starších her GTA. Nezřídka kdy najedu kolem na nějaký kámen nebo vyvýšeninu a rázem si hraju na kaskadéra létajícího 50 metrů do výšky. Nebo opačný příklad kdy malá kamenná zídka, která mi překáží na každé mapě, zastaví i tank Tiger. Nedodělané a nevyvážené zbraně, totální nezájem o rozvoj potenciálu vojáků jako jsou průzkumníci nebo výsadkáři, bugy kam se člověk podívá, hra plná rusáků co jim sypou prachy do hry a mnoho dalšího co tuto hru pomalu ale jistě pohřbí. Nejlepší to bylo v roce 2014 kdy bylo vše na začátku o mnoho zábavnější a nezkažené.

JosefSvejk    50

Možná je to i tím, že když tu hru začali dělat lidi, kteří už tam dávno nejsou a oni nesehnali nikoho stejně dobrého. Pouze to udržovali a spokojili se s prachama z mikrotransakcí. U Bf5 lidi nadávali a báli se o to, že nebude nový obsah a pořád tam něco přidávají. Sice postupně a né najednou, ale přidávají. A opravují chyby a nebo se snaží. A za docela krátkou dobu. Ano není to firma s 20 lidma, ale já dělal ve firmě o 3 lidech a dokázali jsem hodně. Chce to jenom chtít a nespokojit se s tím co je.