mouchaCZE

!!!!! Potřebuji pomoc !!!!!

Recommended Posts

mouchaCZE    0

Zdravím,

Potřeboval bych poradit, když si vyberu zemi a dám bitvu, tak ono mi jí to najde ale pořád jí to načítá a nespustí se pořád vídím moji postavu a zbraně a do hry se ani nepodíám......Co s tím?

Díky za odpověď (Radu).☺️

Edited

killer553    501

A hral si uz vobec nieco alebo si uplny novacek ?

No vseobecne to moze byt tvojim PC alebo internetovym pripojenim.

Ale v poslednej dobe dost blbnu serveri cize aj to moze byt pricina.

mouchaCZE    0

8 minutes ago, killer553 said:

A hral si uz vobec nieco alebo si uplny novacek ?

No vseobecne to moze byt tvojim PC alebo internetovym pripojenim.

Ale v poslednej dobe dost blbnu serveri cize aj to moze byt pricina.

Ano hrál, asi 4 měsíce zpátky na stejnym PC a šlo to v pohodě......Vlevo dole jak ti to najde mapu, tak ti ji normálně načítá, ale mě ne, me to pise jen Načítání a po určitém čase v tom druhem okně Launching game a nic se nestane ..... Nevím co s tím.... :( 

Edited

killer553    501

Davnejsie som mal problem dost podobny ale hra sa aj nacitala ale po neuveritelne dlhej dobe a s nehratelnymi FPS.

Vyriesil som to tym,ze som skusil druhu verziu hry.

Ak mas Steam verziu skus Standalone a  vice versa 

Edited

mouchaCZE    0
1 minute ago, killer553 said:

Davnejsie som mal problem dost podobny ale hra sa aj nacitala ale po neuveritelne dlhej dobe a s nehratelnymi FPS.

Zrovna pred 5 min jsem si dal stahovat jinou verzi, ja mam ze steamu a ta mi nejde tak skusim normalne ze stranek snad pujde.....

mouchaCZE    0
34 minutes ago, killer553 said:

Ted jsem zjistil po nainstalovvani nove hry že tam chybi soubor nebo co to je  : 0xc0000009a a nevím co to je a kde to sehnat-........prostě to děla 0xc0000009a    :D 

Edited

JosefSvejk    50

Zkontroloval bych jestli ti něco neblokuje Firewall a nebo Antivirus. To bych zkusil během hraní vypnout.

Pak bych zkusil zjistit jestli máš nainstalovaný ten jejich BattleEye jelikož bez toho ti to bude dělat problémy. Stačí odinstalovat a nainstalovat znova hru a ten BattleEye se ti nabídne sám.

Jinak nevím co by to mohlo být. Vyzkoušel bych vyhledat přes Google klíčová slova Heroes and Generals battle not loading nebo něco podobného.