Sign in to follow this  
ChrisTaylor

Testování „Vehicle Gameplay Update“ - pocity

Recommended Posts

ChrisTaylor    43

První zásadní věc, tzv. „Auxiliary Seat“ systém byl odstraněn, takže můžete hrát za libovolnou třídu dle zdrojů v bitvě. Možná si říká, že to je výborná zpráva, ale já bych se hned tak neradoval. Nyní je totiž spawnování podmíněno novou věcí - „Deploy Tokens“, jež se vám v průběhu hry doplňují. Můžete jich mít maximálně 1000, což je právě tím hlavním kamenem úrazu. Postava/vozidlo s lepším vybavením vás stojí více, ta horší méně. Nebyl by to problém, ale pokud jste např. hned po spawnutí zabiti, tak to nějakou chvíli trvá, než se může spawnout znovu.

Existují dva druhy těchto tokenů - jeden pro samotné vojáky, druhý pro vozidla. Pro každý druh je oddělený jejich počet, který se počítá zvlášť. Nejvíce mě mrzí samotné UI tohoto systému, přijde mi velmi nepřehledné, po chvíli hraní už jsem na to sice nějak přišel, jenomže jsem pořád nezjistil, jak třeba spawnout vozidlo pro pěchotu.

Další věcí je optimalizace z hardwarové stránky. Sice jsem měl v průměru 170 FPS, jenomže GTX 970 byla využita na 99 % a i5 6600K na cca 70 %. Takhle cesta nevede, hra s takovouto grafikou nemůže přece chtít tolik. Zde je vidět, že engine to už opravdu nezvládá.

Doporučuji si to vyzkoušet na vlastní kůži, abyste byli v obraze. A jak to vidíte vy?

killer553    501

Ma napadlo,ze by som to otestoval pac to znie zajimavo.

No akosi potrebujem Administratorske prava aby som mohol Prototype aktualizovat a rovnaky problem nastava aj pri spusteni ako administrator.Dokonca aj na specialnom windows ucte,ktery je sam o sebe administrator a ma tento pristup ku vsetkemu....

ChrisTaylor    43

Já zrovna dnes klienta pro prototyp reinstaloval, poněvadž mi to psalo problém s připojením. Až posléze jsem z fóra zjistil, že vypadly servery, a tak to bylo zbytečné.

Ale i přes to bych to zkusil, když jsem před půl rokem reinstaloval klasického klienta, tak mi přibyly nějaké nové věci z aktualizací předtím, které jsem samozřejmě neměl. Ono už je to taková tradice, každý půlrok reinstaloval klienta.

JosefSvejk    50

No to jsou fakt borci. Místo aby udělali hru tak aby si to hráči užívali, tak jim to hraní maximálně ztěžují. Asi nechápou jaká je situace ve světě her a že nejsou jediná hra z 2. světový i když v zásadě víc reálná než Battlefield V nebo tak.

Ten prototyp určitě vyzkouším a uvídíme. Třeba to do hry nedají jelikož tu hru hrají i někteří z RETO co jsou v klanech a to by se jim asi nelíbilo.

killer553    501
1 hour ago, JosefSvejk said:

Ten prototyp určitě vyzkouším a uvídíme. Třeba to do hry nedají jelikož tu hru hrají i někteří z RETO co jsou v klanech a to by se jim asi nelíbilo.

Hodne stesti

Dneska som to skusal uz tri krat s odstupom asi 3 hodin od kazdeho pokusu ale nikdy tam neni ani 30 hracov cize dostat sa do bitvy je aspon pre mna nemozne.

Jo a co sa tyce WW2 her,tak celkom zajimavo vypada ta Enlisted.Ak to bude F2P hra,tak reto asi fakt bude mat konkurenci.

ChrisTaylor    43

Ono je také otázkou, jestli bude vůbec co zkoušet. V pátek nešly servery, od včerejšího večera nefunguje matchmaking.

A co se týče pocitu z hraní, tak to je velmi raná alfa verze - hra mi spadla snad 10×, přehlednost UI ohledně stavů pancíře vozidel je nulová. Dle mého názoru s tím měli rozhodně počkat, v takovémto stavu je to o ničem.

Edited

Quinnn31415    67

Já se k testování nedostanu, málo času, takže si počkám, až to bude v normální hře....

Jinak pokud RETO něco pustí do testování, tak je to už na 90% rozhodnuté do hry, jen chtějí doladit bugy a drobnosti, takže bych se vsadil, že token system bude. Musim se podívat jak to má fungovat, zatim to na mě působí dost nepřehledně....

JosefSvejk    50

Tak včera jsme se to pokoušeli vyzkoušet a jak psal ChrisTaylor, tak jim nefungoval Matchmaking. Psal to i někdo z RETO v chatu.

Sign in to follow this