Sign in to follow this  
Quinnn31415

KHUTOR - nová mapa

Recommended Posts

Quinnn31415    67

Jak se vám líbí nově vydaná mapa? :D

Já musim říct, že se mi líbí jak herní styl, tak barevně a navíc, konečně jsou v domech nějaké věci atd. Prostě posun kupředu :D Škoda jen, že jim všechno tak trvá i v době, kdy do vývojářské firmy pumpujou peníze různí investoři..... :D

Edited
mistake

ChrisTaylor    43

Já pořád nepochopil, jaké to má být roční období. Vysoké břízy mají žluté listí, kdežto břízky zelené. Tak jaké je to tedy roční období? xD Ale musím pochválit strukturu mapy, ta ujde, konečně se staví trochu na reálném základě, čili to nejsou samotné obytné domy na nesmyslných místech. A musím souhlasit s novými domky, včetně jejich výbavy, jak píšeš, to je krok vpřed.

Jenomže za toho půl roku čekaní na aktualizaci bych očekával více.

Quinnn31415    67

No já už jsem taky vystřízlivěl z počátečního nadšení :D Na první pohled ta mapa vypadá moc hezky a je tam znát jistý posun, ale....

Vůbec nemá smysl v ní spawnovat tanky.....a to s tou mapou počítali, jako s mapou, kde se člověk v tanku vyřádí....

Kostel se dá opevnit jako pevnost :D prostě ráj pro AP miny a pro campery na schodech.....

A co se doby vývoje týče, tak to už jsem si tak nějak zvyknul, že RETO teamu všechno trvá žalostně dlouho, ale kdo ví, třeba se s novým investorem začnou věci trochu víc hýbat :D 

ChrisTaylor    43

Možná se to více urychlí, co jsem se koukal, tak v nějaké prezentaci z dubna zmiňují, že chtějí nabrat 10 až 15 nových lidí.

JosefSvejk    50

Tak na té mapě hodně zapracovali, ale jak jsem psal jednomu z Reto, tak se většina akce odehrává uprostřed, kde na sebe střílí lidi přes ulici. Je to nuda. O ničem. V kostele se nic neděje a na druhé straně taky ne.

Quinnn31415    67
17 hours ago, JosefSvejk said:

Tak na té mapě hodně zapracovali, ale jak jsem psal jednomu z Reto, tak se většina akce odehrává uprostřed, kde na sebe střílí lidi přes ulici. Je to nuda. O ničem. V kostele se nic neděje a na druhé straně taky ne.

Ono dost záleží kdo tu mapu hraje :-) 

Já nedávno hrál clan vs. clan a bylo to docela fajn, protože jeden tým měl prostředek a druhý oba kraje, takže z prostředku bylo třeba se rozdělit, atd. Byla to docela "živá" mapa s hodně proměnlinlivým gameflow :D 

Jinak souhlas, že většinou je to přestřelka přes ulici v prostřední zoně :D ale je to další mapa, která vypadá hezky, takže palec hore.....škoda toho, že na tohle se čekalo rok :o  :D takové male mapy by měli sypat z rukávu každých pár měsíců....

Sign in to follow this