Sign in to follow this  
FubarXS2

YouTube H&G funny random moments

Recommended Posts

killer553    501

Ja nebudem az zase,tak hodnotit lebo da sa povedat,ze mam dost specificky styl,do ktereho sa zatial strafil len Schilli,jeho kamarad CQCommander a kedze je to moj styl tak samozrejme aj ja podla neho robim videa.

Co by som odporucal su kompilacie jednotlivych veci ako napr co si mal tie faily s APC viac to strihnut priamo na ten fail a do pozadia dat nejaku hudbu.Mozes to urobit tak,ze pre specificky typ kompilacie si vyberes specificky song ako napr ja som zvykol pouzivat Tro lo lo v mojich skorsich videach ked som mal kompilaciu killov s hasakom alebo schilli ked trollil tanky.

Aj ked je tu fakt,ze pouzivanie songov ako Tro lo lo dlhsie ako 15 sekund porusuje autorske prava.

Taktiez by sa dal obmedzit pocet SFX efektov.Na zaciatku som nimi tiez plnil svoje videa ale potom som to zmenil.

Celkovo by som ale odporucal pozret si videa aj inych YouTuberov (pokial si to uz nespravil) pre inspiraciu aby si nasiel styl co ti asi najviac sedi.

Edited

ChrisTaylor    43

Mně se to líbilo, velmi povedené na to, že to je první video tohoto typu na tvém kanále. Obzvlášť ty troll obličeje, to je dle mě pěkný nápad, u nikoho jiného jsem to neviděl, takže hodnotím pozitivně.

A co se týče toho, co točit, jak to sestříhat a podobně, to je vždy na tobě. Samotnému se mi líbí, pokud je tvorba lidí odlišná, poněvadž kdyby všichni točili totéž, tak by to bylo o ničem.

OtabaroCZ    1

Bylo to celkem pěkné. Ale chtělo potřebovalo by to trochu svižnosti. Je to takové no, jako tejden před výplatou. A taky bych doporučil vypnout mikrofon, pokud to chceš dělat pro všechny krom čechů. Podle mě ty troll face obličeje už jsou dosti staré a do do dnešních videí se moc nehodí. Pár let na zpátek to byl hit, ale teď už moc ne. (Dle mě)Já se vždy směji, když je tam něco nečekaného. Ale to chce hodně práce.(Nikdy jsem videa nedělal, takže nevím jak moc práce to dá. Jenom odhaduji.). A muzika by se tam taky hodila. Třeba se mi líbí styl tohohle videa: 

Kdybys to dokázal implementovat do H&G bylo by to super. Ale jak říkal JosefSvejk, není už pozdě na kariéru youtubera této hry?

FubarXS2    1

Nikdy přeci není na nic pozdě. A navíc když mě ta hra "zatím baví" tak proč z ní něco nenatočit? :) 

Implementovat by jsem to dokázal ale je dost možné že budou na ní autorská práva. Avšak pokusím se video více dotvořit.

Co se týče meme faces tak mě osobně to přijde tak že každý máme nějaký styl. A mě to do toho prostě pasuje. Ale uvidím. Zkusím jich tam dát trochu míň.

JosefSvejk    50

No možná jsi taky jeden z mála co mu to běží plynule a zároveň ještě může točit video ze hry.:D

OtabaroCZ    1

Všiml jsem si toho až dneska na Youtube. Pěkná práce. Je to mnohem lepší. Ještě to trochu vypilovat (např přidat muziku do pozadí) a bude to super. :)

JosefSvejk    50

Ještě hrajete jo? Jinak ten Kobzol je dlouholetý hráč jako já a co vím, tak hraje snad ted už jenom za letadla a tanky.

Sign in to follow this