Sign in to follow this  
ChrisTaylor

5 pozitivních a negativních věcí o hře

Recommended Posts

ChrisTaylor    43

Zdravím vás,

možná si někteří z vás všimli, že na anglické části fóra je téma, kde můžete napsat 5 věcí, které jsou pro vás na hře pozitivní a 5 věcí, které jsou pro vás na hře negativní. Tyto podněty budou poté odeslané ReTo.

Napadlo mě, že by bylo dobré, kdybychom měli u nás na sub-fóru něco podobného, poněvadž chápu, že je pro nás lepší diskutovat v našem rodném jazyce, než přemýšlet, jak to napsat v angličtině. Doufám, že by potom náš moderátor @UncleKiller sepsal hlavní body, přeložil by je a poslal by je ReTo.

Snad tímto vytvořím nějaký podnět a nějaké názory se nám tu sejdou. :)

argonCZ    3

+

1.Hodně zbraní

2.Hodně vozidel

2.Dobrej koncept

3.Časté updaty

4.Docela dost map(ale chce to další)

5.Modování zbraní

-

1.Potřeba víc map

2.Je to hodně o grindu

3.Dá se u toho chytit velkej Rage

3.Né zrovna nejlepší grafika

4.Bugy

5.Málo frakcí

JosefSvejk    50

Zbytečná a dle mýho názoru prázdná fráze od RETO. Za ty roky co hra běží mají kvanta statistik a údajů ze hry, které jsou podpořené opakujícími se názory a žádostmi hráčů.

Když budu brát v potaz i tvrzení RETO, že i oni hrají tuto hru, tak by museli být hodně slepý a nebo sjetý něčím tvrdým aby si sami neuvědomovali co je ve hře OK a co není OK.

Tohle je pořád dokola ta samá písnička o tom, že se snaží navodit dojem, že mají zájem o náš názor a že i my můžeme nějakým způsobem ovlivnit dění ve hře. 

Sorry, ale po takřka 4 letech hraní mě tímhle už nezblbnou.

S pozdravem váš už prakticky nehrající JosefSvejk.

ChrisTaylor    43
1 hour ago, UncleKiller said:

Myslis tento topic ?

Ano, přesně ten.

11 minutes ago, JosefSvejk said:

...

Je to tak, s každou další aktualizací je to horší a horší. V podstatě přidají něco, aby navodili dojem, že se hra vyvíjí, ale lepší by bylo, kdyby nic nepřidali. Teď se opakuji, ale vždy lituji, že hru, která mě baví, objevím až v té době, kdy se to otáčí tím „druhým směrem“.

Už v té době, kdy se na devstreamech přestal objevovat Gargamel a RedBjarne, jsem si začal říkat, že něco není v pořádku. A nyní se to ještě zhoršilo, místo streamu jednou za 14 dní se změnila perioda streamu na jednou za měsíc. Co bude dál, raději nedomýšlet.

K_4NIB4L    0

Mňa tá hra prestáva baviť pretože nemám na ňu počítač ....... mám nastavenú najnižšiu možnú grafiku iba ostrosť obrazu mám naplno ale tých 20-30 FPS + Občasné lagy ma tak vedia vytočiť že sa mi to ani neoplatí hrať ...... sú síce napríklad také postavy že : Tankista kde mi fps netreba ale tá grafika no ...... ja nevidím nič a ešte keď hrám za ruský ťažký proti nemeckým  prehrávam v tom že majú o dosť lepší skope + ak na IS stojíte šikmo tak do diaľky strieľate nepresne lebo strela ide pomaly a šikmo. No proste prestáva ma to baviť .... možno si to zahrám ak budem mať lepší PC . 

Wellehund    44
3 hours ago, K_4NIB4L said:

Mňa tá hra prestáva baviť pretože nemám na ňu počítač ....... mám nastavenú najnižšiu možnú grafiku iba ostrosť obrazu mám naplno ale tých 20-30 FPS + Občasné lagy ma tak vedia vytočiť že sa mi to ani neoplatí hrať ...... sú síce napríklad také postavy že : Tankista kde mi fps netreba ale tá grafika no ...... ja nevidím nič a ešte keď hrám za ruský ťažký proti nemeckým  prehrávam v tom že majú o dosť lepší skope + ak na IS stojíte šikmo tak do diaľky strieľate nepresne lebo strela ide pomaly a šikmo. No proste prestáva ma to baviť .... možno si to zahrám ak budem mať lepší PC . 

Nehraj na kalkulacce franto. :) I muj ntb za 13 tisic, na kterym to hraju z nouze, kdyz nejsem na pc to dava na 30-50 fps (town map)...

metylester    2

Já se teda ještě nedostal k tomu, abych hru s novým renderem nainstaloval na už poměrně slabou mašinu, kde to předtím běželo cca 25 FPS. Jestli to bude hratelný. Ale na mým stroji po Hotfix 130552 se to chová už slušně a byť je FPS dost rozkolísaný, dosahuje až šíleností přes 200 FPS. Chtělo by to implementovat možnost nastavení FPS limitu. Ale to třeba tak za 3-4 roky. :D

V tuto chvíli se mi nezdá, že by hra umírala. Objevují se ve vývoji nové tváře, hledají nové zaměstnance, vzhledem k aktuálnímu nastavení zisku za hraní věřím, že jsou zlatky zase potřeba, čili že nějakej bussiness plan jim může docela vycházet. Stále nový koupitelný obsah motivuje hráče kupovat zlatky. Já jako mnohaměsíční stálý veterán mám vzhledem k nedostatku času problém na měsíčního veterána vydělat, proto bych chtěl za zlatky koupit ročního, kterej vychází velice dobře. :D Tim by moje investice do hry činila už cca 2500 Kč, což je na mě docela extrém.

Chce to nové mapy, nové mapy, nové mapy a ne pořád přelešťovat starý.

OtabaroCZ    1

Klady +

- Různé taktiky

- Mnoho zbraní a vozidel

- Když dostanete do týmu dobré hráče tak i zábava

- Modifikace zbraní

- Zdarma 

Zápory -

- Matchmaking

- Nezájem o hru ze strany vývojářů

- Nesmyslný "balanc" zbraní a vozidel

-  Skoro žádné nové mapy

- Velmi špatná optimalizace

- Každá aktualizace hru kurví než zlepšuje

- Nesmyslné ceny za kamufláže a další věci

Musím dodat, že nad klady jsem musel přemýšlet víc než nad zápory. A na tom něco je. A myslím, že víte oč jde.

Schizo77    0

Dlouho jsem přemýšlel, zda vůbec cokoliv psát...mělo by se to hrát pro zábavu a když to nejde, vykašlat se na to...ale včera jsem " TO " po týdnu zapnul a po třech hrách jsem málem vyletěl z kůže !!

KLADY +

- množství zbraní

- zvuky zbraní

víc jsem prostě nenašel, ta hra je strašnej šit a hotovo...

ZÁPORY -

- BUGY a s tím spojené neustálé zasekávání se o překážky, převracení, či nemožnost vyjetí tanku, vozidla byť jen na malý kamínek LOL

- Naprosto TRAGICKÝ systém zabírání  vlajek. Kdo tuhle kokotinu vymyslel, ten by zasloužil mučit !  Nepochopím to a vždycinky mě to vytočí doběla, když už přebírám a mám skoro hotovo, ale protože najednou přijdeme o bod předchozí ABECEDNĚ , je mi úplně k ničemu !

- ZVUKY okolního dění jsou jedním slovem PRŮSER ! Nemám nejmenší přehled kdo a kde se vedle mě nachází a to ikdyž je to tank, vozidlo, natož jiný voják !! Za tohle bych sekal hlavy. Pánové vývojáři by se měli stydět, ale je jim to úplně u prdele...dobře nám tak. Nejde jen o cizí vozidla, ale i naše vlastní, která slyším až v momentě, kdy do mě narazí!!

- CENY obecně, vylepšení, nákup...tragédie, PAY2WIN je bohužel trefné... Proč by mě, jako řadového žoldáka, mělo doprdele zajímat, kolik jsem vystřílel nábojů ?? Nutí vás to pak brát výzbroj zabitých a používat jejich techniku, proč jsem teda proboha tak dlouho čekal na vysněnou odstřelovačku ??

- Nemožnost unést více výzbroje deklasuje racona, proč proboha, když mám jen pušku a náboje můžu mít buď jen protitankové něco, nebo granát, ale už NEUNESU dalekohled a pistol na obranu z blízka ?? NEPOCHOPÍM Vysvětlovalo mi to více lidí, pro mě je to stále vyjebanost a vychytralost tvůrců .

Omlouvám se za zvolený jazyk a styl...ale i po 24h pauze jsem nevychladnul, ta hra mě neskutečně pije krev ! Zlatej Battlefield 2 z roku 2005, pánové vývojáři by se měli učit .

C0R0NER    12

+ propojení FPS a RTS hry

+ atmosféra

+ pěchota, tanky a letadla jsou přítomny v jediném módu

+ teoreticky jde všechno koupit za herní měnu (rofl)

+ o víkendu budeme mít řízky s bramborovým salátem

- bolševickej mužik ovládá zvednutou zbraň stejně dovedně jako veterán wehrmachtu

- PTRD sestřeluje letadla (i paragánům, kteří jsou bezbranní)

- absence ping filteru, chybí startovací roomka jako v battlefieldu 2 (squad 2.0 je paskvil)

- tank je zastaven malou zídkou

- v poslední době moře "náhodných" headshotů

Sign in to follow this