Guest

Problemy z uruchomieniem gry, logowaniem, wtyczką

Recommended Posts

Guest   
Guest

Witam,

Piszę ponieważ mam pewien problem z wtyczką. Mianowicie po ściągnięciu HeroesAndGenerals-setup-82623 i pobraniu wszystkich plików oraz ich instalacji wyskakuje mi okienko które pyta się czy utworzyć skrót na pulpicie i czy uruchomić grę.Zaznaczam więc obie opcje i odpala się przeglądarka z grą, lecz zamiast ekranu logowania moim oczom ukazuje się błąd:

Nie zainstalowano najnowszej wtyczki Heroes & Generals.

Bez niej udział w grze akcji będzie niemożliwy.

Czy chcesz zainstalować ją teraz?

Mam do wyboru "tak" lub "nie", klikam to pierwsze i u dołu ekranu znowu pobiera się HeroesAndGenerals-setup-82623.Po otworzeniu tego pliku, setup z powrotem przeprowadza mnie przez wszystkie okienka, zatrzymuje sie na ekranie ściągania, myśli chwilę po czym oznajmia mi że wszystko zainstalowało się pomyślnie.Jeśli kliknę przy tym błędzie "nie" przejdzie do ekranu logowania,po zalogowaniu się wyskoczy okno z samouczkiem/szkoleniem.Klikam więc "Rozpocznij walkę", ale znowu błąd odnośnie wtyczki.Tak więc, wtyczka jest zainstalowana i włączona (sprawdzałem już setki razy), a ja nie mogę zagrać.

Bardzo proszę o szybką pomoc.

P.S. Sory za taką długą ścianę tekstu :P

solo1979    397

jaka masz przegladarke? Z tego co wiem z niektorymi byly problemy. Zalecany jest firefox

Guest   
Guest

Google Chrome,ale teraz zainstalowałem firefox'a i wszystko śmiga :D

Dzięki za info!

t0mhr    0

Gdy włączam heroes generals i klikam do boju po czym wybieram bitwe i klikat start nic sie nie dzieje a jedynie na sekunde wlacza sie czarny ekran

EvoThal    4

Korzystaj najlepiej z firefxoa to raz, dwa spróbuj zagrać z "losowej bitwy" i zobacz czy efekt jest taki sam. A jak nie pomoże to ticket do supporu, chyba, że znajdzie się ktoś kto miał taki problem i wyjawi nam rozwiązanie^ ^

solo1979    397

Evo dobrze prawi. Byl kiedys przypadek z artefaktami w wyswietlanym obrazie. Pomoglo odinstalowanie gry. Zainstalowanie nowych sterownikow i ponowne zainstalowanie gry po restarcie. Napisz jaka masz karte

[ Post made via Android ] Android.png

Siemka! Jestem nowy, niedawno dopiero ściągnąłem H&G. Mam problem z uruchomieniem gry. Po włączeniu "Losowej bitwy", wyskakuje okienko, że połączono z grą, ale zaraz wyskakuje błąd "Crashlog" i gra w ogóle się nie odpala. Próbowałem grać na Mozilli oraz na Google Chrome. Pobierałem i instalowałem grę dwukrotnie, ale za każdym razem dzieje się to samo.

Z góry dziękuję za pomoc.

solo1979    397

Gra dziala poprawnie na firefoxie. Jesli miales ta gre zainstalowana i doinstalowales nowe stery karty graf. To tak sie dzieje. Mialem tak kiedys na starej karcie gf gt 8600. Poza tym masz po wlaczeniu gry na pasku hg.sync. sproboj opcje: weryfikacja plikow

t0mhr    0

mam kartę graficzna geforce 8400 gs niezbyt dobra ale myslę ze powinno działać probówałem już to z sterownikami i odinstalowaniem gry pisałem do supportu ale zbytnio mi nie pomogli. Spróbuję jeszcze na tym firefoxie może pomoże

ZanozZ    0

Ech ta gra wiecznie ma jakieś problemy. Mogliby jeden wielki patch wypuśćić który naprawia takie problemy.

Podaj jeszcze jaki masz procesor i ile pamięci RAM

Usuń pamięć podręczną i pliki cookie przeglądarki - Najlepiej użyj do tego programu CCleaner

Ale nie wiem czy to w ogóle to pomoże

Spróbuj włączyć grę z wyłączonym Firewallem (Zapora Systemu Windows) i programem antywirusowym.

EvoThal    4

Słabo to widze z tym sprzętem. Mnie na starym windowsie xp ta gra z firefoxem potrafiła zjeść 2 gb ramu bez problemu. Nawet na najniższych ustawieniach, fps wynosił 15-20 optymalizację mają bardzo kiepską bo to w końcu wieczna beta.

Jak support nie wie jak pomóc a od tego jest, to wątpię aby tutaj ktoś znalazł rozwiązanie.

Apropo, z jakiego windowsa korzystasz? Mnie polecali właśnie zmienić na 7 64 bitową najlepiej, bądź 32, jeśli miałem mozliwość. Pokombinuj też z rozdzielczością ekranu? Pisali, że wpływa to na ilość fpsu i ogólny peromance a więc może i u Ciebie na którejś rozdzielczości zaskoczy.

solo1979    397

Hmm.... Vista powiadasz.... Zastanawiam sie czy to nie jest problem.

sebek.zar    55

Słabo to widze z tym sprzętem. Mnie na starym windowsie xp ta gra z firefoxem potrafiła zjeść 2 gb ramu bez problemu. Nawet na najniższych ustawieniach, fps wynosił 15-20 optymalizację mają bardzo kiepską bo to w końcu wieczna beta.

Jak support nie wie jak pomóc a od tego jest, to wątpię aby tutaj ktoś znalazł rozwiązanie.

Apropo, z jakiego windowsa korzystasz? Mnie polecali właśnie zmienić na 7 64 bitową najlepiej, bądź 32, jeśli miałem mozliwość. Pokombinuj też z rozdzielczością ekranu? Pisali, że wpływa to na ilość fpsu i ogólny peromance a więc może i u Ciebie na którejś rozdzielczości zaskoczy.

Witam . Przez momentem miałem zamiar uruchomić gre. Włączam ją i jest czarny ekran na przeglądarce. Nie wyskakuje mi nawet ten pasek ładowania.. Czy tylko ja tak mam czy wszyscy?

GLeBaTi    0

Podobno większość problemów załatwia reinstal. Ja ze swojego doświadczenia odradzam używania polskich znaków w folderze z grą.

Darubus55    0

witam,mam problem z odpaleniem gry podczas wczytywania gry dochodzi do miejca "wczytywanie wtyczki"potem wyskakuje tabelka i pisze zaakceptowano połączenie flash i tak trzy razy i pisze wystąpił błąd pobierania/połaczenia mam firefoxa