Reto.Circinus

Zamieść popularne strony i magazyny o grach w Twoim kraju!

Recommended Posts

Reto.Circinus    1,639

[thumb]http://www.heroesandgenerals.com/community/wp-content/uploads/2011/10/bifcecdj.jpg[/thumb]

Aby Heroes & Generals było jeszcze bardziej znane na świecie, szukamy różnych mediów w Polsce.

Kogo lepiej zapytać jak nie nasze Community?!

Jeśli znasz jakieś popularne gamingowe strony internetowe lub czasopisma, chcielibyśmy o nich usłyszeć. Jeśli wiesz o jakiś, proszę podaj nazwę, adres strony i kraj z jakiego pochodzisz.

Przykład:

Power Unlimited jest dużym magazynem dla graczy w Holandii. Mają także stronę: http://www.pu.nl

Dziękujemy za udział i pomoc!

Tymoteor    1

Mówiłem, że wychodzą z bety.

Najpopularniejszym czasopismem o grach w Polsce jest http://www.cdaction.pl, wydawany od 20 lat.

Dużo graczy potrafią przyciągnąć polscy youtuberzy, skupiający się na grach drugo-wojennych: jak na przykład hallack05, czy inni którzy rozpoczynali swoje kanały z world of tanks.

Z portali internetowych to tak jak wspomniał kolega wyżej - gry-online.pl, największy serwis w Polsce tego typu.

Speca od marketingu pewnie macie, jednakże mogę doradzić, że na polaków najbardziej zadziałało by umieszczenie kodu bonusowego w jakimś czasopiśmie, czy portalu.

JohanC1.    803

Circinus to Polak, czy ktoś mu przetłumaczył ten tekst? Tak pytam, bo treść jest nielogiczna. Nie mówiąc już o tym, że "community", to "społeczność" i nie ma potrzeby używać angielskiego zamiennika.

Z czasopism, to cdaction tylko, reszta to jakieś marne popłuczyny i nie warto tam iść. Strona: www.cdaction.pl

ZdzisDyrma    76

Jak dla mnie są trzy grupy potencjalnych graczy H&G:

- "No life'y" tłuczący od rana do wieczora

- Gracze okazjonalni

- i miłosnicy WWII i militariów

Grupy się przenikają w jakim stopniu ale chyba tak bym spozycjonował potencjalną reklamę.

Ze stron to nie znam z wyjątkiem tego co napisał Dudek. Z czasopism kupuję tylko "Pixel"

Natomiast z militariów to najlepsze jest: "Historia Technika Wojskowa" wydawnictwa Magnum-x - moje ulubione czasopismo ( i ewentualnie "Militaria" wydawnictwa Kagero http://www.kagero.pl/'>

W obu tych pismach bardzo często są reklamy WoT Wargamingu i War Thunder Gaijin.

Żeby nie być gołosłownym:

8ZhXqdj.jpg?3

DENcF8r.jpg?1

Edit. Nie wskoczyły linki do wydawnicrw

IrooC    0

Witam, zapraszam na fanpage facebookowy poświęcony grze H&G, był trochę zastany ale planuje robić większy comeback tego fanpag'a, szukam ludzi do współpracy, jeżeli chodzi o wynagrodzenie nie jestem w stanie zaproponować czegoś osobiście, ale planuje po prostu robić od czasu do czasu rzut goldem dla najbardziej aktywnych moderatorów/newsmanów.
Pozdrawiam.
https://www.facebook.com/heroesgeneralspl/

ZdzisDyrma    76
35 minutes ago, IrooC said:

Witam, zapraszam na fanpage facebookowy poświęcony grze H&G, był trochę zastany ale planuje robić większy comeback tego fanpag'a, szukam ludzi do współpracy, jeżeli chodzi o wynagrodzenie nie jestem w stanie zaproponować czegoś osobiście, ale planuje po prostu robić od czasu do czasu rzut goldem dla najbardziej aktywnych moderatorów/newsmanów.
Pozdrawiam.
https://www.facebook.com/heroesgeneralspl/

Weź Soldierfielda. Ma samy atuty do tej roboty: znajdzie każdą duperelę zagrzebaną na stronach miasta Władywostoku o H&G,grał/gra każdą nacją (słabo bo słabo ale nieważne ;-) ) więc wie o co biega, przyznaje bez bicia, że Niemcy są OP i każda ich broń jest lepsza od odpowiedników przeciwnika, wszyscy go lubią (ja na serio :) ), nie będzie spamował na forum i wiele wiele innych. 
To wszystko gwarantuje tak olbrzymią oglądalność, że otworzycie strony po angielsku, niemiecku, francusku, hiszpańsku i w mandaryńskim. 
Zaufaj mi :)

IrooC    0
30 minutes ago, ZdzisDyrma said:

Weź Soldierfielda. Ma samy atuty do tej roboty: znajdzie każdą duperelę zagrzebaną na stronach miasta Władywostoku o H&G,grał/gra każdą nacją (słabo bo słabo ale nieważne ;-) ) więc wie o co biega, przyznaje bez bicia, że Niemcy są OP i każda ich broń jest lepsza od odpowiedników przeciwnika, wszyscy go lubią (ja na serio :) ), nie będzie spamował na forum i wiele wiele innych. 
To wszystko gwarantuje tak olbrzymią oglądalność, że otworzycie strony po angielsku, niemiecku, francusku, hiszpańsku i w mandaryńskim. 

Niestety nie jest dostępny na forum podobno masz do niego jakiś kontakt prywatny?

ZdzisDyrma    76
43 minutes ago, IrooC said:

Niestety nie jest dostępny na forum podobno masz do niego jakiś kontakt prywatny?

Będzie i sie odezwie niebawem.

sebek.zar    55
2 hours ago, ZdzisDyrma said:

Potwierdzam, soldier zna sie na grze jak malo kto. Podpisuje sie "rencami" i nogami.

Ps. Jestem powazny, dziekuje Panie Zdzislawie za trafny post.

ZdzisDyrma    76
9 hours ago, sebek.zar said:

Potwierdzam, soldier zna sie na grze jak malo kto. Podpisuje sie "rencami" i nogami.

Ps. Jestem powazny, dziekuje Panie Zdzislawie za trafny post.

Dzięki za potwierdzenie bo jeszcze IrooC by pomyślał, że robię sobie jaja :)

8 hours ago, -SoldierField- said:

Haha.

No i napisał do mnie :)

Dowcipnisie.

Żaden dowcip. Pamiętasz jak Ci to proponowałem? Nie ma chyba bardziej nośnej reklamy. Nie martw się to tylko na jakiś czas. Jak Ziemkiewicz pójdzie na emeryturę to zajmiesz jego miejsce ;-)