Hermann6

Návrhy do hry

Recommended Posts

Hermann6    12

Ked uz sa hovori o tankistoch tak je zajimave ze v skirmish je viac tankov ako v normal bitkach.

A uz som konecne ziskal tu kamuflaz :) .

Grimstad    0

Styď se!!! Ne dělám si srandu. Dobrý nápad. Možná se časem dočkáme nějakých odměn za úspěchy ve hře.

Hermann6    12
:D . A jelikož aspoň 20 znaků, dodám, že bychom se toho mohli dočkat třebas na Z-buildu. To by bylo takové hezké.

Grimstad    0
:D . A jelikož aspoň 20 znaků, dodám, že bychom se toho mohli dočkat třebas na Z-buildu. To by bylo takové hezké.[/qu

Možná :D

Grimstad    0
:D . A jelikož aspoň 20 znaků, dodám, že bychom se toho mohli dočkat třebas na Z-buildu. To by bylo takové hezké.

Možná. :D

JosefSvejk    50

Ale nemusel jsi zakládat nové vlákno kvůli jedné myšlence, která se dala napsat do diskuze. :|

killer553    501

Nehraj sa na mna! Ja som ten kto chodi na forum nasrany a negativny :D.

Teda aspon vacsinou ako ste si mohli vsimnut.

Ale achievementy by som bral aspon by som mal dvovod kradnut niektore zbrane.

Herman mam na teba otazku.

Co to mas za cudny obrazok na profile? Pripada mi to ako Potapac co spadol do hovna a potom do blata :D

Hermann6    12
Ale nemusel jsi zakládat nové vlákno kvůli jedné myšlence, která se dala napsat do diskuze. :|

Nad tím jsem přemejšlel, ale to je jedno.

Hermann6    12

Co to mas za cudny obrazok na profile? Pripada mi to ako Potapac co spadol do hovna a potom do blata :D

Máš skoro pravdu :D . Ve skutečnosti to je ale něco, co jsem našel při hledání World War I. Nu což trocha Steampunku neuškodí :) . A taky jsem nemohl vidět svoji předchozí profilovku, nějak se nenačítala.

killer553    501

To ze sa ti nenacitaval som si vsimol,ked hovoris ze je to z wwI tak to bude asi nejaky nemecky alebo britsky tezkodenec

Hermann6    12

Když se podívám na tu helmu, myslím si, že je německý.Ale vono je to fuk, hlavně že to vypadá drsně :D .

killer553    501

Ja som skusal dat si do profilovky obrazek ale ono mi to vypisovalo ze to ma moc pixelov a neslo to.

killer553    501

Dik za radu.Predtym som si nevsimol ze tam dole musim zadat tie cisla

killer553    501

Mozno az na O-builde alebo P-builde (Obama build,Putin build :D)

Hermann6    12

Jó, to bude naprosto OP ( je jedno že to OP nebude :D)

[ Post made via Android ] Android.png

Hermann6    12

Jinak jsem dostal nápad ohledně různejch vozidel, hlavně motorek. Nepřijde mi moc vyvážený, aby měli Skopčáci kulák na motorce, nebo aby ta Americká byla jak kočka, vždycky dopadne na kola :) . Člověk by si mohl koupit nějakou základní motorku, a tu si pak nějak "vytunit"(a ne, krabice s nábojema se nepočítá :D ). Neměla by to bejt priorita, ale třeba jednou, jednou by to bylo hezký :) .

killer553    501

Toto by som inac bral aj ja a aj u aut by to bolo celkom dobre keby sa da ze kupis motorku a potom si tam mozes dokupit sajdkaru a neskvor aj gulomet.

A na auto by si si tiez kupil gulomet a na APC by sa dalo ze by si si dokupoval armor a gulomet.

Alebo keby sa da kupit motor,pneu,tlmice,... proste by si vylepsoval vlastnosti vozidla aby napr tak nedriftovalo,aby bolo rychlejsie,lepsie splhalo do kopca.

A napr by sa mi este pacilo keby si mozes na jeep kupit gulomet ale aj tu plachtu co bola namiesto strechy.

Bolo by dobre keby uz daju rusakom nejaku tu zbran a zameraju sa potom na toto.

Niektorym hracom sa zda nefer ze nackovia maju ten MG na motorke ale kedze ju obcas musim kradnut tak viem ze ovladanie neni ziadna sranda ale ked mam na vyber medzi kubelom a R75 tak berem kubela.

A bral by som este nech auto,tank proste vozidlo po pade o vody nezacne horiet,nech zacne dimiet z motora a auto zdochne ale nezmizne.A po vybuchu by aspon par minut mohol ostavat zhoreny vrak a keby do toho vraku streli tank tak sa rozsipe.

Alebo keby sa da ponorit pod vodu a character by mal nejaku vydrz a ked ti dojde dych tak ti to bude uberat HP.

Alebo keby sa da pocas riadenia auta,byciku alebo plavania da strielat pistolov ale nebol by tam ten biely krizik.

JosefSvejk    50

Myslím, že časem určitě upraví to padání na kole a na motorce. Je to hodně nereálný ted. Hlavně se mi líbí, když vystoupíte z jedoucího kola, atk chvilku driftujete s nohama ve vzduchu jako čaroděj. 8-)