Grimstad

Diskuze - obecná

Recommended Posts

Grimstad    0

Ohledně těch vašich teoríí v topicu Zbraně. Bral bych opravy bugů, novou mapu a zbytek nechám na nich, jen ať to zase něčím nepokurví.

Hermann6    12

Nová mapa by se určitě hodila, bral bych nějakou potyčku v hradě. To by bylo!

Jo, mají modely stromů, krajiny, baráků, křoví... mohli by z toho jako z lega vytvořit aspoň deset novejch map.

Zase je potřeba říct, že některý ty jejich mapy jsou fakt propracovaný, třeba takovej kostel ve vesnici, odkud kam se dá mířit, jak a kam se schovat, hodně zajímavý.

Grimstad    0

Další příklad toho, že někteří Češi ve hře jsou naprostí idioti. Jdu průzkumníka a snažím se co nejvíce krýt, přemisťovat, být nenápadný a každý výstřel promýšlím, jestli má cenu vystřelit. V tom přijede nějaký Čech a začne kolem mě poskakovat, střílet do vzduchu a vůbec. Tak jsem mu psal ať táhne a on jen odepsal:,, Jebu ti mamu, pico." Samozřejmě, že mě prozradil. barista, člověk se může snažit jak chce, ale vždy se najde nějakej kid, nebo píčus co vám to kazí. :/:D

Hermann6    12

To ti nevim, zda-li to byl opravdu Čech, to už spíš někdo z těch nepřizpůsobivějších :D .

Hermann6    12

Nebyl to náhodou Vojta? Proti tomu jsem párkrát hrál, moc se nepředved :lol: .

Hermann6    12

Tak jsem teďka hrál s nějakým týpkem, kterej všem předhazoval jeho "výbornou" bojovou taktiku v potyčce. Když jsem s ním nesouhlasil, zvlášť když chtěl zabrat místo kde byly asi 2 Stuarty, začal se ohrazovat svým rankem. Asi si myslel, že všechno vezmu zpět, zvlášť když jsem hrál se svým novým vojákem, nebo tak něco. Pak odešel. To samý kolo mě zabil nějakej týpek Volejničkou na jednu ránu do ramene, s plným zdravím. Tahle hra mě nepřestane překvapovat :D .

killer553    501

Herman dneska som ta stretol v jednej bitke nejaky michalek_czech tam bol tiez to bol ale tupec.Aj ked nechapem naco si si bral to MG34 ked je to strasne nahovno MG a ked sa rozbehnes tak mas asi 40% sancu na kill.Ale ten michalek omg ja som si doplnal HP na O1(predsunute letiste) a vedla mna stal novacik s panzerfaustom a ked prisiel michalek tak si asi domislite co sa stalo dalej :D.

Hermann6    12

Jó to byla klasa, tihle týpkové. Pamatuju si Vojákxxx.cz, ňákej Zpáža bo co, a ještě jednoho. Já si Mg34 vzal, protože jsem neměl moc nábojů v MP a byl jsem jedinej, co zrovna bránil most. Celkem se osvědčila Před tebou jsem zabil asi 7 lidí, tys mi potom zatrhl tipec. Ale jinak dobrá schovka, určitě použiju :) .

Grimstad    0

WTF. :D Nesmějte se mi, ale až teď jsem zjistil, že krapet zdražili přestupy v kariéře vojáka... Jako pilota z nějakých 18 tisíc na pomalu 50 tisíc???

Hermann6    12

Je to pěkně divný, no. Voni ale zdražovali i jinde. Například když si chcete přejmenovat vojáka, musíte místo 7,5 k zaplatit víc jak 18 tisíc. Podobný je to se zbraněma.

Hermann6    12

To, anebo si prostě myslej, že dřív to bylo málo a naprosto nerealistický. To dá rozum, že musíš tolik zaplatit za to, že svojí zbrani budeš říkat jinak, než G43 :) .