Sign in to follow this  
Sigvall_2

Reaktywacja klanu US-PL

Recommended Posts

Sigvall_2    257

Witam wojaków.

Chciałbym oznajmić, że wraz z kilkoma innymi "starymi" graczami chcemy reaktywować / stworzyć NOWY klan zrzeszający graczy, którzy jeszcze bawią się tym tytułem i chcieliby pograć razem w wielce szanownym gronie starych wyjadaczy H&G

Dlatego też proszę o kontakt (tutaj bądź fb - profil "Heroes and Generals WP" lub "Heroes and Generals PL" ze mną lub @Danlok chętnych i aktywnych "STARYCH" graczy z byłych klanów PSZ, WP i QRF (choć ten ostatni ciągle nadaje) 

Chcemy zacząć od nowa bez wzajemnych animozji, wyrzutów, nerwów i kłótni - chcemy się zespolić jak za dawnych czasów pod jednym szyldem i dać wycisk folksdojczom i ruskiej hołocie :)  

solo1979    397

Dzień dobry. Pytał ktoś o starą gwardię? 😉

Kropnąłem ostatnio kilkudziesięciu kałmuków w bitewie. Ale po takiej przerwie trzeba się przyzwyczajać na nowo. Jak będę to z chęcią zagram rekreacyjnie jakąś bitwę.

Sigvall_2    257
14 hours ago, solo1979 said:

Dzień dobry. Pytał ktoś o starą gwardię? 😉

Kropnąłem ostatnio kilkudziesięciu kałmuków w bitewie. Ale po takiej przerwie trzeba się przyzwyczajać na nowo. Jak będę to z chęcią zagram rekreacyjnie jakąś bitwę.

Woow kope lat :) wieczorem dam Ci namiary, będziesz chciał pograć z grupką starszych graczy, to z chęcią witamy :D

Siema 

Panie i Panowie, ostatnio spotkałem kilku starych wiarusów, więc dobrze byłoby coś podziałać na mapie. Rebalance trochę zmienił w grywalności. 

Wardromir    0
On 1/15/2021 at 1:12 PM, Sigvall_2 said:

Woow kope lat :) wieczorem dam Ci namiary, będziesz chciał pograć z grupką starszych graczy, to z chęcią witamy :D

Witam,też jestem chętny by pograć :)