Sign in to follow this  
Toksyczny05

wywala mnie z gry

Recommended Posts

Toksyczny05    2

Witam wszystkich, mam pewien problem którego mam już trochę czasu a mianowicie chodzi mi oto że jak ładuje mi się bitwa w grze to automatycznie wywala mnie z gry na pulpit. Bardzo będę wdzięczny za uzyskaną pomoc, dziękuje z góry, pozdrawiam 

Mam to samo, wszystkiego już próbowałem grzebałem w ustawieniach oraz w plikach, reinstalowałem, przeszukałem cały internet i nic, nawet nowe konto założyłem i nie działa. 😥 Ps: najnowszy sterownik też zainstalowałem.

Edited
dodanie ważnej informacji

Sigvall_2    262

Widzę, że wszyscy palą się, żeby wam pomóc.

Nie napisaliscie jaki kod błędu dostajecie przy crashu gry, powinien on znajdowac sie albo w H&GSync (okienku ktore wyskakuje przy uruchomieniu gry) albo w logu.

kiedys mialem podobny problem i rozwiązałem go, wyłączając usługę w services.msc

Przetłumaczcie sobie - tutaj mój post i rozwiązanie. 

Edited

1 hour ago, Sigvall_2 said:

Przetłumaczcie sobie - tutaj mój post i rozwiązanie. 

Minus taki że updaty czasem nie chcą się instalować bo usługa działa.

Zresztą chyba już to naprawili, przynajmniej u mnie teraz działa normalnie bez tego fixa a wcześniej nie działało.

Toksyczny05    2

Mam pobraną tą grę przez steama bo przez ich stronę internetową jakoś nie mogę, to przy okazji sprawdziłem spójność plików w grze i mi piszę że brakuje 11586 plików które zostaną pobrane, a jak zostaną pobrane to dalej mi nie działa. ma ktoś jakieś pomysły żeby dalej mi odpaliło ? próbowałem wszystkiego i myślałem przez 4 dni co mam z tym robić, jak ktoś ma jakiś pomysł to proszę pisać,  pozdro