Sign in to follow this  
CzechCZ

Změna Recona na Infantrymana

Recommended Posts

CzechCZ    0

Ahoj, mám velice starý účet, a americký recon je moje první postava, se kterou jsem dlouho hrál. Nyní mě napadlo, že bych si ho změnil na infantrymana, protože už tam mám skoro vše odemknuté a zajímá mě, jestli mi zůstane puška se všemi modifikacemi a se scope. Je mi jasné, že 8X scope je pouze pro recony, takže bych ji nemohl používat, ale kdybych se z infantrymana opět změnil na recona, jestli bych tam scope pořád měl, nebo bych si jí musel koupit.

Edited

Quinnn31415    67

No já mám takový pocit, že dřív šlo měnit jen z infantery na special classes a ne naopak :D Ale už je to dlouho co nejde měnit vůbec, takže se možná pletu.

CzechCZ    0

Mně to tam právě nabízí, že si ho můžu změnit na infantrymana :D Tak se ptám, jestli mi zůstanou věci z recona

Quinnn31415    67

No našel jsem tohle:

On 5/13/2017 at 9:02 PM, Plushy_Rushi said:

So I bought a Recon the other day changing the career of my Infantry man... I quickly found that the recon doesn't come with a scoped rifle. So I got on the bug hunter's forum and asked if this was some sort of glitch, well it wasn't. Apparently you're supposes to buy and grind the scoped rifle as an infantry man. This is absolutely loving restarted, I cannot even begin to convey my absolute rage and hatred for RETO for implementing such a STUPID mechanic into this game.

On 5/14/2017 at 9:20 AM, Reto.Circinus said:

When switching careers no new weaponry is granted to the character.

Čili čekal bych že tu reconskou pušku s puškohledem jako infantery používat opravdu nemůžeš, ale měla by zůstat v "depu" a při opětovném přehození na recon by měla jít zase používat. Ale ruku do ohně bych za to nedal.

Jako myslim, že je snazší si koupit novýho vojáka jako inf :D Vcelku rychle se člověk dostane na nějaký rozumní zbraně a ani M1 Garand neni vůbec marná zbraň. To přehazování tě navíc přijde pěkně draho pokud se nepletu. 

Když jsem naposledy povýšil vojáka na generála, tak všechny zbraně se přesunuly do depa.

Edited

pat4444    41
9 hours ago, CzechCZ said:

Mně to tam právě nabízí, že si ho můžu změnit na infantrymana :D Tak se ptám, jestli mi zůstanou věci z recona

Klidně si ho změň, žádné již vlastněné itemy se ti nesmažou, jen je nebudeš moci používat. (případ 8x scopu, 4x scope můžeš používat i nadále) Samozřejmě pokud se po čase rozhodneš změnit zpět na recona, možnost máš, jen to bude stát kredity.

Recon je stejně v současné době zbytečný, 1HK pušku si můžeš udělat i na normálním vojákovi + budeš mít víc equipment pointů a mnohem kratší polní údržbu.

Sign in to follow this