Sign in to follow this  
Fenixie

Klub občasných hráčů ---

Recommended Posts

Fenixie    0

Dobrý den občasní i každodenní hráči,

toto forum jsem založil z důvodů mě sobeckých, jelikož mě nebaví hrát sám hru která je jak stvořená pro kooperaci.

Nevytvářím klan jen chci dát dohromady lidi co je hra ještě baví a chtějí hrát aspoň ve dvou lidech.

Já s kamarádem komunikujeme přes skype ale to pro víc lidí není asi vyhovující, tak pokud máte návrh tak sem s ním.

Tak stručně a vesele. Je to jako dobrej nápad nebo jakej je to vlastně nápad?

argonCZ    3
2 hours ago, Fenixie said:

chci dát dohromady lidi co je hra ještě baví

Nevím jestli někdo takový je :D

Každej update to ještě víc dosere ale hodně štěstí s hledáním ;)

Agar96    7

Tak jsem po téměř půl roce koukal na novinky a changelogy a jdu si hru nainstalovat abych vyzkoušel ty novinky.

Pokud tu ještě někdo hraje rád bych se dozvěděl víc o vašich poznatcích. Jaké jsou ty bitvy kde bojují čistě jen tanky  ? Co nové anti-tank zbraně? Jsou bipody použitelné a nepřineslo to akorát víc kamperů ? A hlavně dá se to ještě hrát ? :D 

Předem děkuji pokud se rozhodne někdo reagovat a rozptýlí mé obavy o mrtvosti tohoto fóra :D 

RedEagleSK    3

V poslednej dobe som to trocha hral a mojich par postrehov. Tie tankove bitky sa mi zdaju pomerne nudne, ale mnoho iných ludi možu baviť možno je to len moj pocit. Odkedy prerobili tanky je nutne do jedneho tanku vystrielat všetky 4 rakety z bazuky + 3-4 anti tank granaty aby bol tank konečne zničeny. U najtažšich tankov nestači ani to. Vtipne vypada i to ked aj obyčajny džip alebo nakladák nie je možne zničit ani po dvoch zásahoch z bazuky. Po novom update nezmyselne zvyšili expy takže sa mi bežne stava že trebárs aj za 25 minutovu bitku vo vojne dostanem aj 5000 xp. 500 xp za bitku + 4500 xp za všeljake nezmyselne bonusy, čo je dost demotivujuce lebo človek dostava xp prakticky za nič. Bipody som ešte neskúšal. Vcelku ma ta hra pomerne bavi, no aj tak pri nej nevydržim dlhšie ako 2 tyždne a zase na pol roka je pauza.  Pôžitok z hry kazi len zvečšeny počet cheaterov ktorí sa v hre vo zvyšenom počte objavili v poslednej dobe predovšetkým na nemeckej strane. Kedže hram vojnu za Nemcov najviac je to videt v obyčajných bitkách ked hram za američanov alebo rusov.

Fegaris    1,732

Hraju furt relativně aktivně, teď poslední 3 dny moc ne, ale asi bych se mohl občas stavit. 

Agar96    7

Tak pár konstatování po necelém týdnu hraní. Bipody jsou hezká vychytávka, ale málo kdy se mi podařilo plně využít jejich potenciál. Hra se vyvíjí příliš rychle na to aby se člověk snažil držet nějakou pozici s kulometem na bipodu. Nové tankové bitvy jsem nezkoušel nějak mě to neláká. Protitankové zbraně jsou trochu zvláštní. Na novou protitankovou pušku M18 ještě šetřím zkušenosti, ale zatím jsem neviděl, že by ji někdo používal tak nevím. Rusákům nezávidím protože 300k za poloautomatickou AT pušku je fakt blbej vtip :D Německé protitankové pušky jsou využívány téměř vždy proti pěchotě a proti tankům se všichni stále drží Panzerschrecku. A co mě ale velmi zklamalo je válka, to že za den proběhnou klidně dvě války a za německou stranu hraje asi 70% hráčů hru likviduje. Tenhle problém je zde už roky a jak vidím, stále to nikdo nevyřešil. A bohužel hra s velkým potenciálem ho stále velmi úspěšně pohřbívá a co jsem už viděl, tak se objevují nové hry velmi podobné Heroesu. Bojím se aby jednoho dne jen neoznámili že to krachlo a budeme mít po ptákách. 

Sign in to follow this