GooneyLooney

Turkish Moderators
 • Content count

  143
 • Joined

 • Last visited

About GooneyLooney

 • Rank
  Senior Corporal

Faction & Soldier

 • Faction
  All
 • Soldier
  All types

Recent Profile Visitors

959 profile views
 1. War(elite) fraksiyon değiştirme

  Savaş sırasında taraf değiştirme imkanınız yok, o sebeple savaşın bitmesini beklemeniz lazım.
 2. Support üzerinden bilet almanızı tavsiye ederim: http://support.heroesandgenerals.com/Tickets/Submit Üyeliğinize giriş yapıp Reto ile bu sorunu "ticket" seçeneğini kullanarak paylaşabilirsiniz.
 3. Oyuncu Kaybı Ve Faiş Fiyat

  Açılan başlığın konudan saptırılmasından dolayı kilitlenmiştir. Sorun çıkaran kullanıcılara karşı aksiyon alınmıştır.
 4. Oyunun genel sesleri hakkında zaten çalışıyorlar sanırım, ama dediklerinizi eklemeleri oyunu gerçekten daha iyi yapabilir. Bence de olabildiğinizce sorularınızı/isteklerinizi dile getirmek için iyi bir fırsat.
 5. Q&A & Why (Sorular&Cevaplar & Neden) İçin Oylayın #1

  Çok teşekkürler, eğer çevirme tek bir kişiye bile yardımcı oluyorsa yeter bana.
 6. Irkçılık

  Konu için başlık açmamanız elbette doğru, lakin bana mesaj atmanız daha doğru olurdu başka bir yere yazmanız yerine. O yüzden @Mareşal)(Yağız'ı haklı gördüm.
 7. Irkçılık

  Konuyla ilgili bir şey yazdığından dolayı sorun olarak görmedim (ki gece saatinde okuduğumdan pek de alakalı olmadığını görebilecek dikkate sahip değildim, sadece herkese yeterince hızlı cevap vermek istediğimden dolayı oldu. Bundan sonra daha dikkatli olacağım bu konuda). Amacım size kötü bir şey söylemek ya da onurunuzu kırmak değildi, lakin kendi açtığınız başlığın altında farklı bir konuyla ilgili konuştuğunuzdan dolayı uyarma gereği gördüm. Umarım herhangi bir yanlış anlaşılma olmamıştır.
 8. Irkçılık

  Burada kendi açtığınız başlığa alakasız bir konuyla ilgili yazıyorsunuz, sizce uygun bir davranış mı bu? Açtığınız başlık: "Irkçılık" ve genellikle rapor etme üzerine konuştuk. Lakin şimdi gelmiş oyundaki uçaklardan bahsediyorsunuz. Lütfen bahsetmek istediğiniz konu için zaten açılan bir başlık varsa oraya, yok ise kendiniz başka bir tane açınız.
 9. Irkçılık

  Maalesef yok, lakin Reto zaten bu F1 raporlarının kasti öldürme olup olmadığına bakıyor. O yüzden sorun yaşamassınız.
 10. Reto-Moto içerisinde oyun için neler yaptığımızı herkese daha açık hale getirmek isteğiyle yeni yayın formatları geliştirdik ve Twitch stüdyomuzu da ayrıca geliştirdik. Bu demek oluyor ki her hafta Çarşamba 15.00 CEST'te (Türkiye saati ile 16.00) aşağıda belirtilen yayınları izleyebilirsiniz: RETO.REDBJARNE İLE Q&A & WHY (SORULAR&CEVAPLAR & NEDEN) Oyun yöneticisi Reto.RedBjarne ile adına "Q&A & Why" dediğimiz yeni bir geliştirici yayını (devstream) türünü geliştirdik. Bu yayında Reto.RedBjarne topluluğa ait soruları cevaplayacak. Twitch'te canlı olarak soru seçtiğimiz bir kısım olacak ama ayrıca topluluktan forum üzerinde topladığımız soruları da cevaplayacağız. Bu yayın ilk kez 16 Ağustos Çarşamba günü 15.00 CEST'te (Türkiye saati ile 16.00) Twitch kanalımız üzerinden yapılıp ilerleyen haftalarda aynı şekilde tekrarlanacak. Eğer Reto.RedBjarne tarafından cevaplanmasını istediğiniz bir soru varsa, buradan sorabilirsiniz. TOPLULUK CEPHE HATTI (COMMUNITY FRONTLINE) Topluluk yöneticisi Reto.Circinus çoktan birkaç tane "Topluluk Cephe Hattı" yayını yapmış bulunmakta. Bu yayınlarda Heroes & Generals oynarken aynı zamanda Twitch üzerindeki sohbet kısmında sorulan soruları cevaplayıp Heroes & Generals evreninde ve de Reto-Moto'da neler olup bittiğinden bahsediyor. Bu yayın H&G'nin yapımı, dizaynı ve gelecek yeniliklerden çok yapıcı forum geridönüşleri, Q&A & Why yayınındaki konular ve cevaplar üzerinde konuşma ve tüfeğinizi en iyi geliştirme yolları vb. üzerine oluyor. Bir sonraki Topluluk Cephe Hattı yayını 23 Ağustos Çarşamba 15.00 CEST'te (Türkiye saati ile 16.00) Twitch kanalımız üzerinden yapılacak ve her hafta Q&A & Why ile yer değiştirerek devam edecek. YENİLİK ÖNİZLEMESİ Reto.Mcfly ve diğer bazı konuklarla oyuna gelecek olan özellikler ve yenilikler hakkında konuşulup gösterildiği normal yayınlar her zamanki haliyle devam edecek. Lakin bu yayınlar artık "Update Preview" (Yenilik Önizlemesi) adı altında devam edecek. AĞUSTOS'UN DEVAMINDAKİ TWITCH TAKVİMİ 9 Ağustos Çarşamba: 1.08 Yenilik Önizlemesi 16 Ağustos Çarşamba: Reto.RedBjarne ile Q&A & Why (Sorular&Cevaplar & Neden) #1 23 Ağustos Çarşamba: Topluluk Cephe Hattı (Community Frontline) #2 30 Ağustos Çarşamba : Reto.RedBjarne ile Q&A & Why (Sorular&Cevaplar & Neden) #2 Bütün yayınlarımız Twitch kanalımız üzerinden 15.00 CEST'te (Türkiye saati ilke 16.00) yapılıyor.
 11. Oyun yöneticisi Reto.RedBjarne ile adına "Q&A & Why" dediğimiz yeni bir geliştirici yayını (devstream) türünü geliştirdik. Bu yayında Reto.RedBjarne topluluğa ait soruları cevaplayacak. Twitch'te canlı olarak soru seçtiğimiz bir kısım olacak ama ayrıca topluluktan forum üzerinde topladığımız soruları da cevaplayacağız. Bu yayın ilk kez 16 Ağustos Çarşamba günü 15.00 CEST'te (Türkiye saati ile 16.00) Twitch kanalımız üzerinden yapılıp ilerleyen haftalarda aynı şekilde tekrarlanacak. EN BEĞENDİĞİNİZ SORUYU OYLAYIN Bir çok oyuncu tarafından bir sürü soru aldık, ve artık bu soruları oylayıp hangisinin en çok cevaplanmasını istiyorsanız buradan oylayabilirsiniz. Gelecek yayında Reto.RedBjarne verilen sürede yapabildiği kadar soruyu oy oranına göre cevaplayacak. Herkesin soru sormada eşit haklara sahip olmasını sağlamak için soru sorulurken her oyuncudan sadece bir soru alındı. Eğer oyuncu birden fazla soru sorduysa sadece ilk soruyu kabul ettik. Eğer daha fazla sorunuz varsa kaygılanmayın, gelecek yayınlarda da aynı şekilde soruyu sorma hakkına sahip olacaksınız. Ayrıca unutmayın ki başka bir oyuncu da sizin soracağınız soruyu çoktan sormuş olabilir. Soruların sırası soruların sorulduğu kısımdaki sıraya göre yapıldı. Yayından sonra tekrar soru sorulması için bir kısım açacağız ve her yayın için bu uygulamayı tekrarlayacağız. Oylama 14 Ağustos Pazartesi günü 09.00 CEST'te (Türkiye saati ile 10.00) kapanacaktır.
 12. Irkçılık

  Merhaba, oyun içi güncellemeyle ilgili "News" sayfası içerisinde bir yazı paylaşılmadığı için daha bu konu hakkında çeviri yapabileceğim materyal yok. Yalnız bahsettiğiniz diğer oyuncuların soru sorma/soruları oylamasıyla ilgili bir yazı var, onu bugün içerisinde çevireceğim. O yüzden gözünü dört açmanızı tavsiye ederim
 13. Irkçılık

  Ne demek, ben teşekkür ederim.
 14. Irkçılık

  Merak etmeyin, rapor edince eninde sonunda ilgileniliyor. Ama rapor eden kişi rapor edilene ne olduğunu öğrenemez, bu yüzden sonuçlarını göremiyorsunuz. Lakin dediğim gibi, böyle şeyleri gördüğünüzde tavsiyem her zamanki gibi rapor etmenizdir.
 15. Irkçılık

  Oyunun replay'i yok. Lakin ırkçılık eğer İngilizce yapıldıysa rapor etmenizi tavsiye ederim.