GooneyLooney

Restricted
 • Content count

  159
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

39 Neutral

About GooneyLooney

 • Rank
  Technician 4th

Faction & Soldier

 • Faction
  All
 • Soldier
  All types

Recent Profile Visitors

1,920 profile views
 1. GooneyLooney

  Yeni ülkeler gelcekmi

  Planlanıyor lakin daha uzun zamana dayalı bir plan ve anladığım kadarıyla pek detaylı şekilde düşünülmemiş şu ana kadar. Bu vakitlerde özellikle yeni haritalar ve tank/araçların nasıl oynandığını tamamen değiştirecek olan "Armor 2.0" güncellemesi üzerinde uzun zamandır çalışıyorlar ve neredeyse tüm dikkatleri bu sistemi bitirebilmekte anlaşılan.
 2. GooneyLooney

  Nickname Değişimi

  Merhabalar, maalesef hesabınızın adını değiştirmeniz mümkün değil. Bu sebeple üzülerek belirtmeliyim ki ya bu hesapla devam etmeniz ya da yeni bir hesap açmanız gerekmekte.
 3. GooneyLooney

  Kasmak hileye girermi

  Hayır, kasma hileye girmiyor. Merak etmenize gerek yok yani.
 4. GooneyLooney

  !!! -ÇEVİRİ- Q&A & WHY (SORULAR&CEVAPLAR & NEDEN)

  Son zamanlarda maalesef bazı kötü olaylar yaşadım ve doğal olarak aktifliğimi azalttı sonucu olarak. Lakin endişe etmeyin, yakın zamanda bu durum normale dönecek. Bu gönderide çevirinin devamını getirme şansını elde edemediğim için ayrıca sizlerin affına sığınıyorum.
 5. GooneyLooney

  fraksiyon değiştiremıyorum yardım edin lütfen.

  Savaş modunda fraksiyon ancak yeni savaş başladığında değiştirilebilir.
 6. GooneyLooney

  helcatt

  Türk forumunda İngilizce değil de Türkçe yazarsanız daha iyi olabilir.
 7. GooneyLooney

  YOUTUBE' DA YAPILAN SORU CEVAPLAR

  Merhaba, Dilediğiniz gibi bu işe giriştim. İlk numaralı Q&A & Why'ı çevirdim lakin zaman alan bir iş olduğundan diğerlerine daha zaman ayıramadım. En yakın zamanda onları da Türkçeye çevireceğim.
 8. Türk forumunda gelen talepten dolayı bu linkte oyuncuların forum ve Twitch üzerinden sorduğu sorulara Reto'nun verdiği cevapların özetini sizler için çevireceğim. Yeni soru/cevaplar eklendikçe onları da bu başlık altında bulabilirsiniz, o yüzden gözünüzü burdan ayırmamanızı tavsiye ederim. Q&A & WHY Videoları Q&A & Why #1 Q&A & Why #2 Q&A & Why #3 Q&A & Why #4 Q&A & Why #5 Soru ve cevaplar: Q&A & Why #1 Q&A & Why #2 (Daha çevirilmedi) Q&A & Why #3 (Daha çevirilmedi) Q&A & Why #4 (Daha çevirilmedi) Q&A & Why #5 (Daha çevirilmedi)
 9. "Güncelleme 1.08.1 - Silah Değişimleri" ile üç tane çok istenilen ve beklenen silah dengelemesini getirdik. DEĞİŞEN SİLAHLAR MG42 artık kontrol etmesi biraz daha kolay ve eğildikçe bu durumu artan bir silah M1/M2 Carbine'ı kontrol etmek artık daha kolay Johnson'ın ise keskin nişan modunda küçük performans düşüşü ve uzun mesafede hasar artışı yaşandı AYRICA strateji haritasında taraflardan birinin 15 numaralı önemli şehri almasına rağmen savaşı kazanamaması durumunu düzeltecek bir düzeltme ekledik. Sonsuz sayıda çıkarılan veriyi geri getirme denemesi yüzünden savaşın sona ermesine sebep olan sorun çözüldü.
 10. GooneyLooney

  YOUTUBE' DA YAPILAN SORU CEVAPLAR

  Merhabalar, Mesajınız alındı Güzel bir şekilde dile getirdiğiniz için ben teşekkür ederim. Uygun olduğum bir anda var olanları ve sonradan gelenleri de çevirme işine gireceğim.
 11. Gürleyen motorlar ve ölümcül mermiler gökyüzünü doldururken üç yeni uçak "Uçaklar & Skor Tabloları" Güncellemesi ile Heroes & Generals'tan kalkıyor - ayrıca performansınızı skor tablosu üzerinden başka oyuncularla karşılaştırmak için hazırlanın. BÜTÜN TARAFLAR İÇİN ÜÇ YENİ ORTA SINIF AVCI UÇAĞI Yeni avçı uçakların eklenmesiyle beraber üç fraksiyonun hepsi 2 tane orta sınıf avcı uçağı, 1 tane gözlem uçağı ve 1 tane de ağır sınıf avcı uçağına sahip- toplam uçak sayısı böylece 12 oluyor. "Uçaklar & Skor Tabloları" Güncellemesi'ndeki üç yeni uçak şunlar: Sovyet Orta Sınıf Avcı Uçağı Mikoyan-Gurevich MiG-3 Alman Orta Sınıf Avcı Uçağı Messerschmitt Bf 109D-1 Amerikan Orta Sınıf Avcı Uçağı Seversky P-35A Bu üç yeni uçak gözlemci uçaklarından sonra açtığınız ilk orta sınıf avcı uçakları olarak yerleştirildi ve kontrol edilmeleri daha kolay, bu da yeni pilotların yüksek seviye uçaklara kadar olan öğrenme eğrisini kolaylaştırıyor. SKOR TABLOLARI GERİ DÖNDÜ Artık performansınızı geniş bir farklılıkta bulunan aktiviteler ve başarılar üzerinden başka oyuncularla karşılaştırabileceksiniz. 30'dan fazla yeni skor tabloları klasik "öldürme sayısı, kafadan vuruş vb."den çok daha fazlasına sahip. Yardımcı roller, taktiksel aksiyonlar ve generallerin askerlerini Savaş'ta ne kadar iyi yönettiği alanında karşılaştırma yapabileceksiniz. Skor tablosu kategorileri şunlar: GENEL (OVERALL)- askerleri skor, öldürme sayısı, kafadan vuruş vb. üzerinden sıralama YARDIMCI (SUPPORT)- ilk yardım, araçta doğum vb. yardımcı aktiviteler üzerinden sıralama TAKTİKSEL (TACTICAL)- askerleri taktiksel performansları üzerinden sıralama SİLAHLAR (WEAPONS)- askerleri silah kullanımı üzerinden sıralama ARAÇLAR (VEHICLES)- askerleri düşman araçlarının yok edilmesi üzerinden sıralama TAARRUZ EKİBİ (ASSAULT TEAM)- taarruz ekibi performansı ve aktivitesi üzerinden sıralama Skor tablolarına https://heroesandgenerals.com/leaderboard/ üzerinden ulaşabilirsiniz. Bu tablolar oyuncuların son 30 gün içerisindeki performanslarını göstermekte. Bu sebeple amacınız üstte kalmaksa oynamaya devam etmelisiniz. İLAVE SES AYARLAMALARI Birbirlerinden ayırt edilebilmeleri amacıyla yarı-otomatik tüfeklerin sesleriyle oyunculardan gelen geri bildirim üzerine biraz oynadık - Garand için geniş geri bildirimi için BridgerCrags'e özel teşekkür ediyoruz. ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ DİĞER DEĞİŞİKLİKLER "Uçaklar & Skor Tabloları" Güncellemesi ile gelen diğer yenilikler şunlar: Uçak taneleri (particle)nde performans iyileştirmesi Uçakların performansıyla ilgili genel değişim (uçak sınıflarında daha istikrarlı bir dönme yarıçapı) Yeni araç çarpma sesleri Bütün uçaklarda dinamik ve ses değişikliği P-40 Warhawk'ın araç vs araç hasarı biraz arttırıldı ...ve çok daha fazlası. Daha detaylı bir görünüm için değişim günlüğüne göz atabilirsiniz.
 12. GooneyLooney

  War(elite) fraksiyon değiştirme

  Savaş sırasında taraf değiştirme imkanınız yok, o sebeple savaşın bitmesini beklemeniz lazım.
 13. Support üzerinden bilet almanızı tavsiye ederim: http://support.heroesandgenerals.com/Tickets/Submit Üyeliğinize giriş yapıp Reto ile bu sorunu "ticket" seçeneğini kullanarak paylaşabilirsiniz.
 14. GooneyLooney

  Oyuncu Kaybı Ve Faiş Fiyat

  Açılan başlığın konudan saptırılmasından dolayı kilitlenmiştir. Sorun çıkaran kullanıcılara karşı aksiyon alınmıştır.
 15. Oyunun genel sesleri hakkında zaten çalışıyorlar sanırım, ama dediklerinizi eklemeleri oyunu gerçekten daha iyi yapabilir. Bence de olabildiğinizce sorularınızı/isteklerinizi dile getirmek için iyi bir fırsat.