GooneyLooney

Turkish Moderators
 • Content count

  85
 • Joined

 • Last visited

5 Followers

About GooneyLooney

 • Rank
  Corporal
 • Birthday

Faction & Soldier

 • Faction
  All
 • Soldier
  All types

Recent Profile Visitors

322 profile views
 1. Hem forumun amacından sapmasından dolayı hem de kullanıcıların birbirini aşağılama durumuna gelmesinden dolayı bu gönderi kitliyorum. Kullanıcılara karşı gereken yapılmıştır.
 2. Hem forumun amacından sapmasından dolayı hem de kullanıcıların birbirini aşağılama durumuna gelmesinden dolayı bu gönderi kitliyorum. Kullanıcılara karşı gereken yapılmıştır.
 3. Atmanız normalde mümkün değil. Tek yolu General olduğunuzda silah/araç/ekipmanı depoya yollamakla olur.
 4. Lütfen konuya sadık kalınız. Gördüğünüz gibi konu anti tank silahları ve bunların zırhlı araçlara karşı savunmasız olması vb. ile ilgili. Yani burası sizin videolarınızın reklamını yapma yeri değil. Buna artık dikkat edeceğinizi umuyorum.
 5. Lütfen bu kadar eski (yaklaşık 3 aydan fazla) gönderilere cevap atmak yerine yeni bir tane açmayı tercih ediniz.
 6. Neden benzer bir forum açmışken bunu da açma gereği gördünüz bilmiyorum. Diğer forum da aynı amaca hizmet ettiğinden bunu kitledim.
 7. 2 gönderi aşağınızda açtığım konu bulunuyor: Lütfen bundan sonra konuyu açmadan önce bu konu ile ilgili bir gönderi olup olmadığıyla ilgili foruma biraz göz atın.
 8. Açıkçası hiç Sovyet tankçısı olmadığımdan bu konuda yorum yapmam hiç sağlıklı olmaz. Eğer kullanan başka biri varsa kendi görüşünü belirtebilir bu konuda forumda.
 9. Maalesef geri verme/satma gibi bir şey yapabilmeniz mümkün değil. Şahsen ben Pz 38(t) ile Panther'a ulaştım Alman olarak zorlanmadan o yüzden aynı durum sizin için de geçerli olur bence.
 10. Sovyet tankçım yok ama gözlemlerim icabı dediğiniz gibi T-28 büyük bir hata olmuş. Eğer BT-7 tankınız duruyorsa onunla yola devam edip T-34-76'ya ulaşmaya çalışın derim. Eğer bu yolu tercih etmiyorsanız Alman tarafını da deneyebilirsiniz.
 11. Oyunculara yardımcı olabileceğini düşündüğümden pinledim
 12. Başka bir oyun yapılsa Osmanlı Devleti eklenebilir elbet. Lakin bu oyun hakkında konuştuğumuzdan bu söz konusu değil.
 13. Türkiye İkinci Dünya Savaşı'na katılmadı. Bu oyun savaşa katılmış ülke ve savaş döneminde kullanılmış/geliştirilmiş ekipmandan oluşuyor. Bu nedenle TC'nin eklenmesi mümkün değildir.
 14. General rütbesine ulaştığında sana seçenek verilecek. Ya general olup silah/ekipmanı depoya göndereceksin ya da general öncesi rütbeyi bitirmiş olarak savaşmaya devam edebileceksin.
 15. Sizler için bu güncelleme videosuna altyazıları ekledim ve bugün onaylandı. YouTube üzerinden Türkçe altyazıyı açıp görüntüleyebilirsiniz!