mickael1966fr

Members - Veterans
 • Content count

  192
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About mickael1966fr

 • Rank
  Technician 4th

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. mickael1966fr

  MP-40 / MG-42

  Pánové, dneska jsem učinil zásadní objev. Běhal jsem s STG-44 Heavy set gold + Camouflage a kamarád mi poradil, ať zkusím Tight Grip. Střílelo to slušně, ale pořád STG-44. Sebral jsem ale náhodně PPSH-41 a hele! Ono to střílelo docela dobře, alespeň teda první sekundu dávky. Tight Grip nedělal absolutně nic a teď funguje bezvadně. Popadl jsem tedy svoje MG-42 s 1200 rpm a když střílím krátkýma dávkama, střílí to skoro jako dřív. Jen to teda podstatně víc skáče, ale kulky lítaji kam maji. Dal jsem s tím pohodových 10/3 v krátkém letišti a paráda. Musím to víc natestovat, ale přijde mi, že hrát automaty bez nového Tight Grip ani nejde!
 2. mickael1966fr

  MP-40 / MG-42

  V Adams update jsou tyto dvě zbraně nepoužitelné
 3. mickael1966fr

  Skóre dávejte sem

  Cheaty ve hře jsou, ale RETO je dost poctivě banuje. Nechají tě tři čtyři dny hrát a pak dostaneš ban, abys nevěděl, podle čeho tě našli. RETO navíc dává hardware ban, takže si z toho počítače už nezahraješ. I když někdo cheatuje a má aimbot, je to nepříjemné, ale nesmrtelnost nemá, ne? A i když tě zabije, tak co? Vyhraje tím bitvu? Pořád je snadnější hrát proti cheaterovi, než proti zkušeným veteránům 8-)
 4. mickael1966fr

  Skóre dávejte sem

  No tak třeba Lauri-Törni, Schilli nebo Afrikacorps mají lepší trefu, než blbeček s aimbotem 8-)
 5. mickael1966fr

  Skóre dávejte sem

  Dneska dopoledne nám Amíci krásně odevzdali 15k vojáků, 1,4k sniperů a 2k tanků. Vánoce sice už byly, ale stejně díky 8-) byla to celkem sranda a stihli jsme to obklíčit pěkně po ránu, než jsem musel jít do práce :twisted: mapa hra
 6. mickael1966fr

  Diskuze - obecná

  OMG tak proč přidávali tu železniční vlečku, když pak opraví starou motorku, což vlastně všem |Němcům chybělo ke spokojenosti. Spíš by měli USA přidat 8 bodovou zbraň na level 12 Infantry Assault a z M1/M2 udělat level 12 SMG jako je PPS-41 a německu přidat MP-41, což je vlastně víceméně kopie thompsonu.
 7. mickael1966fr

  Zbraně - diskuze

  Další člověk, co by by balancoval celou hru a přitom si neumí zmačknout mezeru... :roll:
 8. mickael1966fr

  Představení se

  Tak jsou tu i hráči, kteří jsou součástí mezinárodních komunit. Já mám Čechy rád, ale abych hrál s kdekým na TS jen proto, že mluví česky.. eh Ale tady se člověk o nich může něco dozvědět.
 9. mickael1966fr

  Zbraně - diskuze

  Ohoho, jako 3HK MP40 bych si taky dal líbit :!: Tak by mohli by do hry přidat MP41 8-)
 10. mickael1966fr

  Zbraně - diskuze

  Jaká je ta nová PPSH-43? Koukám, že jde namodovat na 3-HK
 11. mickael1966fr

  Zbraně - diskuze

  No to právě nemohu potvrdit STG poslouchá jen bez optiky, pak kulky létají zhruba kam mají, ale zaměřovač člověka připraví o bonus z mířidel a pak se tím absolutně nedá nic na dálku trefit. M1/M2 je PPSH co spolehlivě zabije na stejně velkou, asi i lepší vzdálenost, než MP40 (s STG vůbec nemá smysl porovnávat, nestojí 8 bodů). Člověk se s tím musí trochu naučit, ale je to neskutečně smrtící zbraň, což potvrzuje i fakt, že ji klany používají ve velkém.
 12. mickael1966fr

  Zbraně - diskuze

  No největší vtip je že STG a AVS zaberou 8 bodů výbavy a M1/M2 jen 6. To jsem moc nepochopil, STG-44 je asi o polovinu lehčí, než PPSH. Co už vůbec nechápu je AVS, když Tokarev SVT-40 je větší a zabírá jen 5?? A ta M1/M2 - v reálu skoro nepoužitelná, ve hře nejsilnější zbraň ze všech obrovský zásoby munice, přesná na blízko i na dálku, kulky lítaji do cíle líp, než z STG-44. V reálu se používaly 15ti nábojový zásobníky... to taky nikomu nevadí Hrát proti týmu s pěti M1/M2 je jen o něco málo méně otravné, než proti pěti lidem s PTRD 8-)
 13. mickael1966fr

  Zbraně - diskuze

  STG-44 je zbraň na zabíjení noobů. Prostě občas si vezmu camo uniformu, camo skin STG a camouflaged odznak a jdu si zahrát na WaffenSS elitího maniaka. Na nováčky to funguje a dělá to dojem i na nováčky spoluhráče. Ale je to jen a efekt, na skutečnýho nepřítele člověk potřebuje adekvátní vybavení 8-)
 14. mickael1966fr

  Zbraně - diskuze

  Já jsem Parabellu měl namodovanou na 650 rpm, ale zjistil jsem, že nestíhám tak rychle mačkat, tak jsem ji stáhl na nějakých 480 a nepoznám rozdíl. Náboje základní, mody na damage a na rychlost. Dal jsem i mířidla a tak, protože na to mám 8-) ale je to zbytečnost, stejně střílím od boku.
 15. mickael1966fr

  Diskuze - obecná

  Já si napřed plně vylepšim Rusáka, abych kdyžtak mohl zasáhnout proti USA ze sovětský strany. Chtělo by to mít jednoho pěšáka, jednoho tankistu a jednoho týpka s PTRD kde na to ovšem vezmu kredity, to nevim