TawariszMikhail

Members - Veterans
 • Content count

  26
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

9 Neutral

1 Follower

About TawariszMikhail

 • Rank
  Private First Class
 • Birthday 11/26/1996

Faction & Soldier

 • Faction
  Soviet Union
 • Soldier
  Recon

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. TawariszMikhail

  Projekt Subfrakcji Polskiej w SU

  Na pewno po stronie ameryki też nie.. Jedyna opcja na subfrakcje to SU bo to oficjalna armia Polska a nie jakieś pojedyncze oddziały.
 2. TawariszMikhail

  Projekt Subfrakcji Polskiej w SU

  Miałem pare minut czekając na auto że zaaktualizowałem pierwszy post z konceptem pierwotnym w pierwszym poście.
 3. TawariszMikhail

  Projekt Subfrakcji Polskiej w SU

  Temat jest dalej w toku. Ja po rpstu zmieniłem pracę i nie miałem wolnej chwili żeby powstawać to znowu co moderacja usunęła. Nie zapomniałem o tym, w wolnej chwili wstawię wszystko jak było i postępy z prac.
 4. TawariszMikhail

  Projekt Subfrakcji Polskiej w SU

  Nieee ja mam na myśli to W godle była TYLKO swastyka I ten znak który jest obecnie jest także ahistoryczny a nie widzę żeby ktoś miał pretensje. Reto po prostu umieściło BŁĘDNEJ DYWIZJI orzełek. A strigerrował mnie twój post dlatego zostałeś wspomniany bo to co pisałeś wcześniej to obraza dla LWP i te teksty o zdrajcach itp Co do zachodu zdania nie zmienie, https://pl.wikipedia.org/wiki/Dziwna_wojna Polecam się zapoznać z tym. Tchórze i tyle, jak pisałem wcześniej słowa generała Jodla
 5. TawariszMikhail

  Projekt Subfrakcji Polskiej w SU

  To zapłacą symboliczny dolar i pyk głupie prawo ominięte XD
 6. TawariszMikhail

  Projekt Subfrakcji Polskiej w SU

  Powiem od siebie tak. Chciałem być dobry i przygotować gotowe modele które oni by musieli jedynie wgrać ale Reto jak widać albo przetłumaczył nie wiem czym albo jakiś kasztan mu nagadał bzdur że tworzę moda albo jakiś shirt pokroju trainera itp dlatego zamknął temat. A wracając do Ludowego Wojska Polskiego, od rozbiórow na Rosyjskiej ziemi było mnóstwo zesłańcow z Polski Druga wojna to kolejne zeslania m. In z Kresów Wschodnich, Polacy zlapabi przez Niemcy i wcielenie siła do Wehrmachtu. Ludzie żyli na obcej ziemi i zapewnie chcieli wrócić do domu i mieli dwie drogi albo Armia Polska w ZSRR albo gnic do końca na obczyźnie, wybór jest prosty. Druga rzecz historie piszą zwycięzcy dlatego mamy obraz zachodu jaki mamy a prawda jest taka że to gorsze sku****y niż Szkopy i Sowieci razem wzięci wydymali nasz kraj bez mydla. -Przed wojną zanim Piłsudski zszedł chciał zaatakować Niemcy za łamanie traktatu wersalskiego nikt z zachodu się zgodzić nie chciał. -39 i ZDRADA przez Brytoli i Francuzikow którzy jedynie co robili to zrzucali szkopom ulotki,, proszę nie strzelać my nie strzelamy '' -Wykorzystywanie Polaków jako mięso armatnie -Zabranie całych naszych rezerw złota uratowanych podczas wojny w rachunku za używanie lotnisk, amunicji, mundurów, samolotów i osrodkow szkoleniowych itp. -Klamstwa na temat enigmy, dopiero po tylu latach się przyznali że to nasi rodacy złamali jej kod -Sprzedali nasz kraj w Teheranie Stalinowi wraz zachodnia Europa -wielka defilada i nie zaproszeni Polacy którzy walczyli za ich kraje, na tej samej defiladzie byli wszyscy nawet pakistanczycy I wiele wiele więcej A teraz zobacz co siły alianckie robią dziś. JUGOSŁAWIA która pierw rozmontowal Sachs tak samo jak w Rosji(Wielki kryzys lat 90tych) i Polsce (kur****szon Balcerowicz, pies sachsa), Potem bombardowanie Serbi za groby w srebrenicy mimo że było wiele niejasności chociażby CZEMU CIALA W MUNDURACH Z BRONIĄ ZOSTALI UZNANI ZA CYWILI XD Kolejny raz rozmontowanie dalej Serbi na kolejne państewka sztuczne. Irak i rękoma broń Husseina za którą zniszczyli Irak i się okazało że żadnej broni nie ma a kraj rozjebany. I wiele wiele więcej Także kto jest dobry a kto zły? A do pytania w która stronę warto iść odpowiedzcie sobie sami, Na wschód gdzie gdy pierdolniemy ręką w stół to będą musieli się z nami liczyć czy na zachód być lizodupem którego nikt nie szanuje?
 7. TawariszMikhail

  Projekt Subfrakcji Polskiej w SU

  Znam znam w końcu w UK się mieszka od 7 lat. Powiem tak należy się temu gościowi soczysta pięść za to co napisał zwłaszcza za te zdanie ,,All high command was Russians and those Poles who were there were mostly NKVD agents. Modern history judged them as a traitors and spies. This is an insult to Poland and Poles."" Bo to obraza dla zwolnionych z gułagów na mocy Sikorski-Majski, obraza dla dzieci i potomków sybiraków i wszystkich zesłańców którzy czuli że muszą walczyć i to jedyna droga do ojczyzny, także tych którzy zostali przez Niemców wcieleń do Wehrmachtu a zlapani przez ZSRR oraz wszystkich obywateli z Kresów Wschodnich. To że takie gnidy jak Świerczewski są bardziej znani (W końcu historia pamieta dowódców niż żołnierzy) to nie znaczy że Polacy w armi ZSRR byli agentami NKWD. Tak samo jakby napisać że hanbą dla Polaków jest umieszczenie żołnierzy po stronie aliantów którzy: - Mimo zapewnień i paktów sojuszniczych nie dotrzymali umowy sojuszu (Alfred Jodl podczas procesu norymberskiego rzekł ,,Gdyby Brytania i Francja zrobiły to co obiecały Polsce wojna mogła by się skończyć w 1939 roku podczas gdy CAŁE niemieckie wojsko było skierowane na wschód podczas napadu na Polskę w kampani Wrześniowej" - wykorzystanie Polaków jako mięso armatnie - Wystawienie rachunku Pilotom i żołnierzom za korzystanie z sprzętu m.in Samolotów, broni, amunicji w postaci ZAREKWIROWANIA CAŁEGO POLSKIEGO ZŁOTA! - Sprzedanie Polski w Teheranie w ręce Stalina i to dzięki nim mieliśmy komunizm praktycznie do teraz... Także kto był tym gorszym? Sojusznicy czy ZSRR który był naszym wrogiem a wrog to wróg. Uff miałem to napisać bo aż mi nerwy zszarpało. Jutro jak będe miał czas przeglądne to i zobaczymy. Ale dzięki za pomoc doceniam. Co do wyciągnięcia modeli z plików bin jeszcze tego nie robiłem ale w dobie 21 wieku wszystkiego można się nauczyć.
 8. TawariszMikhail

  Projekt Subfrakcji Polskiej w SU

  3ds max to mój żywioł robiło się mody do Gothica i GTA przez wiele lat. Problem w tym że w HNG ninja ripper nie działa.
 9. TawariszMikhail

  Projekt Subfrakcji Polskiej w SU

  Nie chodzi mi o zdjęcia i opisy a o gotowe modele 3d i tekstury które jedyne co musiałbym zrobić to im wysłać a oni jedyne co zrobić to wrzucić do plików gry ot co. A to już zmienia postać rzeczy bo powiedzmy jak ktoś wysyła im zdjęcia i opisy jak coś ma wyglądać to oni muszą to wymodelować w 3d i oteksturować jeśli to model z animacjami itp to dodatkowo każdą ruchomą część zriggować czyt. przypisać model do kości animacji itp I Reto usuwając to też dało dupy bo zgodnie z historią wyglądało to tak https://pl.wikipedia.org/wiki/Wojska_pancerne_ludowego_Wojska_Polskiego Popełnilli błąd jedynie w oznaczeniu orła złej dywizji.
 10. TawariszMikhail

  Projekt Subfrakcji Polskiej w SU

  Jaki typ XDDDD Zero znajomości histori... https://pl.wikipedia.org/wiki/Polskie_Siły_Zbrojne_w_ZSRR_(1943–1944) Aż dziwie sie że był wtedy taki poklask dla tego XD Ale to że Niemcy mają krzyż żelazny zamiast swastyki to nie jest ahistoryczne? Szkoda że nie byłem w tym czasie aktywny na forum bo bym wyraził sprzeciw dla działań tego człowieka. Przy okazji gdzie można apelować o nadanej kary i napisać skargę na moderacje? //Nie oftopujmy juz jakby co priv.
 11. TawariszMikhail

  Projekt Subfrakcji Polskiej w SU

  Witam, mam z moją ekipą znika gram od dawna w HNG taki projekt w głowie. Powiem więcej gdybym miał model i fakturę już dawno przygotował ,, Gotowca "ale niestety Nie działa w nieskończoności. Ale spróbowałem przelać myśli mniej w obrazie i zobrazować co mi chodzi po głowie. Projekt na podfrakcję z dodatkowymi soldatami lub same mundury i hełmy / czapki do już ważnych. Ciekawi mnie bardzo czy jakby RETO dostali Gotowca musicie tylko tyllko założyć czy przez bloga? ///edit uploaduje ponownie screeny z konceptu [/img] [/img] [/img] [/img]
 12. TawariszMikhail

  New/sub-factions suggestion topics

  Dont forget abaut Polish Army in USSR, for example me dont want Polish fraction or Subfraction in Allies (They love up our country before war and nothing doing when hitler attack us(french and british before war they had contract Alliance with us) and after war they sell all east country for Stalin). AND BRITAIN confiscated all the POLISH gold deposited, for a using a plane, after war they forgot who fighting in the loving british sky and defence a britain.
 13. TawariszMikhail

  Bronie na innych nacjach

  Granaty, noże, miny są wszystkich nacji dostępne dla każdego żołnierza każdej nacji. Jedynie bron z pierwszej zakładki NIE JEST dostępna przykład PPSH nie jest dostępna Amerykanom i Niemcom MG 42 nie jest dostępny dla Sowietów i Amerykanów itp Masz na screenach z mojej gry, przy broni która należy strikte to jakieś nacji są insygnowane tymi nacjami. Przykład RGD ma Radziecką Gwiazdę z Sierpem i młotem M1a1 Gwiazde amerykanów Czy Tellermine symbol Niemców.
 14. XD But game is from Denmark yes? I dont live in Germany (THANKS GOD) So i dont care XD For German shouldbe cenzored but for another people should be uncensored... Ok but is not a theme. It is just a game, Now russian have a US truck, germany have many od STG etc so RETO can make a GAZ with a Mashine Gun, i sure for 100 procent on the war soldier make modyfication like this on the field.
 15. You mean a T20 Komsomolec? yea they can remove this shirt for MG on GAZ.