TheChocolateFarmer

Members - Veterans
 • Content count

  140
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

26 Neutral

1 Follower

About TheChocolateFarmer

 • Rank
  Senior Corporal
 • Birthday 08/21/2000

Faction & Soldier

 • Faction
  All
 • Soldier
  Pilot

Recent Profile Visitors

1,142 profile views
 1. TheChocolateFarmer

  Ban yedim sanrim kalkmiyo

  Maalesef böyle kaldırma durumu yok. Reto.Moto sıfır tolerans politkası izleyen bir şirket. Rules Zero tolerance, zero leniency, and zero exceptionsOur policy is zero tolerance, zero leniency and zero exceptions.
 2. TheChocolateFarmer

  H&G Hasarlı Dosya

  Oyun steamda çok hata verebiliyor o yüzden,Oyunun direk launcherini indirin bu site üzerinde Mevcut
 3. TheChocolateFarmer

  Amerika(Tanklar)

  Yeni deploy sistemi boyle oldu maalesef.Hafif tanklar ağır tanklarla eşleştiriliyor. Önceden bu yoktu.Hafif tank hafif tanklar ile orta orta tanklar orta tank yokedicilier ileydi mesela. Artık bu sistem yok daha dikkatlı oynamak gerekiyor artık. Arada bir hafif tanklara hafifler eşleştirilir nadir...
 4. TheChocolateFarmer

  Bu Normal Mi ?

  Eskiden zırh hasarları başkaydı artık gelen güncelleme ile 2 h3 ile patmatmak zor tanklar bölüm bölüm oldu. Paletler,Taret,Motor,Yakıt tankı,Muhimmat,Transmisyon,Top yuvası. Şeklinde bölümlendi eskiden nereye vurursan vur ya sekerdi yada hasar verirdi. Şu anda zırhı delip gereken bölümlere zarar vererek patlıyor tanklar,arabalar,motorlar,uçaklar hatta bisikletler dahi.
 5. TheChocolateFarmer

  Avcı Pilotmu PTRD 1941 Mi ?

  Otomatik olarak yenileyecektir.
 6. TheChocolateFarmer

  Avcı Pilotmu PTRD 1941 Mi ?

  Rütbedeki maaş sistemi saat başı ama o saatin her bölümünde neredeyse aktif olman bölge ele geçirmen düşman öldürmen gerekli. Ve şunuda unutma Rank'ın ne olursa olsun,pilot ile daha hızlı xp ve credit kasarsın (ama zordur bu uyarımı unutma)önce pilota alışman gerekli. Eğer PTRD hevesin varsa al. bu karakterin yarısını pilot ile kastım
 7. TheChocolateFarmer

  Avcı Pilotmu PTRD 1941 Mi ?

  İkisinede sahibim ptrd güncellemeden önce güzeldi (hemde baya) doğru badge ile arabaları tek mermide patlatıyordu. Hafif tankları 4 orta tankları 5-7 ağır tankları 8+ mermide patlatıyordu uçakları 2 mermide patlatıyordu ama şimdi hayatta böyle kolay değil zırh dengesi değişti artık motoru ayrı paleti ayrı yakıt deposunu ağrı mühimmatı ayrı vurman gerekiyor ve taban hasara göre zarar veriyorsun tanka,uçağa,arabaya,Apcye, Bu yüzden PTRD alma alırsan zevk alamazsın. Pilota paran yetiyorsa oynayabilirim diyorsan al. Pilot 3 çeşit uçak içerir. Keşif uçakları Orta avcılar Ağır avcılar Kontroller zordur pilotun haberin olsun ama güzel xp kazanırsın onun yanı sıra kredide kazanırsın.Ama uzun zaman alışman gerekicek.
 8. TheChocolateFarmer

  Manga dan sürekli atılıyorum

  Manga komutanı KD oranını beğenmezse atabilir yani demem o ki herşey manga komutanının elinde.
 9. TheChocolateFarmer

  M10 MU HELLCATMI ve uçaklar

  İyi eğlenceler dilerim. :)
 10. TheChocolateFarmer

  M10 MU HELLCATMI ve uçaklar

  M10 un varsa devam et Hellcat oyunu en eski ve halada en kaliteli tanklarındandır. Önceden oyunun en hızlı tankıydı şu anda m2a2 tarafından geçildi ama sırf o tank ile colonel rütbesine ulaştım. Eğer illa alıcam dersen al hız konusunda m10 dan üstündür ama zırhı azdır m10 a göre.
 11. TheChocolateFarmer

  Manga dan sürekli atılıyorum

  Manga komutanının istediğini yapman veya yapmaman'dan ziyade Oyuncunun karakterine bağlı isterse atar isterse atmaz. Bu komutanın elinde. Şahsen ben takım arkadaşlarına zarar veren,küfür eden manga oyuncularını atıyorum.
 12. TheChocolateFarmer

  TANK TERCİHİ ACİL YARDIM

  M24 tigerden ve hellcatdan daha pahalıdır ve zırhı hafif tank sınıfında ama hellcat Tank destroyer(orta)sınıfında ve çok güzel para biriktirebilirsin onun sayesinde. Güçlüdür hızlıdır tam pusu tankı ondan arkadan.Herturlu tank avlarsın
 13. TheChocolateFarmer

  manga puanlarını nasıl kullanıyoruz

  Oyuna girerken ikinizde aynı sınıfta olmalısınız oyuna girdikten sonra değiştirebilirsiniz.
 14. TheChocolateFarmer

  İndirme hatası

  Oyunun kurulu oldugu dosyalara gel ''hngdesktoplauncher''e sağ tık yap oradan yönetici olarak çalıştır de ve oyunu aç.Bu sefer olacaktır :) iyi oyunlar.
 15. TheChocolateFarmer

  Oyunun bu özellikteki bilgisayarda kasması normal mi?

  Bu oyunda optimizasyon sorunu var,Evet ama gerçekten ekipman kaliteliyse 200+fps alabiliyorsun kasma donma olmuyor. Optimizasyon sorunu orta halli pc lerde ortaya çıkıyor.Ram,İşlemci,Ekran kartı,Ssd,Hdd hepsi önemli eğer sorunun çözülmezse. https://support.heroesandgenerals.com/ Minimum sistem gereksinimleri İşletim Sistemi: Windows 7, 8 veya 10 İşlemci: 2 GHz CPU w. SSE3 yönerge seti - çift çekirdekli Bellek: 3 GB RAM Ekran Kartı: ATI HD 4810/NVIDIA 9600 GT veya üstü (>512 MB RAM ile) DirectX: Sürüm 11 Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı Depolama: 2 GB kullanılabilir alan Ses Kartı: DirectX uyumlu