korbitoblih1

Members - Recruits
 • Content count

  3
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by korbitoblih1

 1. korbitoblih1

  Hledám Spoluhráče

  Zdravím Jelikož mě už nebaví hrát sám, bo na ostatní není většinou moc spolehnutí, tak hledám člověka s kterým bych mohl aktivně hrát (klidně i více lidí, max 6, není to klan ). Jednalo by se o pravidelné hry Hráli by jsme německou válku (převážně pěchotu). Ocenil bych kdyby jsi uměl hrát i ofenzivní hry se zbraněmi na blízko ( camping BA riflu nějak zvlášť nechci).. skór stg, mp40 nebo lmg. Nechci někoho kdo čeká před CP, farmí tam killy na dálku a když už je CP prádnej tak tam jenom skočí. Nějaký APC pozice znát by taky bylo fajn. Taky bych raději hrál se zkušenějšími ( třeba 500+ pure-in-game hodin) (dakých 1500 na steamu). Věk je mi skoro jedno. Teamspeak bych v pohodě zařídil, pokud preferuješ discord není problém. Pro někoho to možná bude důležité, proto aby si představil s kým bude hrát... Mám 17 let PS: Nědělám si představy že by se někdo ozval (moc lidí tady není a podmínky sem dal asi moc vysoko, ale jak říkám nejde mi o moc hráčů, radší budu hrát solo něž s někým na koho není spolehnutí)
 2. korbitoblih1

  Hledám Spoluhráče

  Jo j... Na discord sem se už připojil, ale mockrát sem tam nebyl no. Momentálně už spoluhráče na pár těch bitev denně mám, tak doufám že vydrží nějakou chvíli :D. A na discord se snad někdy přijdu podívat no. Jinak jo tebe sem ve válce jednou viděl no. Zbytek nikdy
 3. korbitoblih1

  Hledám Spoluhráče

  O tomhle klanu vím, ale hledal sem někoho zkušenýho na režim války. ČSAD sem ve válce snad nikdy neviděl. A nechtěl sem tak úplně klan, spíš někoho kdo hraje sám a taky hledá jednoho či dva spoluhráče (aktivního).I tak ale díky za ochotu a hodně štěstí v bitvě.