Steinberger

Members - Veterans
 • Content count

  45
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

8 Neutral

About Steinberger

 • Rank
  Private First Class

Faction & Soldier

 • Faction
  Soviet Union
 • Soldier
  Infantry
 1. Steinberger

  Diskuze - obecná

  Tak jsem ve windows firewallu zablokoval IP adresu rusáckýho serveru a konečně mě to připojuje jen na evropský server a hra beží jak má. Hurá.
 2. Steinberger

  Diskuze - obecná

  Je to možný, že by to byla přímá linka z německa do Denveru. Některý IP lokátory hlásí Denver a některý Amstrdam, tak nevím. Ale asi máš pravdu, protože Denver by tam pak chyběl a Rotterdam má mnohem kratší odezvu, takže opravuji: Moskva 91.218.245.66Sao Paulo 185.50.104.105Pasadena 162.245.204.233Sydney 109.200.215.68Amsterdam 109.200.196.36Denver 104.153.85.140Hong Kong 119.81.230.202Tokio 109.200.222.97 Edit: takže komu se to připojuje na ruský server místo na Amsterdam, tak se zeptejte svýho poskytovatele připojení jestli má páteřní síť připojenou do holandskýho AMS-IX ( v česku určitě má CESNET, O2 a všichni kdo od nich berou konektivitu), přes neměcký DE-CIX je to pomalejší.
 3. Steinberger

  Diskuze - obecná

  Doplním IP adresy, kdyby si chtěl někdo pingnout : Moskva 91.218.245.66 Sao Paulo 185.50.104.105 Pasadena 162.245.204.233 Sydney 109.200.215.68 Rotterdam 109.200.196.36 Amsterdam 104.153.85.140 Hong Kong 119.81.230.202 Tokio 109.200.222.97 Příkazy pro příkazový řádek ve windows (cmd.exe): Ping - rychlost odezvy příklad.: ping 104.153.85.140 Traceroute - vypíše cestu dat z PC až na server včetně doby odezvy. To je dobrý pro ten případ, když mám pocit, že připojení stojí za prd. Je z toho vidět, kde to nejvíc vázne a přes který psí prdele to poskytovatel posílá. příklad: tracert 104.153.85.140
 4. Steinberger

  Zpět po roce a půl

  Já to mám taky tak. Mám dobrý připojení a ping většinou do 30 - to je v pohodě. Ale jak mám ping 50 (v tom by neměl být rozdíl), tak nikoho nemůžu trefit, mám vteřinový lagy, atd.. Klasika je, že lezu do dveří a nikdo nikde pak jsem najednou mrtvej a za vteřinu vyletí ze dveří borec a teprve střílí. Moc to nepobírám co to poslední dobou dělá.
 5. Steinberger

  Update 1.06 "Basic Training"

  TdrDelay - pokud grafika neodpovídá déle než 2 sekundy (default) dojde k jejímu resetování. Zvednutím na 30 sekund jí jen dáš víc času. Každopádně jestli je v pořádku hardware, tak to zvednutí hodnot nic neřeší. Pokud tohle někomu pomůže, tak má problém v hardwaru - většinou nestabilní přetaktování GPU/CPU nebo vadná paměť.
 6. Steinberger

  Update 1.06 - Basic Training

  How do I find out on a battle window numbers of resources for specific lines? I see only summary for all lines.
 7. Steinberger

  "Dropování" FPS po aktualizaci enginu

  Ještě bych zkusil nainstalovat např. Razer Cortex. Umí to jednoduše povypínat vše co není potřeba ve Win, uvolnit RAM, nastavit power settings atd.. Na slabší mašině je to opravdu hodně poznat.
 8. Steinberger

  FPS boost

  Mám výkonově stejnou grafiku a o moc víc už z toho asi nedostaneš. Ten návod od Kottona by ti to mohl zvednout o cca 10 fps. Jediný řešení jak se dostat na stabilních 60+ fps je snížit ve hře rozlišení renderu.
 9. Steinberger

  Návrhy do hry

  No vzhledem k tomu, že Doss Desmond z náboženských důvodů odmítal nosit jakoukoliv zbraň tak očekávám, že to bude v tomhle stylu. Po zakoupení DLC s medikem ti má vyskočit okno, kde si vybereš, na jakýho vojáka se to má aplikovat, takže to asi nebude jen předmět jako lékarnička, to by to šlo koupit rovnou jako jiné zbraně. Zřejmě to bude podobné jako převod vojáka na generála, ale s tím, že medik asi nebude mít žádné AT ani zbraň. No uvidíme zítra ne devstreamu.
 10. Medic in the film had no any weapon...
 11. Steinberger

  Návrhy do hry

  Jasně, tabulkově je AVS lepší, ale v reálu už to není tak úplně pravda. Ty hodnoty jsou poznat jen v CQC při střelbě bez míření do 5 metrů, kdy je AVS asi lepší než samopaly, ale pouze v případě jeden na jednoho. Když chceš sám vyčistit budovu, tak s STG 5 lidí ustřílíš s AVS jen 2-3. S STG můžeš začít střílet od boku, pak teprve začít mířit a ještě u toho štráfovat levá pravá. Tohle u AVS není možný. Musíš prvně mířit, pak střílet a nejlépe ještě dřepnout. Při otáčení má AVS taky daleko větší problém. Na vzdálenosti kolem 50 metrů můžeš s STG protivníka ustřílet dávkou, s AVS mu dáš dávkou max 2 hity a už musíš přestat střílet a znova mířit. Tím už veškeré hodnody ztrácí význam. Mody s optikou nepoužívím tak nevím, ale asi tam bude AVS lepší. Mě osobně se s STG střílí trochu líp než s AVS, ale obě mají tu vlastnost "nahoru dolů". Zkrátka někdy si říkám jak jsou dobrý a za hodinu bych je nejradši vyhodil.
 12. Steinberger

  Návrhy do hry

  Němci teď dostali ten samej nerf co rusáci už před půl rokem, tak se to srovnalo. Hraju za obě frakce a fakt teď v MP40/PPS43 a STG44/AVS36 nevidím podstatný rozdíl a řekl bych, že ty zbraně jsou vybalancovaný. Akorát u MG42 to s tím nerfem přehnali, to je už skoro nehratelný, tam by si to zasloužilo to vrátit někde na půl cesty jak to bylo před tím. Servery jsou divný. Nikdy nemám ping větší než 30-60 a stejně se to občas chová, jak kdyby byl 200 a víc. Prostě odezva by byla rychlá, ale data prostě nejsou. Asi jim nestíhaj mašiny.
 13. Steinberger

  Wings Of War v1.03 Update

  Tohle je asi od základu nejlepší zbraň za rusáky. V podstatě to skoro nejde modama zkazit. Vylepšovat podle stylu hry. Dá se z toho udělat jak zbraň na blízko, tak na střední vzdálenost. Dokonce i "sniperovat" se dá nebo to namodovat proti lehkým vozidlům a letadům. Je to fakt na každým, co mu sedne ke stylu hry. Akorát jako s každým kulometem zapomeň na běhání nebo pak netrefíš nic než se ti doplní stamina. Střílet z podřepu nebo vleže. Odznaky pevný úchop nebo rychlé přebíjení.
 14. Steinberger

  Wings Of War v1.03 Update

  S tou municí to byl (nebo ještě je) známý bug. Stává se to, když máš stejný typ munice odemčený pro víc různých zbraní. Nešlo to spravit jinak než tiketem na podporu se jménem vojáka a zbraně.
 15. Steinberger

  Wings Of War v1.03 Update

  Mody na AVS: 1) 7N1 sniper munice, URAH-2 hlaveň a optika - podle mě na AVS montovat optiku je blbost, je pak špatná jak na dálku tak na blízko 2) standart munice, spoušť, pružinu a mířidla - asi nejlepší mod, celkem dobře se zvládá zpětný ráz a je dobrá na střední až krátkou vzdálenost a na blízko nouzově taky, pokud chceš trochu ušetřit, můžeš sundat mířidla 3) sniper munice, spoušť, pružina a mířidla - dost kope, je to náročnější se s tím naučit, ale je "dobrá" i na blízko, dost častý náhodný headshot, dost drahý opravy 4) Heavy ball munice, spoušť, pružina - neskutečně kope, použití prakticky jen na blízko, takže taky nesmysl, na to jsou lepší jiný zbraně U AVSky je důležitý se naučit střílet dávkama 2-4 výstřely, pak znova zamířit a další dávka. Když to pustíš naplno, tak jsi hned bez munice. Odznaky jsou k ní dobrý rychlé přebíjení nebo dead eye (netuším jak je to nazvaný v češině - stužka za průzkum co zrychluje míření), odznak pevný úchop na AVS nefunguje - dost častá chyba edit: Jo ještě neutrácej zbytečně za hlaveň URAH, je úplně na nic. Každý mod s hlavní jde na stejný hodnoty namodovat i bez ní a zbytečně bys platil za pořízení a předražený opravy. A taky pokud se vyloženě s někým nesrazíš ve dveřích, tak zapomeň na palbu od boku. Na 5 metrů můžeš vyprázdnit zásobník a nic netrefit.