AngryWulf

Members - Veterans
 • Content count

  118
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About AngryWulf

 • Rank
  Senior Corporal

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. AngryWulf

  HnG komunita

  Na jakém blacklistu? Od RETO za vlastní stránky?
 2. AngryWulf

  Moderátor/ři fóra

  Všechny TS jsou v tématu zde na forum na hlavní straně a je to asi 4. řádek. Jsou tam 2 Cz/Sk TS a asi 3 zahraniční. Discord tam není, protože o žádném nevím, že by ho používala nějaká grupa lidí.
 3. AngryWulf

  Moderátor/ři fóra

  Ono sehnat návrhy a podněty od hráčů pro tvůrce hry problém nebyl díky vám. Problém je, že nemáte zpětnou vazbu jestli to k někomu došlo a ten si to přečetl. Oni se sice tváří jak mají velký zájem, ale je to jako s ženskými, nikdo neví na čem vlastně je. Forum je bohužel jaké je. Absolutní epic fail z mého pohledu. Naštěstí, tohle ale není hra zaměřená na diskuzní forum, ale na 2. sv. válku. Ale dříve nám tu bylo lépe ve starém kabátě a je to škoda. No nic, přeju novému Moderátorovi pevné nervy při fungování jak na forum, tak mimo něj. A kdybys potřeboval poradit s něčím, tak mi napiš tím novým PM systémem.
 4. AngryWulf

  Rozloučení moderátora

  Zdravím všechny, Chtěl bych vám oznámit, že dnešním dnem končím jako moderátor zde na forum. Je to hlavně z časových důvodů, které mi neumožňují být nadále aktivní každý den a moderovat. Chtěl bych všem poděkovat za vaší podporu a spolupráci a přeju vám všem hodně štěstí. Stejně tak přeju mému nástupci pokud se najde. Váš bývalý moderátor Angrywulf.
 5. AngryWulf

  VIDEA - z H&G nebo zajímavá videa z WW2

  Videa jsou postovat, ale musíte vložit normálně zkopírovaný link přímo do příspěvku. Popsal jsem to ve FAQ na začátku fora. např.: _https://www.youtube.com/watch?v=D4PX7AkuFEs (smažte "_" před linkem)
 6. AngryWulf

  OTAZKY a NEJASTNOSTI

  Poptal jsem se potom Reto-Moto a je to tak, že se opravdu jedná o nějakou chybu v systému. Koukal jsem i na anglické forum a na steam a tam mají i jiní stejný problém. Já doporučuju popsat problém na Support a snad se dočkáš nějaké odpovědi případně pomoci. Já nemám admina do hrního klienta, takže ti v tomhle nemůžu pomoci přímo.
 7. AngryWulf

  VIDEA - z H&G nebo zajímavá videa z WW2

  Test vložení videa
 8. AngryWulf

  Černá obrazovka

  Bohužel mě se toto nestalo, takže neporadím co s tím je. Pokud nebude mít někdo radu, tak bych doporučil aby ses obrátil na Support hry v horním pravém rohu je odkaz. Věřím, že tam ti možná pomůžou lépe než my tady.
 9. AngryWulf

  OTAZKY a NEJASTNOSTI

  2 denní Veteránské členství vám vypršelo po dvou dnech což je v pořádku. Veteránské členství je automaticky aktivované a běží i když nejste ve hře. Takže vám to nezmizelo, ale vypršelo.
 10. Od Chrise Taylora: RE-PLAY je filmový týdeník běžící na kanálu Prima Cool, asi nejznámější pořád o hrách. http://www.re-play.cz/ Score je časopis, který uveřejňuje různé herní články, novinky, recenze, a tak podobně. https://www.score.cz/ Doupě.cz je de facto webová obdoba časopisu Score, když to takto nazvu. http://doupe.zive.cz/ Dále přidám pár obdobných webů podobných Doupě.cz… http://games.tiscali.cz/ http://www.hrej.cz/recenze/ http://bonusweb.idnes.cz/Recenze.aspx http://www.zing.cz/ Ano, jsem z České republiky. Narodil jsem se zde, i zde žiji.
 11. Přilípnul jsem toto téma na začátek, aby to bylo na očích. Pokud by vaše komunita chtěla využívat Heroes and Generals Teamspeak Cz/Sk, tak jsou tu dva kanály naprosto zdarma: Heroes and Generals Cz/Sk (McLoud) ts3.hicoria.com:10168 Freespeak (Coroner) 212.96.161.146
 12. AngryWulf

  Furness - Cesta hráče - addon

  Myslím, že ještě nešla. Je to z důvodu přidání tohoto addonu a ladění chyb. Snad večer. 8-)
 13. Furness - Cesta hráče - addon Zrevidované log-in menu: - Přihlášení je nyní na jedné obrazovce s dalšími informacemi ohledně hry, updatů atd. - zpráva dne (přejmenována na Bulletin) nyní obsahuje i odkazy na blog a další posty a k tomu jsme přidali i náležité tlačítka atd. - Nový level systém pro hráče - Byl odstraněn starý systém odemykání jednotlivých postav dle hodnostních - Nyní si hráč nejprve vybere frakci za kterou bude hrát a pojmenuje vojáka. V dalším levelu(3. level) se vám odemknou další frakce za které budete moci hrát. Toto neplatí pro stávající hráče, ale pro úplně nové hráče. - Nyní bude mít každý hráč svůj level který mu bude určovat s kým bude hrát, co bude mít za postavy, jaké se mu umožní hrát mapy a bude za každý level dostávat odměnu v podobě kreditů, goldů nebo veteránského členství(viz. obrázek) - Nyní už nejdou koupit určité classy vojáků academicky trénovaných dokud je neodemknete v určitém levelu. Neplatí to samozřejmě pro hráče, kteří si tyto calssy odemkli na určitém vojákovi už před tímto addonem. - Nyní také nejdou přehazovat u vojáků classy např. z pěšáka na pilota apod. Nyní si vždy po odemknutí určité classy kupujete nového vojáka vojína, poručíka nebo majora.(záleží na tom kolik máte kreditů) - hráč má nyní pro všechny vojáky společný level dle odehraného skore ve hře - je dohromady 12 levelů a každý level vám umožní odemknout určité volby jako např: 2. levelu můžete hrát potyčky a v 5. levelu můžete hrát za parašutisty Nový interface hry - změněno spousta věcí, je potřeba si to důkladně projít a vyzkoušet - například kamufláže a uniformy se nyní odemykají pomocí stužek stejně tak skiny na zbraně apod. Z časových důvodů jsem vynechal část dle mého názoru zbytečné vaty a přeložil jsem pouze to nejdůležitější z nového addonu pro hráče. Pokud by ovšem někdo měl radši originální seznam změn, tak zde je anglická verze v sekci NEWS.
 14. AngryWulf

  Návrhy do hry

  Název vrácen do původního.
 15. AngryWulf

  Furness update - Diskuze

  Zhruba kolem 16. srpna nás čeká další velká změna ve hře. Nemůžu říct jaká a jestli dobrá nebo špatná, ale změna to bude celkem zásadní. No uvidíte sami. 8-) PS: A zítra byl potvrzen, že by měl vyjít nový update. Tak počítejte, že může být opět hodně hotfixů a hra nebude možná místama dostupná.