ChrisTaylor

Members - Veterans
 • Content count

  590
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

43 Neutral

About ChrisTaylor

 • Rank
  Master Sergeant
 • Birthday June 2

Faction & Soldier

 • Faction
  All
 • Soldier
  All types

Recent Profile Visitors

1,974 profile views
 1. ChrisTaylor

  optimalizácia hry

  Heroes & Generals je známo svojí „optimalizací“, s tím v podstatě nic neuděláš.
 2. ChrisTaylor

  Fav loadouty

  U mě nelze říct, jaký byl pro mě nejoblíbenější, vždy záleželo na situaci jednotlivé hry – pak jsem se rozhodoval, jaká kombinace je nejvhodnější. Pokud mám ale nějaký vyzdvihnout, tak jednoznačně: Primární zbraň – M1919 Protitankové granáty – No. 74 (Sticky Bomb) Stužka – Fast Reload V podstatě univerzální pro každou situaci, což bylo pro mě největší plus.
 3. ChrisTaylor

  Diskuze - obecná

  Vzhledem k tomu, že je otevřen testovací server, jsem se rozhodl po půl roce vyzkoušet, co Reto-Moto vytvořilo. Jedním slovem – katastrofa. Model poškození je absurdní, je to jakási kopie modelu poškození War Thunderu, k tomu ještě nefunkční. Dříve, se dá říct, bylo zničit obrněné vozidlo příliš jednoduché, nyní příliš složité. To už jen dokazuje fakt, kdy jsem 4 raketami z Bazooky M9A1 nebyl schopen zničit T-34/85 zepředu. Zřejmě to je tím, že ve hře pořád není implementováno chování jednotlivých druhů munice, jinak si to nedovedu vysvětlit. HE munice taktéž funguje zajímavě, spíše věci odhazuje, než poškozuje. Co se týče zpětného rázu a chování zbraní, to mi přijde takové divné, nesedí mi. Možná bych to tolik nepocítil, kdyby nepřidali ty značky oznamující detekci zásahu, které vám překryjí mířidla. Jsem rád, že hru již aktivně nehraji, nemá to cenu.
 4. ChrisTaylor

  Existuje tu este niekdo??

  Největší problém celé hry je v lživém tvrzení vývojářů, že naslouchají komunitě. Spousta hráčů zde na fóru přispěla skvělými nápady, jak hru vylepšit/upravit/opravit a jiné, jenomže pokud budou tuto zpětnou vazbu neustále ignorovat a půjdou si svojí vlastní cestou, tak kvalita hry půjde jen a jen dolů, což lze samozřejmě vidět.
 5. ChrisTaylor

  Diskuze - obecná

  Vzhledem k novému systému poškození to není ani překvapení, kdo by měl chuť zkoušet ten špatný vtip.
 6. ChrisTaylor

  Diskuze - obecná

  Trvá jim to jak výstavba dálnic u nás v ČR.
 7. ChrisTaylor

  Diskuze - obecná

  Směřuji tuto otázku na někoho, kdo ještě hraje – jak jsou na tom ty nové stíhače tanků, dá se s nimi jakž takž hrát pro těžkým tankům? Anebo to je opět totální propadák?
 8. ChrisTaylor

  Diskuze - obecná

  Tak jsem se dočetl, že Reto-Moto propustilo 18 svých zaměstnanců, jsou tedy nyní na početním stavu 21 lidí. Co si myslíte, byl to dobrý, či špatný krok? Já už osobně moc nadějí nemám, že by to něčemu pomohlo, i když se dá říct, že opuštění systému Squad 2.0 byla za poslední dobu jediná lehce pozitivní věc, tak uvidíme, zda bude více takových „pozitivních“ kroků. Jinak nejhorší mi na tom přijde propustit těch 18 lidí v tuto dobu, měsíc před Vánoci – mohli alespoň s tím chvíli počkat, z mého pohledu je to neuctivé.
 9. ChrisTaylor

  Diskuze - obecná

  Nevím, jak vám, ale mně se tato kamufláž, ze všech dostupných pro Německo, líbí nejvíce, a proto ji mám na všech charakterech, na kterých ji můžu mít.
 10. ChrisTaylor

  Diskuze - obecná

  Zrovna dnes jsem se na toto video koukal a jen to dokazuje, že si Reto-Moto moc ze zpětné vazby hráčů nevzalo. Jak jsem psal, absolutně nechápu, proč nepřidali více typů munice. Vzhledem k nové systému poškození je výběr mezi AP, APCR a HE k smíchu. AP munice je více druhů s odlišnými vlastnostmi, to je nezajímalo, taktéž se neobtěžovali přidat HEAT, na jejímž principu fungují anti-tankové granáty a raketomety. Říkám si, jestli to není špatný vtip. Taktéž bych čekal možnost si vybrat, kolik a jakou munici si chci do bitvy vzít, v podstatě jako např. ve War Thunderu.
 11. ChrisTaylor

  Diskuze - obecná

  Možná i přidají, viz: Pokud se nemýlím, tak na těch 2. úrovně pracují (https://trello.com/b/Zcq44t2R/heroes-generals-development-overview), takže se možná hra dočká i těch 3 úrovně.
 12. ChrisTaylor

  Diskuze - obecná

  Máš pravdu, teď je to v podstatě o tom udělat ze druhého tanku „cedník“. K večeru jsem si pustil nějaká videa o aktualizaci, kde to je krásně vidět. Jinak samozřejmě, že by to chtělo posádku - hráč na místo velitele, zbytek posádky osadit boty, to už by to mělo nějaký ten smysl. Vozidlo bez posádky je jinak k ničemu. Ale myslíš si, že Reto-Moto o něčem takovém uvažovat bude? Nebude, názor komunity je přece nezajímá. A pak by se jistě našli tací, kterým by takový model poškození vadil, např. T-70 by byla celkem v nevýhodě, když má jen 2 členy posádky, což by byla záminka pro fanatické hráče.
 13. ChrisTaylor

  Diskuze - obecná

  Třeba takový Panther mající kanón KwK 42 L/70 používal APCBC-HE-T munici. Ono většinou se označuje jen jako AP, ale to lze spíše označit za obecný/souhrnný název. O tomto pojednává celkem povedený článek: https://www.fronta.cz/typy-munice-uzivane-obrnenou-technikou. A jak koukám, tak se o ti řešilo i zde: Jednoduše řečeno, celkem mě zklamalo, že když už si dali tu práci s reálnějším modelem poškození, tak s municí neudělali prakticky nic, takže opět jen kus práce.
 14. ChrisTaylor

  Diskuze - obecná

  Pořád jsou ve hře jen tři typu munice - AP, APCR a HE? Pokud ano, tak je to vtip. Čekal bych s tou aktualizací více druhů klasické AP munice - APC, APCB, APCBC či APHE, nebo i další typy, jako např. HEAT, když už se snažili přepracovat systém poškození vozidel.
 15. ChrisTaylor

  Diskuze - obecná

  Ještě předtím, než jsem hru na začátku července odinstaloval, mi přišlo nejefektivnější střílet na motor vozidla, avšak nevím, zda je tomu pořád tak, další dění už jsem od té doby nesledoval. To mi většinou stačily ± 2 rány pro zničení daného vozidla.