ChrisTaylor

Members - Veterans
 • Content count

  542
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

35 Neutral

About ChrisTaylor

 • Rank
  Master Sergeant
 • Birthday June 2

Faction & Soldier

 • Faction
  All
 • Soldier
  All types

Recent Profile Visitors

1,252 profile views
 1. Diskuze - obecná

  Možná se snaží udržet hráče, viz Steam Charts (za celkovou dobu).
 2. help

  Všichni moc dobře víme, že Heroes & Generals je zralé na kompletní přepsání od základů, poněvadž v současném stavu je to jedna velká splácanina všeho. Jedna z chyb, která mi nejvíce vadí, se mi stává, když chci opustit akční hru Win klávesou (hlavně při čekání na spuštění hry). To je pak zhruba šance 30 %, že ve chvíli, kdy se chci do hry navrátit, se objeví jen černá obrazovka a já musím akční hru ukončit a znovu spustit. Toto má např. celkem pěkně vyřešené WarThunder - při čekání, až mi matchmaking najde hru, ji takto můžu opustit naprosto bez problémů. Navíc třešničkou na dortu je to, že mě to dokonce upozorní zvukově i blikáním aplikace v liště, že mi to již našlo hru. Zde by si měli vzít příklad, z takovýchto drobností.
 3. help

  Nejlepší bude napsat na podporu, tam ti určitě poradí.
 4. Diskuze - obecná

  Přesně tak, jak píšeš, když chtějí přidat i takovéto věci, tak ať laskavě dodržují historii. Jinak včera jsem v komentářích traileru nalezl jeden opravdu výstižný - většina dnešních známých her je ovlivněna SJW (Social Justice Warriors) a tzv. 3. vlnou feminismu, s čím musím souhlasit, i jsem se v debatě na toto téma shodl se spolužákem.
 5. Diskuze - obecná

  Opět jasná ukázka toho, že ta hra rozhodně není pro mě - žena s mechanickou rukou, k tomu během druhé světové války, kdo to kdy viděl. Raději sleduji vývoj Post Scriptum a Hell Let Loose, tak má dle mě vypadat pořádná druhoválečná akce a ne takto.
 6. Update 1.10,1.10.1 a 1.10.2 CHANGELOG

  S tou MG42 máš pravdu, její zpětný ráz nejde kontrolovat a zasáhnout tím něco, na co míříš, přímo nemožné, takže je v podstatě k ničemu. Také mě to mrzí, ale co s tím naděláme. Ještěže si to můžu částečně kompenzovat a užívat hrou za Američany s M1919.
 7. Diskuze - obecná

  Včera jsem si zkusil dát hru a... No, ono to ani slovy moc vyjádřit nejde, spíše tento obrázek to dle mě dokáže tisíckrát lépe:
 8. Diskuze - obecná

  Dle mě to asi zdůvodní tím, že hra už není v stádiu bety, takže už není moc co přidávat.
 9. Chill - hra pro zábavu

  Na internátu naštěstí nejsem, ale problém je v tom, že díky integraci, návaznosti a kvantitě spojů úctyhodné roku 21. století ztratím každý přibližně 3 hodiny pouhým dojížděním, vlastně většinou tedy čekáním. Vlak totiž většinou odjíždí přesně v dobu, kdy končíme, či MHD odjíždí ke mně domů přesně v dobu, kdy na nádraží přijede vlak. Ráno to naštěstí dobře navazuje, ale odpoledne je to pravý opak, přitom ta vzdálenost není bůhví jak závratná - pouhých 15 km. Kéž bych měl auto, to bych ztratil každý den jen cca 30 až 40 minut, což je právě ten čas, který bych mohl např. využít hraním s vámi. A co se týče samotné hry, tak poslední aktualizací mě Reto-Moto vytočilo tím jejich vyskakovacím oknem, které mi oznámilo, že pokud nenavážu spojení alespoň s jedním z jejich serverů, tak mě to nepustí hrát, což byla pro mě v té době taková poslední kapka, od té doby jsem hru nezapnul. Jinak teď moc času mít nebudu - čeká mě práce ohledně hardwaru (sice taková menší, ale pořád to je co dělat) a pak z programování, což mi zabere trochu více času. Takže předpokládám, že tak na dva měsíce dopředu moc času mít nebudu.
 10. Návrhy do hry

  Ono už je celkem problém to, že většinu aktualizací lze označit za „aprílové“ - pořád se o něčem mluví, ale nakonec se toho vůbec nedočkáš, a jestli, tak za hodně dlouho. Třeba ty potahy na helmy, ty trvaly něco přes rok a půl od té doby, kdy je ukázaly v jednom ze streamů. Ale stejně bych raději viděl práci na backendu, přeci jen, jak tu již bylo zmiňováno, současný engine stojí za... A takto lze pokračovat.
 11. Tak kolik nás zbylo?

  Nevěřím svým očím, to se vážně stalo? A jaký to mělo důvod? Předpokládám, že jste byli ve hře lepší než oni, což se jim jistě nelíbilo, ne? Ono je i vcelku jasné, proč to řešit nechtěli, nechtějí ani nebudou chtít. Atway jim vlivem své „slávy“ na ruské části YouTubu přihrává další hráče z Ruska, což je pro ně výhodné a priorita, proto vždy budou ty ostatní, nekalé věci přehlížet. Každopádně díky za zveřejnění, změnilo to můj pohled na Atwaye i Reto-Moto samotné, které si tímto u mě ještě více přihoršilo.
 12. YouTube H&G funny random moments

  Mně se to líbilo, velmi povedené na to, že to je první video tohoto typu na tvém kanále. Obzvlášť ty troll obličeje, to je dle mě pěkný nápad, u nikoho jiného jsem to neviděl, takže hodnotím pozitivně. A co se týče toho, co točit, jak to sestříhat a podobně, to je vždy na tobě. Samotnému se mi líbí, pokud je tvorba lidí odlišná, poněvadž kdyby všichni točili totéž, tak by to bylo o ničem.
 13. Tak kolik nás zbylo?

  Musím ti dát za pravdu, jsem na tom stejně. Nejvíce mě naštvala poslední aktualizace, kde implementovali jednu skvělou věc - umí to detekovat, zda náhodou nemáš zablokovaný nějaký z jejich serverů a pokud ano, tak tě to nepustí ani hrát, což byla pro mě poslední kapka. Kde jsou ty staré časy... Už ani nemám chuť hrát, řekl bych, že to je hlavně kvůli tomu, že se nedostává priority od vývojářů věcem, které by je měly dostat - v podstatě to je přesně naopak. Nerad to říkám, ale raději už hraji War Thunder, nežli Heroes & Generals. (Tam asi alespoň můžu svobodně přímo ve hře vybrat, na jakých serverech chci hrát, což dle mě v Heroes & Generals nikdy nebude.)
 14. Heroes & Generals crashlog

  Zde jsme na českém sub-fóru, můžeš tedy i mluvit v jazyku mateřském. Co se týče toho spadnutí hry, tak doporučuji napsat na podporu a zmiňovaný log jim poslat - to je to nejlepší, co můžeš provést. Klidně ho můžeš poslat i nám, ale pochybuji, že z toho dokážeme přesně vyčíst, kde je chyba.