ChrisTaylor

Members - Veterans
 • Content count

  523
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

33 Neutral

About ChrisTaylor

 • Rank
  Master Sergeant
 • Birthday June 2

Faction & Soldier

 • Faction
  All
 • Soldier
  All types

Recent Profile Visitors

1072 profile views
 1. Today Update Problems

  I'd say it's like a russian roulette. I had ~120 FPS before the update but now I have ~140 FPS. They released patches few days after these issues were published.
 2. Československo 1938 - uniformy/vozidla (camo)

  Všechno není jen růžové, navíc kolikrát to není daleko pravdy. Však je jasné, že se Reto-Moto zabývá těmi nepodstatnými věcmi, i když by mělo těmi podstatnými. Všichni jistě ví, o čem mluvím - přidávají s prominutím blbosti, ale na optimalizaci nedbají.
 3. Československo 1938 - uniformy/vozidla (camo)

  Nejdříve byl tuším jaderný reaktor postaven z toho důvodu, aby se vyzkoušelo, zda lze uskutečnit štěpnou řetězovou reakci. A pak ti tento reaktor sloužil k tomu, abys vyráběl štěpný materiál do jaderných zbraní. V té době to mělo čistě vojenský účel, dle mě se až po válce začalo uvažovat i jiném využití, tedy o tom civilním - výroba elektrické energie. Co se týče Japonska, tak Japonci byli nejvíce oddaní vojáci. Kdo jiný by byl schopen kamikadze, banzai útoků a podobně. Třeba mě překvapilo, že při postupu do Mandžuska měli Sověti největší strach z Japonců, kteří se s dřevěnou bednou rozebíhali proti tankům. Holt tehdy asi jiné východisko nebylo, jak válku ukončit.
 4. Československo 1938 - uniformy/vozidla (camo)

  Tato celá je problematiky je: „Co by kdyby.“ V podstatě můžeme být rádi, že Druhá světová válka proběhla, jinak bychom tu možná dnes ani neseděli diskutující nad hrou, která se tímto obdobím zabývá. Také nesmíme zapomenout na ten technických pokrok. Kdyby nebylo německého raketového programu, podívali bychom se vůbec poté do vesmíru? Dle mě bychom byli bez této války tak o 20 let pozadu, ale to je jen moje domněnka. A jinak souhlasím s @killer553. Kdyby se podařilo Německo „umlčet“, čímž by ani žádná válka nebyla, tak by v podstatě nebyla žádná věc, která by komunismus zastavila.
 5. Diskuze - obecná

  Dle mého názoru to je záměr Reto-Moto. Čím více nových lidí přijde, tím více starých odejde, což se jim hodí, že? Nebudou muset totiž poté poslouchat, že něco bylo lepší a podobně, což oni zcela jistě neradi slyší. Když si vzpomenu, jaká byla hra dříve, tak je mi smutno. Tolik věcí dokázalo zničit samotný požitek ze hry - Squad 2.0, puškohledy i pro jiné charaktery, nežli průzkumníky apod. Tím hůře, že opravdový počet lidí, kteří na hře skutečně dělají, je zlomek.
 6. Diskuze - obecná

  Co říkáte na přepracovanou mapu Továrna? Byl jsem ji zkusit na prototypu a co se týče vizuální stránky, tak to vypadá celkem pěkně. Dalo by se i říct, že se konečně využil prázdný prostor, kterého byla na mapě spousta. Jenomže to všechno se při zveřejnění přepracované mapy může změnit - záleží to na větším počtu hráčů, když jsme byli 2 proti 2, tak to se těžko něco pozná, že. A co se týče negativ, Továrna je sice jedna z nejhorších map na hraní, ale pořád měla svojí jedinečnost v podobě pouze dvou linií - změna se projeví, ale celkem zvláštně. Proč? Na RTS je Továrna využívané právě pouze pro dvě linie, takže i když se mapa aktualizuje, pořád se budou využívat jen 2 linie. Pokud bychom chtěli změnu, muselo by se přepracovat RTS. Ostatně, novou mapu půjde naplno využít pouze v staged. Dle mého názoru by se měla zachovat jak ta současná, tak i ta plánovaná.
 7. Československo 1938 - uniformy/vozidla (camo)

  Ono se to dle mě jeví i jako nejlepší řešení, protože ti, kteří odešli do Velké Británie, či Sovětského svazu, stejně bojovali pod jejich vlajkou. A navíc Slovenský stát šel svojí cestou.
 8. Československo 1938 - uniformy/vozidla (camo)

  Není zač. Původně jsem také zamýšlel sepsat v podstatě to stejné, o naší československé sub-frakci, jenomže jsem vlivem různých okolností nakonec od této myšlenky upustil. Jinak se těším na výsledný článek - snad bychom se jednou mohli v Heroes & Generals naší Československé sub-frakce dočkat, to bych si s chutí zahrál.
 9. Československo 1938 - uniformy/vozidla (camo)

  Sám jsem tyto informace pár měsíců nazpět hledal a vyšel jsem s nepořízenou, bohužel mimo literatury toho o kamuflážích skoro nic není. Hlavně je velká škoda, že předválečné originální fotografie nejsou barevné. Avšak dnes jsem se do toho pustil znovu a narazil jsem na digitalizovanou knížku, mohla by ti pomoct. Nahrál jsem ji na Dropbox, odkaz zde.
 10. Mám ban

  Jak jsme ti již odpověděli, nezbývá ti nic jiného, nežli čekat.
 11. Mám ban

  Myslíš tu službu, kterou jsem zmiňoval?
 12. Diskuze - obecná

  Ohledně Khutoru, to jsem nevěděl. Když jsem se šel podívat na fórum, tak na mě vyskočil přišpendlený příspěvek, který odkazoval na možnost vyzkoušet ji na prototypu. Kdybych to věděl, tak bych mluvil jinak. Ale musím pozitivně hodnotit nové budovy i jejich interiéry - jsou o dost lepší a ne už tolik prázdné. Co se týče kamufláží na helmy, tak zde jsem viděl problém v tom - poprvé byly představeny ve streamu před vydáním Devyatayev aktualizace, čili v květnu roku 2016. Kdy byly vydány? V prosinci roku 2017. Nic proti tomu nemám, je to skvělá invence, ale mrzí mě ten čas, než byly vydány. Žebříčky, no, pro mě až tak zásadní nebyly. Nemyslím si, že Heroes & Generals je hra, která by je nutně potřebovala. Kdyby tu ale naopak byl např. systém klanů, tak to by byla jiná, to bych bral. Obecně, většina lidí, kteří hru hráli již od začátku, ví, že Reto-Moto dokázalo některými aktualizacemi zásadně změnit styl hraní. Infantry Scopes, Squad 2.0 a podobně. A to poté člověka zamrzí, když vidí, jakým směrem hra šla. O tom ať už si udělá názor každý sám.
 13. Mám ban

  Pokud se nemýlím, tak Reto-Moto má k Heroes & Generals přidruženou službu, kterou když zakážeš spustit při startu Windows, tak nespustíš ani samotnou hru. Má tedy tato služba něco společného taky s anti-cheatem? A jak již bylo zmíněno, postihy jsou vyhodnocovány na základě počtu lidí, kteří tě nahlásí. Navíc tuším, že Reto-Moto má i záznamy misí, tj. můžou dohledat hru, kvůli které jsi byl postižen, a vyhodnotit tak tvoje chování ve hře. Holt musíš vyčkat, než ti někdo odpoví. Jen tak mimo, předcházelo ještě něco tomu nárazu do letadla? Poněvadž si nemyslím, že by dávali postihy pouze za toto a případně i vysoké K/D. Sám jsem kolikrát hrál ve stylu kamikadze, když jsem byl kupříkladu sám proti pěti, a nikdy jsem za to nějak potrestán nebyl.
 14. Diskuze - obecná

  Konečně Reto-Moto přidalo nějaké informace na jimi propagované Trello, takže alespoň už nemusím hledat na fóru, na čem se vlastně nyní pracuje.