ChrisTaylor

Members - Veterans
 • Content count

  493
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

30 Neutral

About ChrisTaylor

 • Rank
  Technical Sergeant
 • Birthday June 2

Faction & Soldier

 • Faction
  All
 • Soldier
  All types

Recent Profile Visitors

962 profile views
 1. Diskuze - obecná

  Kdyby raději udělali editor map a budov, tak mají spoustu map i podkladů budov od komunity. Současné mapy jsou až moc vymyšlené, ba i nereálné, plus modely budov a jejich vnitřní prostory také nejsou bůhví co. Však návrhů map od lidí jsem viděl celkem dost, dokonce i 3D modely.
 2. Diskuze - obecná

  108 miliónů korun je pěkná částka, akorát mám obavu, aby s ní dobře naložili. Třeba za tyto peníze už by šlo sehnat reálné zbraně a ve studiu udělat pořádné zvuky zbraní, ne to, co je ve hře teď. Co myslíte, to by šlo, ne? A samozřejmě i další věci. Teď mají alespoň finanční motivaci.
 3. Diskuze - obecná

  Tak si říkám, proč mě ty aktualizace stále vůbec překvapují. Pokud chtějí označovat potahy na helmy, kamufláže pro vozidla a jednu malou mapa jako jednu velkou aktualizaci, tak promiňte, ale tudy cesta nevede. Toto bych bral spíše jako minimální aktualizaci, něco jako doplněk.
 4. Návrhy do hry

  Napiš do Startu „Brána Windows Firewall s pokročilým zabezpečením“ a otevři to. Klikni na „Příchozí pravidla“ a dej „Nové pravidlo“. Vyber „Vlastní“, klikni na další, vyber „Všechny programy“, další stránku nech a opět klikni na další. Nyní u pole „Pro které vzdálené IP adresy toto pravidlo platí?“ vyber možnost „Tyto IP adresy:“ a klikni na „Přidat“. Vyber možnost „Tento rozsah IP adres:“ a do pole vlož následující IPv4 adresy: Od: 91.218.245.0 Do: 91.218.245.255 Potvrď tlačítkem „OK“ a dej další. Nyní vyber možnost „Blokovat připojení“. Další stránku nech a opět pokračuj. Teď si zvol libovolné jméno pravidla, třeba „Zákaz připojení k ruským serverům v H&G“, abys ho mohl v budoucnu případně upravovat. Nyní klikni na „Dokončit“ a je hotovo. Tímto mám osobně jistotu toho, že mě to nepřipojí na žádný z moskevských serverů, pokud by bylo více různorodých IPv4 adres - tímto se pokryje celý rozsah, čili 256 možností.
 5. Návrhy do hry

  Jak popisuješ s tím tankem, tak se mi stávalo přesně to samé. Tak musíš je přemluvit, zapoj je do aktivního boje proti RU serveru, ne pasivního. Ono jsem toto právě zažil několikrát s coberakem. To jsem pak četu musel dělat já, poněvadž jeho to vždy připojilo na RU server, který mám samozřejmě zablokovaný.
 6. Návrhy do hry

  Musím s tebou nesouhlasit, i po zakázání moskevského serveru nepoznám rozdíl v čekání. Navíc poté mám odezvu v každé hře 30 ms, což je celkem důležité. Řeknu to takto, i kdybych měl čekat 10 minut na EU server, což se mi mimochodem zatím nikdy nesto, tak budu čekat, než abych byl okamžitě přepojen na RU server. To nezaregistrování zásahů, bugy s přebíjením, vystřelením a tak dále, na to nemám nervy. Obzvlášť pokud máš poloautomatickou či opakovací pušku, to si na RU serveru ani nezahraješ. Když k tomu připočítám ty problémy s vystřelením, kdy mi opakovací puška byla schopna vystřelit i dvakrát za sebou, pak si kladu otázku, má to cenu? Mám si chuť v klidu zahrát a ne se vztekat nad tím, že RU server je takový, jaký je.
 7. Návrhy do hry

  Řekl bych, že u nás i v Německu musí být cena podobná. Však není až tolik faktorů, které by tu cenu v jednotlivých zemích zásadně rozlišovaly (dle mě musí stát např. elektřina, hardware, připojení k Internetu apod. stejně i tam). Maximálně tedy výše přirážky ovlivňuje cenu, ale to je samozřejmé, aby neměli hostitelé nulový či záporný obrat. Možná se můžu mýlit, ale třeba v Německu to může být i dražší.
 8. Návrhy do hry

  Nebylo dostupné? Není těžké vyhledat Googlem „prague server hosting“. A když jsem otevřel pár odkazů, tak snad každá stránka má i anglickou lokalizaci, což by asi neměli jen tak, kdyby jim tam dle statistik nechodili i zákazníci mimo ČR. Znám i hrál jsem hry, které mají hosting v Praze, takže v tom bych problém neviděl.
 9. Návrhy do hry

  Jak jsem nad tím pár dní přemýšlel, tak je sice dobré uvažovat nad tím, že by mohl být namísto serveru v Moskvě server ve Frankfurtu, jenomže to dle mě problémy až zase tolik nevyřeší. Přeci jen, Frankfurt a Rotterdam jsou od sebe celkem blízko. Spíše by to chtělo upravit matchmaking, aby připojoval hráče na korektní server vůči jejich lokaci. Když to orientačně změřím, tak z mého bydliště je to do Rotterdamu vzdušnou čarou 615 km, jenomže do Moskvy 1755 km, ale i přesto mě to připojovalo na Moskvu, i když zde byla odezva 2,5× vyšší. Zde je něco špatně, že? Naštěstí jde zablokovat IP adresu moskevského serveru v firewallu počítače, takže to jde vyřešit. Ještěže tak. Holt se řeší následky místo příčin. A to nemluvím o skutečnosti, že Reto-Moto ignoruje fakt, že je problém v hostingu moskevského serveru (konkrétně na předposlední IP adrese, která právě hostingu náleží).
 10. New Server? (Instead of Moscow)

  There's a free version of PingPlotter, too: https://www.pingplotter.com/products/free.html.
 11. Návrhy do hry

  Takže de facto fyzika War Thunderu, ne?
 12. Návrhy do hry

  A které máš konkrétně na mysli? Ono je toho dost, co se dá považovat za problém, jenž popisuješ.
 13. A few months ago I asked Reto-Moto why there are issues with Moscow servers. The only answer I got was, "We're investigating where the problem is." And that's the reason why I decided to do my own research to find out where the problem could be. I used program PingPlotter which is basically a traceroute app with friendly GUI. Here's a screenshot with the results: As you can see, the biggest problem is on the line 15. Ping fluctuates here between 71 and 730 ms which is not good. And how to find out who's a owner of a specific IPv4 address? It's simple, too. We need to use some kind of IPv4 database to get an information from it. I used ripe.net and ipinfo.io (search results links). And that's the result: And we got the information - this IPv4 address belongs to hosting hostkey.com. Now we know where's the problem, in the hosting of RU servers! And nobody have done anything about that. If you have same problem, there's a solution how to fix this. The best solution so far is to deny this IPv4 address in your computer's firewall, it works perfectly, you won't be connected to RU servers anymore. I had to deal with that problem because it was the same problem as @AdrianVictus's one (I live in Europe, too). Now we at least know how to solve it.
 14. VIDEA - z H&G nebo zajímavá videa z WW2

  Už zde nebudu pokračovat v diskuzi, abych nepřecházel až příliš do off-topic, ale někdy v budoucnu sepíšu moje představy, jak by mělo RTS fungovat - bude to sice více obsáhlé, ale nu což.