ChrisTaylor

Members - Veterans
 • Content count

  404
 • Joined

 • Last visited

About ChrisTaylor

Faction & Soldier

 • Faction
  Germany
 • Soldier
  All types

Recent Profile Visitors

584 profile views
 1. Skrze jaký program edituješ videa?
 2. Myslím, že byl se hodil hierarchický strom všech zaměstnanců Reto-Moto, poněvadž kdo se v tom mám vyznat. Jinak o tom, že CEO je majitelem společnosti, nic nepíši. Jen parafrázuji zdroje, které jsem si přečetl. Navíc se mi nikde nepodařilo dohledat, kdo vůbec Reto-Moto vlastní, či jací lidé mají na tom podíl. Kdyby raději napsali, co jaká pozice má za práci, koho má nad sebou a pod sebou, tak by udělali 100× lépe.
 3. V podstatě výkonný ředitel, takže de facto on rozhoduje o všem, i jakým směrem bude hra směřovat.
 4. Já doufám, že ano. Přeci jen, když jsi nový, tak máš nějakou motivaci a plány. Jinak RedBjarne může být Game Director, ale dle mě mají také pořád hlavní slovo CEO a CCO, pokud se nemýlím, ne? (Akorát je problém, že CCO jsem nikdy dříve neslyšel. A dle Wikipedie to může být 7 různých významů.)
 5. The problem is somewhere in Moscow itself (the 15th hop in the spoiler). You can try to do the same test (http://www.pingplotter.com/products/free.html) by yourself to see if the problem is in the same spot. And that's the reason why I and some other people from our sub-forum have decided to block russian servers in the firewall. We live in the Czech republic and a distance to Amsterdam is ~ 650 km (ping ~ 50), but we're connected to Moscow which is ~ 1800 km away (ping ~ 90). I think matchmaking shouldn't work like that.
 6. Dnes brzy ráno byl vydán hotfix, který má údajně opravovat bug, který u některých hráčů způsoboval snížené FPS. Paradoxem stále zůstává, že o problému s využitím CPU na 100 % ani zmínka.
 7. Takto jsem jednou odrazil chudáka na 42WLA s R75, letěl asi 50 metrů vzduchem. Alespoň, že jsou ty mechaniky výjimečně zábavné, když už kolikrát stojí za nic.
 8. Někde jsem četl, že Reto-Moto se rozhodlo udělat vlastní engine, poněvadž prý v té době, kdy začali, nebyl engine, který by zvládl FPS i RTS část zároveň u v podstatě prohlížečové hry. A upřímně, jejich engine již v dnešní době nedostačuje. Kdyby místo toho raději přiznali, že jim neumožňuje tolik funkcí, aby mohli dělat „zázraky“. Raději bych viděl, kdyby řekli, že nevydají třeba půl roku žádnou aktualizaci, ale zato vylepší či změní engine. Jinak s tím výkonem Intelu máš pravdu. A protože Intel neměl dost dlouho dobu konkurenci v podobě AMD, tak si dělal to, co chtěl. A když najednou vyšel Ryzen, tak teď jakkoliv snaží nějak AMD přiblížit, ale dle mě to moc efekt mít nebude, poněvadž AMD hraje hlavně na cenu. Možná až příští generace, ale ty současné rozhodně ne. A nemysli si, mě to také štve. Už jsem to řešil několikrát na podpoře i v příspěvku tady na fóru. Mám i5 6600K a GTX 970 a stejně se mi někdy CPU dostane i na 100 %, což mě někdy kolikrát dost naštve, když se mi hra sekne a „nečekaně“ jsem po rozmrznutí mrtvý.
 9. Jak jsem psal, je to jen marketingový tah. Vždycky se najde někdo, kdo má velké ego a kdo bude samozřejmě chtít být na tom vrcholu (za každou cenu). To by musel někdo v Reto-Moto v poslední době rozumně a logicky uvažovat. K čemu nám jsou nějaké tabulky „nejlepších“ a 3 nová letadla, která maximálně budou hrát hráči, kteří si zakoupí pilota po vydání aktualizace. Místo toho kašlou na optimalizaci, veterány, i zpětnou vazbu od komunity takovým způsobem, že kvality hry jde razantně dolů. Snad jednoho dne prozřou a sundají si růžové brýle, i když se to jeví jako velmi málo pravděpodobné.
 10. O něčem podobném jsem také přemýšlel, ale upřímně, záměry Reto-Moto jdou jinam, takže silně pochybuji, že by něco takového udělali.
 11. Musím s tebou souhlasit, k optickým zaměřovačům by měli mít přístup pouze průzkumníci, jako to bylo dříve. Akorát to ještě více znehodnotilo CQB. Ostatně, stejný efekt měly nové mapy, které přidaly tolik nové vegetace, že to bylo jako přilít benzín do již hořícího ohně. Někdy už mě totiž opravdu unavuje hrát proti lidem, kteří poloautomatické pušky vylepšují na maximální kadenci s kombinací optického zaměřovače. Obzvlášť proti jednomu nejmenovanému klanu hrajícího za Spojené státy, který mám to štěstí potkávat ve válce. Běžně se tím dostanou i na K/D - 90/10. Sám jsem ze zvědavosti tuto kombinaci zkusil, a hle, K/D - 18/1. Ale usoudil jsem, že nemám potřebu takto hrát. Mně stačí, když budu hrát CQB s nevylepšeným StG 44 (osobně mi takto přijde jako dobrá zbraň a nedám již na něj dopustit). Jednoduše řečeno, už to není, co to bývalo. Ty časy jsou nenávratně pryč.
 12. Mně už se od základu nelíbí jejich idea, že se chtějí převážně zaměřovat na válku v Evropě, čímž opomíjejí veškerou válečnou aktivitu v Africe, Asii i Tichomoří. To by pak mohlo RTS dávat větší smysl, kdyby Spojenci po boku s SSSR bojovali proti Ose.
 13. I have system, programs and games (including Heroes & Generals) installed on my Samsung SSD EVO 850 Basic - 250 GB. It's not a SSD issue. The best solution provided @RZ2000, reinstallation helped me a lot.
 14. @magic_mushy On the last Community Frontline stream Circinus said they're still investigating where the problem is. So as I said, we must wait. @HitnRun2016 I checked a status of my CPU cores and none of them were parked. I suppose it's because I've got i5 6600K and Windows 7 64-bit.
 15. Kulomety MG 131 ráže 13 mm nahrazovaly starší kulomety MG 17 ráže 7,92 mm, takže dle mě je vyloučeno, že by mohl existoval takový letoun. Maximálně mohlo jít o nějakou testovací verzi, ale stejně jsem pořád skeptický, že by něco takového existovalo. Ještě mě napadá, že by se spíše hodil Messerschmitt Bf 109 C-2. Ten měl 2× kulomety MG 17 v přídi, 2× v křídlech a 1× v ose vrtule. Kdyby jim Reto dalo větší poškození, byl by to dle mě vhodný kandidát. Tím mě to přivádí i k dalšímu problému. Proč Reto vlastně přidalo verzi E? Verze F a výše měly standardem výzbroj - 1× autokanón v ose vrtule a 2× kulomety v křídlech. Tím by se hlavně vyřešil problém s tím, že současná verze ve hře nemá konvergentní bod autokanónů.