ChrisTaylor

Members - Veterans
 • Content count

  449
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

26 Neutral

About ChrisTaylor

 • Rank
  Technical Sergeant
 • Birthday June 2

Faction & Soldier

 • Faction
  Germany
 • Soldier
  All types

Recent Profile Visitors

834 profile views
 1. Diskuze - obecná

  Ani se tomu nedivím, poněvadž mi poslední dobou přijde, jako kdyby členové Reto-Moto se svými myšlenkami přiletěli snad z jiné planety.
 2. Aktualizace - 1.08 - 3 nová letadla, statistiky

  Ano, Pšonek je jiným výrazem Polák. Co se týče toho mikrofónu, tak by to nebyl zase až takový problém, jak jsem psal, ale bohužel podmínky mi to moc neumožňují. Nechci to moc rozebírat, ale jen to naznačím. Současná situace mi neumožňuje mít počítač v samostatné místnosti, a tak ho mám ve společné, takže bych musel buď překřikovat ostatní členy rodiny či televizi. Snad to pochopíš. Možná za několik let, až kompletně dostuduji, to už budu předpokládám ve vlastním, tak to by šlo, ale zatím ne.
 3. Aktualizace - 1.08 - 3 nová letadla, statistiky

  Ano, také používám StG 44 pouze jenom s mířidly, poněvadž optický zaměřovač je velmi drahý na opravy. Rád bych se i na TeamSpeak zastavil, jenomže nemám mikrofón a v podstatě ani čas, při studiu není na jiné činnosti moc prostoru. Ale byl bych ochoten si ten čas najít, ale to, co provádí Reto-Moto, mě spíše od hry odrazuje.
 4. Aktualizace - 1.08 - 3 nová letadla, statistiky

  Ono až teď jsem si uvědomil, že jsem měl stužku „Pevný úchop“, takže samozřejmě chování zbraně bylo jiné, za což se omlouvám. Jak se pořád měnilo UI, tak jsem si té stužky ani nevšiml. Jenomže to je tak, jak píšeš. Na blízko je nyní možná dobrá zbraň, ale to přeci není účel kulometu, že? A proto opět používá StG 44. Holt, po pár hrách jsem změnil názor.
 5. Aktualizace - 1.08 - 3 nová letadla, statistiky

  Aktualizace 1.08.1 Na základě otázky pro Q&A stream, jak na tom jednotlivé zbraně v statistikách jsou a jaké jsou mezi nimi rozdíly, se Reto-Moto rozhodlo vydat aktualizaci, kde zbraně, které si až tak dobře nevedly, byly vylepšeny/odladěny. Konkrétně se to týká 3 zbraní: MG 42 - údajně má nyní být jednodušší na ovládání (čili byl zmenšen zpětný ráz), a dokonce prý ještě více, pokud se přikrčíte. M1/M2 Carbine - v podstatě totéž jako u MG 42, vyjma ovládání během přikrčení, to měněno nebylo. M1941 Johnson LMG - údajně má být mírně snížena přesnost zbraně, ale naopak má být zvýšeno poškození s větší vzdáleností. A právě tato aktualizace mě vyburcovala si asi po dvou měsících zahrát opět Heroes & Generals, abych vyzkoušel, jak si nyní MG 42 vede. Byl jsem celkem překvapen, že si nyní vede skoro stejně jako před aktualizací, kdy byly právě její zpětný ráz a ovládání negativně zvýšeny. Musím podotknout, že se nyní konečně chová jako ostatní lehké kulomety ve hře, což je potěšující už z toho pohledu, že dříve bych to přirovnal k situaci, jako kdybych vyjmul autokanón z nějakého stíhače a pak měl s ním hrát. Co se týče M1/M2 Carbine a M1941 Johnson LMG, tak ty bohužel otestovat nemůžu, poněvadž americkou frakci nemám až tolik rozehranou. Pokud někdo připíšete i vaše zkušenosti po této aktualizaci s těmito zbraněmi, budu jen rád. A nyní položím jedno otázku. Bylo vůbec toto vše potřeba, když se nyní zbraně (alespoň tedy MG 42, ostatní nemám odzkoušené, viz výše) chovají stejně, jako před aktualizací, která proběhla někdy rok nazpět, kdy byly právě negativně upraveny?
 6. H&G seknutie hry

  Já mám Windows 7 stále, poněvadž Windows 10 jsou alespoň pro mě pořád jakýmsi nedodělkem. A to je právě nejhorší ve firemní sféře, kde jsou v podstatě nepoužitelné, pokud se ti při každé aktualizaci přemaže a rozhodí nastavení, což vidí správci jistě velmi neradi.
 7. H&G seknutie hry

  Od tazatele bylo zmíněno, že změnil Service Pack. Jenomže u Windows 10 se změnil model z Service Packs na větší aktualizace, které jsou vydávány v průměru tak jednou za rok. Takže nyní nemůžu předpokládat, že má Windows 10, ale nějakou starší verzi. Nejspíše tedy Windows 7 .
 8. Diskuze - obecná

  Já si k tomu ještě přidával Scout II kvůli tomu, že většina hráčů nyní nosí Heavy Set. Ono by mi to ani moc nevadilo, ale poloautomatická puška s 3HK se už do CQB moc nehodí. Spíše preferuji StG 44 bez vylepšení, pokud zrovna nechci moc platit za opravy. Myslím, že Jedi je myšleno v tom smyslu, že s touto kombinací v podstatě dokážeš zabíjet hráče instantně, tj. jako se světelným mečem.
 9. H&G seknutie hry

  Jak již bylo zmíněno, musíš kontaktovat podporu. To zamrznutí se stává díky tomu, že vývojáři jaksi pořád neopravili chybu v tom, že se procesor dokáže dostat na 100 % zátěže, i když nemáš otevřen žádný jiný program. Jednoduše řečeno, mají chybu v kódu, která způsobuje tuto situaci. Avšak je zajímavé, že vždy chybu opraví, ale poté se objeví znovu? Že by měli v Reto-Moto nezkušené/špatné programátory? Ani bych se nedivil.
 10. Aktualizace - 1.08 - 3 nová letadla, statistiky

  To víš, oni nepřiznají, že se jim tato aktualizace nepovedla. Na Twitteru skoro každý den čtu o odstávkách serverů, takže rozhodně není něco v pořádku. Kdyby nešetřili na hostingu pro servery, kdyby optimalizovali hru namísto přidávání nepodstatných věcí, ale to je jen kdyby. Mají to takové, jaké si to udělali.
 11. Diskuze - obecná

  Spíše bych tipoval, že vezmou někoho, kdo vytváří videa na YouTube a kdo jim půjde na ruku. To je pro mě o dost lepší, nežli Facebook a Instagram dohromady. Lidé raději věří někomu, kdo jim bude v celém videu namlouvat to, jak se Reto-Moto snaží. Obzvlášť děti.
 12. Diskuze - obecná

  To už opravdu neví, co by? https://heroesandgenerals.com/2017/09/we-want-you-as-an-insider/ Zde je opravdu vidět, že mají čas na každou blbost, ale na problémy, které by potřebovaly vyřešit, to naopak ne.
 13. Diskuze - obecná

  Vidím se i nevidím. Také nesouhlasím s politikou Reto-Moto ohledně šílených cen za opravy zbraní, a tak za poslední dobu hraji většinou s nevylepšeným StG 44, avšak pokud mě nepřátelský tým naštve jejich taktikou, viz „veterán zabiják, camper“ a jeho horší podoby, tak vytáhnu to nejlepší, co mám. To mi musí takříkajíc opravdu „rupnout v bedně“. Jinak také skoro vůbec nevyužívám protitankové granáty, tak se označuji z 85 % za „šetřílka“ a z 15 % za „veterána univerzála“. Poslední dobou, co sleduji Heroes & Generals na Twitteru, musím říct, že už pravidelné výpadky či odstávky serverů jsou pomalu na denním pořádku. Co k tomu dodat, že. Vydá se aktualizace a už to jede.
 14. Aktualizace - 1.08 - 3 nová letadla, statistiky

  Také jsem si říkal, proč zrovna Heroes & Generals potřebuje mít okamžitě při startu počítače spouštěnou službu „Heroes & Generals Service“, když to jiné hry nevyžadují. A když zakážeš její spuštění, tak následně nespustíš i samotnou hru. Nedivil bych se, kdyby to dělalo něco podobného, jak zmiňuješ.