JohanC1.

Members - Veterans
 • Content count

  3455
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

753 Excellent

7 Followers

About JohanC1.

 • Rank
  Brigadier General

Faction & Soldier

 • Faction
  All
 • Soldier
  All types

Recent Profile Visitors

1578 profile views
 1. 1st Jägers - Polish Section

  Wszystkie zjeby w jednym miejscu, brakuje tylko tęczowej flagi...
 2. Offtopowe pogawędki

  EU IV z modem meiou and taxes. https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?l=polish&id=201884397 Do zobaczenia w HLL czy innym PS.
 3. Czego bronisz? Że też twoja matka nie była lewaczką i cię nie wyskrobała...
 4. Yup, but ever wonder why? Game is way to much broken and playing war is pointless. Going staged is way faster. If I queue for certain battle I have to stay in queue for hours, if I queue for random I have low chances to get in to a good battle and since the war is pointless, no awards, no chances for win, etc., Id rather go staged and farm noobs for nice K/D.
 5. RETO - you won

  How about because he is trying to force RETO to fix whats broken? Im starting to think too that the only way to force RETO to do what they should long time ago is to ruin game to everyone.
 6. ...or quit. How many choosed the last option? HnG isnt a very popular game, RETO cant afford to loose so many core players. For the game like HnG loosing so many vets is end of story.
 7. Offtopowe pogawędki

  Jak ktoś szajs sprzedaje, to marketing jest jego jedyną szansą na sukces.
 8. Ash and dust

  Świat stanął na głowie - teraz faszyści nazywają swoich wrogów faszystami. Cywilizacja jest na wschodzie. Zachód stał się nowym Związkiem Radzieckim... Spytaj komucha kim był Trocki, a przegrzeją mu się zwoje... wszystkie dwa...
 9. Offtopowe pogawędki

  Trochę z innej bajki i odrobina autoreklamy, bo jestem zajebisty /flex Wystarczyło, że zlikwidowali nadmiar dymu i nieco zmienili oświetlenie. Ten jeden dead to oczywiście, bo jakże by k... inaczej, randomowy headshot z Kara98 z biodra... Już zapomniałem jak fajnie było solo zamykać linię Stawiam dolary przeciw orzechom, że druga strona w komplecie mnie zreportowała
 10. Reto sponsorship!!!!

  Thats what I thought. Thank you.
 11. Firstly, Im used to being insulted by RETO and so should you too. Those guys thinks that the avrg player is an barista and can be treated like an barista. Let me remind you a GE flip bike and the scope for everyone excuses. They treat us like an idiots even here on forums, where you ask a question and get the answer but about different topic. As for the UD we all know that it shouldbe at least changed to the AT deployed. In its current state its easly exploitable. For RETO a faction with 88 player less should be awarded with 44% UD bonus, despite both factions have around 1k online players signed for war. The rule of life: Insulting a customer is a common tactic of uncompetent personel.
 12. Ash and dust

  Bardzo ciekawy artykuł. Pewnie, bo dzięki temu będziecie mogli mordować ludność cywilną bezkarnie. Wszystkich o lewackich poglądach powinno się prewencyjnie zamykać. Ciekawy tok myślenia, typowy dla lewaków niemogących się doczekać kiedy będą mogli zacząć bezkarnie mordować nieuzbrojonych ludzi. Gdyby broń była powszechnie dostępna, to przede wszystkim istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo, że ten "szaleniec" by nie zaatakował. Strach przed konsekwencjami potrafi zdziałać więcej niż te wasze pierdoły o nieuchronności kary. Sama świadomość, że ofiara może się bronić skutecznie, ostudza zapędy przestępców. Nie bez powodu bandyci wybierają miejsca, które mają tabliczki "gun free zone", lub w sposób naturalny są dla nich samych bezpieczne. W przypadku Stalowej Woli jest jeden ciekawy szczegół. Jedna z potencjalnych ofiar przestała uciekać i postawiła się napastnikowi. Efekt? Napastnik zaczął uciekać przed ofiarą. Ciekawe, że mendia niechętnie opisują sposób zatrzymania ofiary bezstresowego wychowania i starają się nie wspominać ani słowem, że tam gdzie był opór napastnik nic nie wskórał, a potencjalne ofiary nie stały się ofiarami. Stawiam dolary przeciw orzechom, że gdyby ta lewacka gnida miała świadomość, że tam, w tym centrum handlowym, będą zwykli ludzie z bronią, to nigdy by się nie zdecydował na atak. Nigdy nie spotkałem się z przypadkiem, żeby bandyci zaatakowali miejsca gdzie spodziewają się czynnego oporu. Zawsze są to miejsca gdzie prawdopodobieństwo napotkania zbrojnego oporu dąży do zera. Ostatni przypadek z Teksasu potwierdza to wszystko. Napastnik strzelał do ludzi tak długo jak długo nie napotkał oporu. Podejrzewam, że kamizelkę założył bardziej z powodu faktu, że przyjedzie policja, aniżeli w obawie przed reakcją obronną potencjalnych ofiar. Nadal twierdzę, że dostęp do broni powinien być swobodny, ale po zrobieniu "prawa jazdy" na broń. Tak jak dzisiaj nie ma możliwości osobie niekaranej i zdrowej niewydania prawa jazdy tak samo powinno być z bronią. Badania, kurs, egzamin, jeżeli egzamin zaliczony, to tam jest sklep i proszę sobie kupować nawet armatę. I na marginesie zupełnie, na moje oko te wypadki z bronią w USA, a także używanie legalnie zakupionej broni palnej w przestępstwach jest właśnie wynikiem braku odpowiedniego szkolenia BHP i braku odpowiednich badań, a ponieważ żyje tam bez mała ćwierć miliarda ludzi, to oczywistym jest, że bez odpowiedniej "procedury" prewencyjnej (jak ja nienawidzę tego określenia) do takich incydentów będzie dochodzić. Jedynie marksiści, socjaliści, komuniści i wszelkiej innej maści lewaki mają interes w rozbrajaniu społeczeństwa. Zgodnie ze starym, już nieco wyświechtanym cytatem Benjamina Franklina, ale nadal aktualnym: Broń jest gwarantem bezpieczeństwa, wolności i swobód, a przykłady Finlandii i Szwajcarii doskonale pokazują, że bez względu na to czy mamy do czynienia z demokracją pośrednią czy bezpośrednią, rządy znacznie chętniej słuchają swoich uzbrojonych po zęby obywateli.
 13. Offtopowe pogawędki

  Soldier, faktycznie, skasuj to obrzydlistwo. Bana wyrwiesz na bank i nie będzie nikogo sensownego do kłócenia się. Siemka. Według mnie nie warto, ale to raczej kwestia indywidualna.
 14. Offtopowe pogawędki

  A było tak fajnie i sympatycznie przez te kilka miesięcy... A Świętego Mikołaja i elfów z saniami tam nie było? Relację z TV znają wszyscy... Tyle, że wtedy to coś się myliło, a od czasu kiedy zaczęło pisać jak ćma, przestało.
 15. Ash and dust

  Kusza panie, kusza.