JohanC1.

Members
 • Content count

  2245
 • Joined

 • Last visited

2 Followers

About JohanC1.

 • Rank
  Colonel

Faction & Soldier

 • Faction
  All
 • Soldier
  Infantry

Recent Profile Visitors

436 profile views
 1. W przypadku HnG sprawdzenie spójności bez wyczyszczenia pamięci podręcznej pobierania na Steam na niewiele się zda. Najpierw czyścimy pamięć podręczną potem robimy spójność plików.
 2. I koniec tematu. Każdy kto twierdzi, że jest inaczej jest po prostu obłąkany. Jak poczują się dostatecznie silni, to wybiją Europejczyków do nogi, a potem zrównają z ziemią wszystko co choćby w najmniejszym stopniu będzie kojarzyło się z naszą kulturą. Nie wiem jak trzeba być ślepym, a może raczej głupim, żeby nie widzieć zagrożenia...
 3. Zacytuję klasyka "Tu nie Genewa"... I wszyscy walą do wszystkich jak do, za przeproszeniem, kaczek, mając gdzieś jakieś głupoty polityków.
 4. Owszem, ale też i z zachodu. Nie są to na razie wielkie liczby i nie można mówić o wiośnie, ale pierwsze jaskółki już są.
 5. W dane GUSu nie wierzę od czasu gdy się dowiedziałem, że według GUSu koszty transportu spadły, bo potaniały loty kosmiczne. Ich dane są równie wiarygodne co doniesienia o życiu na Marsie. Czas zweryfikuje kto ma rację, chyba, że wcześniej znajdę artykuł o powrotach, który ostatnio czytałem. Według niego tendencja się odwraca i co raz więcej ludzi wraca do kraju. Niektórzy nawet po ponad 20 letniej emigracji. Niestety gdzieś mi się zapodział.
 6. Już wracają. I nie są to pojedyncze przypadki.
 7. Jakie znów boty? Nie jestem na bieżąco...
 8. Niech cię zaciekawią lekcje języka polskiego.
 9. Komedyjkę z Brytolami możesz sobie swobodnie odpuścić. Straszne dno. Zawiodłem się, bo obsada całkiem dobra.
 10. Dzięki Soldier za komedyjkę z Brytolami
 11. Słabe to. Według mnie to tylko pomoc dla kamperów. Spamowełem tym jak szalony i dostałem 240 punktów ekspa do baretki. Kupiłem na jednym żołnierzu i więcej nie zamierzam. Dobrze, że tanie.
 12. Patrzę na te mapki z apteczkami i dochodzę do wniosku, że one na pałę były rzucane.
 13. If you are as good as good you read then I have nothing to worry about.
 14. You have a problem with reading comprehension.
 15. Dont even start to argue with me if you are using a scope on SA. Ppl who use scopes on SA rifles are noobs. I dont see any problem with having 2 less bullets in my Garand, but I agree that for noobs it can be a huge difference. Also where is the whining you are talking about? Feel free to do so, and then check this - unscoped Garand, my war for US, some battles vs. noobs, some vs. clans.