metylester

Members - Veterans
 • Content count

  82
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutral

About metylester

 • Rank
  Corporal

Faction & Soldier

 • Faction
  Soviet Union
 • Soldier
  All types
 1. I owned one HP laptop too.. Bulls*it Pavilion dv6000 with ultra-crap CPU AMD Turion 64 X2 @ 2,00 GHz. Bad performance, but hot as hell. Competitor Core 2 Duo @ 2,16 GHz in old Dell Latitude have better performance and it can work few minutes without fan running. Of course, Latitude has higher weight, maybe it has bigger cooler.
 2. The best solution is laptop workstation with good processor with good integrated graphic core - for work (better price, better baterry lifetime, etc.). And if it save some money, purchase mainstream desktop for other using.
 3. So your problems are due to high temperatures? If you don't need mobile gaming station, i prefer classic desktop always. Lower price, higher performance, reliability (lower temperatures), maintainability. Desktop is not DEAD!
 4. I mean you have problem with power supply, overheating hardware or bad motherboard (maybe other component). H&G make too high usage of CPU and GPU (FPS rises to maximum hardware potential) - this game have really bad optimalization. You can check: voltages temperatures (GPU, CPU, MOSFETs near CPU) good electrical contacts Write here your HW configuration.
 5. metylester

  Aktualizace - 1.08 - 3 nová letadla, statistiky

  "...používají PC hráčů k dolování Bitcoinů" - docela pobavilo
 6. metylester

  Aktualizace - 1.08 - 3 nová letadla, statistiky

  CEO fakt není majitel. Je to top management kterej řídí všechny ostatní "director". A když je třeba, tak je i odvolává.
 7. metylester

  Aktualizace - 1.08 - 3 nová letadla, statistiky

  Trochu OT, co si myslíte o novém CEO? Je zde šance, že se hra začne hejbat trochu správným směrem? Přeci jen noví lidé mají ještě motivaci něco dělat.
 8. metylester

  Aktualizace - 1.08 - 3 nová letadla, statistiky

  Vzhledem k tomu, že nemám zas takový historický povědomí o tom, kdy jaká zbraň byla nasazena a jak se osvědčila v boji proti zbraním protistrany, tak mě určitej "nesmysl" v H&G zase tak nevadí. V zásadě mi ani nevadí, jak hejbou s vlastnostma zbraní. Sice mě to netěší, ale je to jen hra. Co mi vadí víc je, že obecně vývoj hry je ukrutně pomalej a nahrazujou ho marketingovými bláboly. A jako problém číslo 1 bych viděl ve výkonu - v optimalizaci, v optimalizaci, v optimalizaci. Je třeba do grafickýho configu implementovat i nastavitelnej FPS limiter. Takhle mám výkonný GPU kladivo (RX480), který by táhlo i 300 FPS, ale procesor (i5 Sandy Bridge) dá když je dobrej den tak 130, když blbej nebo je tank v míření, tak 30. K tomu jakmile CPU dosáhne 100% zatížení tak FPS drop jak prase. Nevim kde ten výkon je, když assety jsou hrozný (jediná relativně pěkná grafická věc jsou modely vozidel), dohlednost je pro reálnej pocit u letectva nedostatečná a jednotky se tak daj z vejšky vidět díky tomuhle bugu. Kde ten výkon je? Myslel jsem že je to z části tim že mám už morálně zastaralý PC, ale nedávno jsem čet něco v tom smyslu, že u několika generací Intelovskejch procesorů šli cestou spíše efektivity a grafickýho výkonu a samotný výkon CPU klesl, takže ten Sandy Bridge i na dnešní dobu není zas tak špatnej.
 9. metylester

  Update 1.06 "Basic Training"

  Nevim jestli za to může zase nějakej fix, ale výkon hry se opět prudce zhoršil. Ve městě jsem lítal letadlem, FPS dropy jako prase při dobrým pingu kolem 50 ms, FPS nepřesáhly 120 a běžně klesaly ke 40. CPU ani GPU nevytížené. Asi to jde fakt do prdele, protože takovýhle výsledky jsem při mnohem slabší sestavě před nějakou dobou neměl.
 10. metylester

  Update 1.06 "Basic Training"

  Ježiš, update 1.06.1 by se mohl jmenovat KlikejJakDebil. pozitiva: - vrátili ukazatel počtu hráčů v bitvě - víc informací o bitvě to je vše. Ale klikat na mapě 3x kvůli tomu, aby člověk zjistil, zda se vůbec má (nebo má cenu) připojit, když předtím to vše stačilo v jednom okně. Zkracujou teď tisíce např. na 3k (jako kdyby neměli místo), celkově vše přeházeli a je to nepřehledné. Tenhle update má u mě hodnocení 15%.
 11. metylester

  Translations for voice commands!

  What about using commands as Battlefield 1942? Here are US,GE,SU factions too.
 12. metylester

  Návrhy do hry

  https://heroesandgenerals.com/development/jobs-at-reto-moto/ Podle mě je brzdí personalistika, prostě to nemá kdo dělat, jinak si nedovedu vysvětlit jejich produktivitu. Na to, jak jsem v jiným vlákně chválil zdařilý updaty, tak teď jsem docela vzteklej z toho, jak z pozitiv novýho renderu vůbec nic nezbylo. FPS mi zase spadly k 70, na serveru s pingem 65 ms mám věčně lagy a FPS dropy. S každým hotfixem se situace ve výkonu hry mění, zdá se mi že i narostla náročnost na CPU. A je pravda, že v době kdy se ještě jednotlivý verze jmenovaly podle osobností, tak ty updaty byly mnohem rozsáhlejší. Teď dělaj mikroupdaty, tak by jim jména brzo došly. A častejma updatama maskujou to, že se ve finále na hře skoro nic nemění.
 13. metylester

  Problém...

  A z jakého důvodu máš zabanovaný účet?
 14. metylester

  5 pozitivních a negativních věcí o hře

  Já se teda ještě nedostal k tomu, abych hru s novým renderem nainstaloval na už poměrně slabou mašinu, kde to předtím běželo cca 25 FPS. Jestli to bude hratelný. Ale na mým stroji po Hotfix 130552 se to chová už slušně a byť je FPS dost rozkolísaný, dosahuje až šíleností přes 200 FPS. Chtělo by to implementovat možnost nastavení FPS limitu. Ale to třeba tak za 3-4 roky. V tuto chvíli se mi nezdá, že by hra umírala. Objevují se ve vývoji nové tváře, hledají nové zaměstnance, vzhledem k aktuálnímu nastavení zisku za hraní věřím, že jsou zlatky zase potřeba, čili že nějakej bussiness plan jim může docela vycházet. Stále nový koupitelný obsah motivuje hráče kupovat zlatky. Já jako mnohaměsíční stálý veterán mám vzhledem k nedostatku času problém na měsíčního veterána vydělat, proto bych chtěl za zlatky koupit ročního, kterej vychází velice dobře. Tim by moje investice do hry činila už cca 2500 Kč, což je na mě docela extrém. Chce to nové mapy, nové mapy, nové mapy a ne pořád přelešťovat starý.
 15. metylester

  1.04 "Engine Room" CHANGELOG

  HDR bylo první co jsem vypnul, pomohlo to, ale čekal jsem větší rozdíl.