FubarXS2

Members - Recruits
 • Content count

  19
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About FubarXS2

 • Rank
  Private
 1. Ovládání/řízení letadel

  A zkoušel jste někdo ten Gamepad ? Ať vím jestli to třeba mám koupit ?
 2. Ovládání/řízení letadel

  No ten levý shift na to už jsem přišel. Ale chci se i zeptat jestli by to třeba nebylo lepší s gamepadem? Jestli s tím třeba někdo nemá zkušenosti. Jinak možná to bylo přesilou ale možná se mi malinko začalo dařit.
 3. Ovládání/řízení letadel

  Jestli myslíš crtl tak ano.
 4. Ovládání/řízení letadel

  Udělal jsem vše ale stále jsou ohebnější jak já.
 5. Rozumí někdo aktuálnímu ovládání letadel? Když byl jenom starý systém spousta lidí to neumělo a pro mě bylo snazší je sundat nebo mít aspoň tu šanci. V aktuálním systému nevím co jsi mám vybrat a nezmůžu v drtivé většině nic. Někdo ví jak si to nastavit aby to bylo co nejlepší? Taky mě dost sere že nikde není mapa nebo cvičiště kde by jsi se mohl trénovat,což já by jsem osobně uvítal. Každopádně chtěl bych znát jak hrajete vy s jakým ovládáním jste spokojeni a jestli byl pro vás lepší starý systém.
 6. HnG komunita

  Nově i otevřen Discord https://discord.gg/8JBjAB. Rád si vyslechnu i to co by se dalo na serveru změnit.
 7. Community

  Hello. I want to ask you to add a number of options for the community. For example add on download map editor. Community creates a map and it goes to test for testers. And create workshop for this game. Please help this game. Some of the phrases used from google translator! Thank you.
 8. Skóre dávejte sem

  Je tam 33 Zabití : 8 Smrtím.
 9. Skóre dávejte sem

  Tuto bitvu se mi mimořádně dařilo. Měl jsem namodovanou pušku springfield. A dokonce za mnou chodili, až do kostela. Pak bohužel připojení k databázi selhalo. No není to k nasrání ?!?!
 10. Zájímavé screenshots ze hry

  Tuto bitvu se mi mimořádně dařilo. Měl jsem namodovanou pušku springfield. A dokonce za mnou chodili, až do kostela. Pak bohužel připojení k databázi selhalo. No není to k nasrání ?!?!
 11. Zbraně - diskuze

  Tak třeba by byly na určitých částech mapy. Nebo že každý si může vystřelit jen jednout. Prostě to nějak omezit. Furt si myslím že by to i tak přibylo na reálnosti.
 12. Zbraně - diskuze

  Minomety=Munice=Peníze Stačí náboje do toho zdražit.
 13. Zbraně - diskuze

  Zajímalo by mě jestli budou někdy ve hře minomety ? A proč se taky vyskytl tento obrázek ?
 14. Zájímavé screenshots ze hry

  Velice by mě zajímalo co to tam je? Ale počkat vidíte to taky ?! Ale ne teď fakt, to je asi chyba textury ne ? Nezdá se mi že, by tohle letadla běžně mívaly. Možná tak bombardéry ale tohle je výsadkové. PS: Ten první obrázek je asi VADNEJ. Jakmile jsem ho chtěl dát do BBcode, tak se to prostě nepovedlo. Bude vám muset stačit odkaz.
 15. Vaše oblíbené filmy z WWI a WW2

  Ano opravdu jsem myslel, za druhé světové války (překlep).