FubarXS2

Members - Veterans
 • Content count

  25
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About FubarXS2

 • Rank
  Private First Class
 1. YouTube funny moments

  Everyone has fun elsewhere.
 2. YouTube funny moments

  Check this. And thank you for rate.
 3. YouTube H&G funny random moments

  Další díl. Doufám že se vám taky bude líbit.
 4. YouTube H&G funny random moments

  Nikdy přeci není na nic pozdě. A navíc když mě ta hra "zatím baví" tak proč z ní něco nenatočit? Implementovat by jsem to dokázal ale je dost možné že budou na ní autorská práva. Avšak pokusím se video více dotvořit. Co se týče meme faces tak mě osobně to přijde tak že každý máme nějaký styl. A mě to do toho prostě pasuje. Ale uvidím. Zkusím jich tam dát trochu míň.
 5. Hi. Can you rate my video? I will also accept criticism. Thnak you.
 6. Můžete se prosím podívat a zhodnotit mé video ? Děkuji moc. Uvítám i kritiku.
 7. Ovládání/řízení letadel

  A zkoušel jste někdo ten Gamepad ? Ať vím jestli to třeba mám koupit ?
 8. Ovládání/řízení letadel

  No ten levý shift na to už jsem přišel. Ale chci se i zeptat jestli by to třeba nebylo lepší s gamepadem? Jestli s tím třeba někdo nemá zkušenosti. Jinak možná to bylo přesilou ale možná se mi malinko začalo dařit.
 9. Ovládání/řízení letadel

  Jestli myslíš crtl tak ano.
 10. Ovládání/řízení letadel

  Udělal jsem vše ale stále jsou ohebnější jak já.
 11. Rozumí někdo aktuálnímu ovládání letadel? Když byl jenom starý systém spousta lidí to neumělo a pro mě bylo snazší je sundat nebo mít aspoň tu šanci. V aktuálním systému nevím co jsi mám vybrat a nezmůžu v drtivé většině nic. Někdo ví jak si to nastavit aby to bylo co nejlepší? Taky mě dost sere že nikde není mapa nebo cvičiště kde by jsi se mohl trénovat,což já by jsem osobně uvítal. Každopádně chtěl bych znát jak hrajete vy s jakým ovládáním jste spokojeni a jestli byl pro vás lepší starý systém.
 12. HnG komunita

  Mcloudovo TS přestalo platit takže platí tento Discord https://discord.gg/EeKqVFS jako oficální komunikační kanál pro CZ/SK. https://discordapp.com/widget?id=335185423523381251&
 13. Community

  Hello. I want to ask you to add a number of options for the community. For example add on download map editor. Community creates a map and it goes to test for testers. And create workshop for this game. Please help this game. Some of the phrases used from google translator! Thank you.
 14. Skóre dávejte sem

  Je tam 33 Zabití : 8 Smrtím.
 15. Skóre dávejte sem

  Tuto bitvu se mi mimořádně dařilo. Měl jsem namodovanou pušku springfield. A dokonce za mnou chodili, až do kostela. Pak bohužel připojení k databázi selhalo. No není to k nasrání ?!?!