FubarXS2

Members
 • Content count

  14
 • Joined

 • Last visited

About FubarXS2

 • Rank
  Private
 1. Nově i otevřen Discord https://discord.gg/8JBjAB. Rád si vyslechnu i to co by se dalo na serveru změnit.
 2. Hello. I want to ask you to add a number of options for the community. For example add on download map editor. Community creates a map and it goes to test for testers. And create workshop for this game. Please help this game. Some of the phrases used from google translator! Thank you.
 3. Je tam 33 Zabití : 8 Smrtím.
 4. Tuto bitvu se mi mimořádně dařilo. Měl jsem namodovanou pušku springfield. A dokonce za mnou chodili, až do kostela. Pak bohužel připojení k databázi selhalo. No není to k nasrání ?!?!
 5. Tuto bitvu se mi mimořádně dařilo. Měl jsem namodovanou pušku springfield. A dokonce za mnou chodili, až do kostela. Pak bohužel připojení k databázi selhalo. No není to k nasrání ?!?!
 6. Tak třeba by byly na určitých částech mapy. Nebo že každý si může vystřelit jen jednout. Prostě to nějak omezit. Furt si myslím že by to i tak přibylo na reálnosti.
 7. Minomety=Munice=Peníze Stačí náboje do toho zdražit.
 8. Zajímalo by mě jestli budou někdy ve hře minomety ? A proč se taky vyskytl tento obrázek ?
 9. Velice by mě zajímalo co to tam je? Ale počkat vidíte to taky ?! Ale ne teď fakt, to je asi chyba textury ne ? Nezdá se mi že, by tohle letadla běžně mívaly. Možná tak bombardéry ale tohle je výsadkové. PS: Ten první obrázek je asi VADNEJ. Jakmile jsem ho chtěl dát do BBcode, tak se to prostě nepovedlo. Bude vám muset stačit odkaz.
 10. Ano opravdu jsem myslel, za druhé světové války (překlep).
 11. tak tak ten batalion jsem zapoměl zmínit.. taky se mi moc líbil
 12. Vedle toho stromu jako kukačka.
 13. A hlavně kdyby to zlevnili přišli by o hratelnost. Těch spousta hodin strávených u této hry.