Tymoteor

Members - Veterans
 • Content count

  267
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About Tymoteor

 • Rank
  Sergeant

Faction & Soldier

 • Faction
  Germany
 • Soldier
  Infantry

Recent Profile Visitors

546 profile views
 1. Tymoteor

  Niemcy "przeszli" H&G

 2. Tymoteor

  Mody do STG44

  Ja noszę jedynie lepsze naboje, kosztują niewiele drożej (coś koło 1.4 za strzał ze zwykłego i 2.1 za strzał ze zmodyfikowanego pocisku), a podnoszą o wiele wartość broni. Celownik x4 to dla mnie syf przy tej bronii, a zmodyfikowany - nie odczuwam różnicy Spust i sprężyna dość przydatne, ale zależy na jakim dystansie głównie grasz tą bronią. Lufa - zbędna, 1 dmg więcej nie robi dużej różnicy, a zasięgu który zwiększa i tak się nie wykorzysta. Podsumowując: Obowiązkowo lepsze naboje; można dołożyć spust i sprężynę.
 3. Tymoteor

  Topowe pogawędki

  Z racji tego, że najbardziej aktywnym tematem na forum jest temat Off-topowe pogawędki, a ja nie chce się zagłębiać w kolejny konflikt Soldiera (którego pozdrawiam), zakładam temat Topowe pogawędki gdzie możemy w offtopowy sposób popisać na tematy związane z Herosami. Żeby zacząć temat napiszę podpuszzającą wiadomość że niemieckie bronie w grze są zbyt OP i powinny zostać znerfione
 4. Tymoteor

  Forum

  Avatary na forum są obsługiwane przez usługę Gravatar. http://gravatar.com/ Wystarczy założyć tam konto na ten sam mail, na którym mamy konto forumowe, a następnie dodać zdjęcie.
 5. Tymoteor

  Forum

  Avatary bazują na usłudze Gravatar, wystarczy założyć tam konto z mailem zgodnym z mailem forumowym, a następnie ustawić tam swojego avatara. http://pl.gravatar.com/
 6. Tymoteor

  Porady/pomoc

  Cześć, musisz teraz osiągnąć 3 poziom konta (konta, nie żołnierza - taka nowość po ostatnim updacie) by móc przełączać się między nacjami. Swój aktualny poziom znajdziesz w prawym górnym rogu klikając na cyfrę rzymską. Twój żołdak powinien dalej być.
 7. Tymoteor

  G-Build

  No to mów, że giera. Swoją drogą zauważyłem znaczący przyrost czołgistów i snajperów po tym updacie, też to odczuliście?
 8. Tymoteor

  G-Build

  co to jest Spintires?
 9. Tymoteor

  Walther or Luger?

  Only difference between this weapons is damage - walther deal more
 10. Tymoteor

  G-Build

  To co chłopacy zakładamy własne polskojęzyczne forum tej gry?
 11. Tymoteor

  G-Build

  Mi się podoba bo punkty ostrzeżeń od sebka zniknęły
 12. Tymoteor

  G-Build

  No i ~100.000 kredytów
 13. Tymoteor

  G-Build

  no trochę jakby wolniej kubeł jechał
 14. Tymoteor

  Server offline ?

  Już jest 14.00, ale jak to jest z konserwacjami - pewnie się przedłuży. Spokojnie, jeszcze dziś zdążysz pograć.
 15. Mówiłem, że wychodzą z bety. Najpopularniejszym czasopismem o grach w Polsce jest http://www.cdaction.pl, wydawany od 20 lat. Dużo graczy potrafią przyciągnąć polscy youtuberzy, skupiający się na grach drugo-wojennych: jak na przykład hallack05, czy inni którzy rozpoczynali swoje kanały z world of tanks. Z portali internetowych to tak jak wspomniał kolega wyżej - gry-online.pl, największy serwis w Polsce tego typu. Speca od marketingu pewnie macie, jednakże mogę doradzić, że na polaków najbardziej zadziałało by umieszczenie kodu bonusowego w jakimś czasopiśmie, czy portalu.