MkPvP14

Members - Veterans
 • Content count

  712
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

118 Good

About MkPvP14

 • Rank
  Sergeant Major
 • Birthday 08/21/94

Faction & Soldier

 • Faction
  All
 • Soldier
  Tanker

Recent Profile Visitors

4449 profile views
 1. hile yapmadığım halde ban yedim

  Haksız yere engellendiğini düşünüyorsan. Bu adresten destek mesajı gönder : https://heroesandgenerals.com/support/ 2-3 gün içerisinde cevap alırsın. Kaç senedir oynuyorum hep böyle ''hile kullanmadım ban yedim''diyen insanlarla karşılaştım ama hepside hile çıktı. Reto log'lardan çıkartıyor.
 2. Poll: Favourite Combat Badge as Infantryman

  I like m1919 + fast reload + heavy set gold Some times K98 or Rifle 1903 ı use camo badge + fast reload.
 3. mp40 ta ses değiştirilmelimi?

  Kaç senedir o ses kulaklarımı tırmalıyor geldiği gün almıştım o silahı bana göre muthiş + oyunun en iyi 2. silahı Tabi değiştirilse güzel olmazda değil.
 4. Paraşüt

  Tavsiyem FG 42 Nişangah yuvarlağı büyütüldü ROF'u yüksek. + Paraşütcü çoğunlukla yüksek yerlere iner buda demek oluyorki silahın baya bi güçlü olacak. Ama MP40 almak istersen'de Yakın mesafede muthiş mermi,tetik,yay taktığın zaman çok iyi oluyor yalnız uzak mesafede pek etkili değil.
 5. helcatt

  Sen eskiden olsaydın keşke Hellcat bana göre en iyi tanktır oyunda. Aktif olarak War oynuyorum Tiger IS Pershing fark etmiyor. Çok hızlı olduğu için gidiyorum çok uzağa çalıların arasına geçiyorum topu sıkıyorum(zayıf noktalara)eğer zayıf noktası belli değil bana donukse sıkmıyorum. Tam tersi yöne döndümü tak 3 atışta ağır tankları indirebiliyor. Tabi sende görüşünde haklısın biraz oyna alışırsın uzaktan oynamaya. Zırh çok zayıf hız aşırı yüksek(oyunun en hızlı orta tank muhribi).
 6. Ramın'la alakalı bir problem kaç gb ram'a sahipsin.?
 7. RETO-MOTO'nun verdiği 30 gün gazi üyeliği Kod : 30DAYVETERAN Nasıl kullanılır ? Oyuna giriş yapın verdiğim kodu kopyalayın sağ üst tarafta ayarlar menüsünün simgesi var ona tıklayın ve orada kod kullan deyin açılan pencereye kodu yapıştırın ve kodu kullan butonuna tıklayın. İşte bu kadar. +Her yeni WAR başlangıcında taruuz ekipleri 30 gün boyunca (her ELİT/WAR) başlangıcında ücretsiz olarak konuşlandırılabilecek.
 8. "Tankçı" muharebe nişanı

  Maksimum değil hız artırmaya yönelik bir nişan değil. Tank'tan inip geri bindiğin veya tank ile doğduğun zaman anında kalkış yapar. Çalışma sesi farkı olmaz fakat o daha yeni çalışıyormuş gibi ses çıkar fakat sen W tuşuna basarsan kalkışı yaparsın.
 9. "Tankçı" muharebe nişanı

  Doğduğun zaman anında kalkışa geçer tank. Hız artmaz sadece çalıştırma sesini duyarsın ama aslında tank çalışıktır. Yani kısaca doğduğun zaman tankın anında çalıştırılmasını sağlıyor.
 10. Warfunds(savaş fonları) nasıl kasılır?

  Evet mantıklı şekilde yolluyorsun. Kaynak durumu önemli tank assault team larını kendin oyna savaş başladıktan sonra kendin gir. Bu arada 2 ülkedede rütbe 17 yaptım fakat en zoru alman oldu nedeni ise bonus yok ABD ve RUSYA tarafında varken almanlarda oyuncu sayısı hitler sevgisinden dolayı fazla :/. Belgeseli izleyip geliyor araştırmadan alman oynuyor.RTS'yide bilmiyorlar alıyorlar birsürü ATs kaybediyorlar ama bunu iyi yanı hiç sıra olmuyor stok fazla oluyor.
 11. Warfunds(savaş fonları) nasıl kasılır?

  Kaldırdı --- ---- ----- ------- --------
 12. Update 1.08 ‘Planes & Ladders’ is here!

  New planes good but german plane cannon so slow. MİG-3 are the best planes ı think.
 13. oyun acılmıor

  Birkaç sorun ortaya çıkmış ve yaklaşık 56 dakikadır kapalı korkma herkes'te öyle. Bakım durumunu sunucuların acık veya kapalı olduğunu buradan görebilirsin. https://www.heroesandgenerals.com/hgserverstatus/maintenance.html
 14. Assault team stuck between friendly towns

  You assault teams infman(living resources) it may be finished ?