MkPvP14

Members - Veterans
 • Content count

  704
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

108 Good

About MkPvP14

 • Rank
  Sergeant Major
 • Birthday 08/21/94

Faction & Soldier

 • Faction
  All
 • Soldier
  Tanker

Recent Profile Visitors

4282 profile views
 1. "Tankçı" muharebe nişanı

  Maksimum değil hız artırmaya yönelik bir nişan değil. Tank'tan inip geri bindiğin veya tank ile doğduğun zaman anında kalkış yapar. Çalışma sesi farkı olmaz fakat o daha yeni çalışıyormuş gibi ses çıkar fakat sen W tuşuna basarsan kalkışı yaparsın.
 2. "Tankçı" muharebe nişanı

  Doğduğun zaman anında kalkışa geçer tank. Hız artmaz sadece çalıştırma sesini duyarsın ama aslında tank çalışıktır. Yani kısaca doğduğun zaman tankın anında çalıştırılmasını sağlıyor.
 3. Warfunds(savaş fonları) nasıl kasılır?

  Evet mantıklı şekilde yolluyorsun. Kaynak durumu önemli tank assault team larını kendin oyna savaş başladıktan sonra kendin gir. Bu arada 2 ülkedede rütbe 17 yaptım fakat en zoru alman oldu nedeni ise bonus yok ABD ve RUSYA tarafında varken almanlarda oyuncu sayısı hitler sevgisinden dolayı fazla :/. Belgeseli izleyip geliyor araştırmadan alman oynuyor.RTS'yide bilmiyorlar alıyorlar birsürü ATs kaybediyorlar ama bunu iyi yanı hiç sıra olmuyor stok fazla oluyor.
 4. Warfunds(savaş fonları) nasıl kasılır?

  Kaldırdı --- ---- ----- ------- --------
 5. Update 1.08 ‘Planes & Ladders’ is here!

  New planes good but german plane cannon so slow. MİG-3 are the best planes ı think.
 6. oyun acılmıor

  Birkaç sorun ortaya çıkmış ve yaklaşık 56 dakikadır kapalı korkma herkes'te öyle. Bakım durumunu sunucuların acık veya kapalı olduğunu buradan görebilirsin. https://www.heroesandgenerals.com/hgserverstatus/maintenance.html
 7. Assault team stuck between friendly towns

  You assault teams infman(living resources) it may be finished ?
 8. Yardım edelim diyoruz. Neyse iyi eğlenceler. Siz haketmiyorsunuz o konuya ben 3 tane BH çağırdım. Bir saol dahi demedin.
 9. İlk hesapta oyun aktifleştirir. Denedim.... + Belki sorunun hngsync.exe'deki ayarlardan truefullscren = true/false olmasıydı. true ise false yap false ise true yap sorun kökten çözülür.
 10. Ben sen kullandın demedimki zaten İlk hesabında oyun otomatik olarak ayarları kendi işaretliyor. Tam'da bu yüzden Dx12 desteklemidiği için donuyor ve başlamıyor. Ama 2. hesabında otomatik olarak ayarlamadığı için dx12 seçili değil. Ve donmuyor. Bu olayı az önce denedim.
 11. Sorunu bende anladım sanırsam. İlk hesapta Dx12 aktifti şu anda devre dışı. Ülkelerle alakası yok
 12. Bug hunters'te açtığın konuya cevap gelmiş fakat aşırı teknik. Sen destek merkezinden hiç geri dönüş aldınmı?
 13. Ben demiştim QuarX çözer bu işi diye . İyi eğlenceler.