MkPvP14

Members - Veterans
 • Content count

  739
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

120 Good

About MkPvP14

 • Rank
  Sergeant Major
 • Birthday 08/21/1994

Faction & Soldier

 • Faction
  All
 • Soldier
  Tanker

Recent Profile Visitors

5,263 profile views
 1. Thompsonmu yoksa 1941 johnsonmu?

  Madem genellikle agresif oynuyorsun Johnson işini çok iyi görür objektiflere saldırmak falan diyorsun evet makinalı tüfekler koşu süresini azaltır fakat çok iyi savunma yaparsın M1919 ve Johnson bunun için.bu arada johnson tam bir smg+lmg karışımı. Karar sana kalmış
 2. KAR98

 3. Tank Seçimi

  H3'ün zevki başka tankın zevki başka. İyi bir tankçı asla h3'lü rambolara yakalanmaz.
 4. ÜCRET 15 TL

  Lütfen yapma ama o zorunlu değil keyfi gazi üyeliği o ,orada 14 gün gazi üyeliği diyor gazi üyeliği oyun içi altın ile alınıyor yani gerçek para ile steamda'da var bu ister al ister alma gazi üyeliği iki kat xp veriyor 4. slot açıyor 2. tane nişan kullanabiliyorsun.
 5. İtem ile ilgili sorun

  Buraya gir https://handg.kayako.com/Tickets/Submit Aşşağıda ''select catagory''diye bir yer var orada ''game account''a tik koy aşşağıda yeni bir yer çıkar oradanda ''character managament'' tik koyup ''next'' de o bölümde ''character information'' a askerin ismi ve hangi fraksiyonda olduğunu ve hangi branşta oynadığını seç Aşşağıya ise konu başlığını yaz ve sorunu ingilizce olarak net bir şekilde açıkla.
 6. ÜCRET 15 TL

  Nerede 15 TL ücret isteniyormuş ? İlk defa duyuyorum.
 7. İtem ile ilgili sorun

  Normalde böyle birşey yok(asker iadesi gibi) fakat sen bilgisizce aldığın için Reto destek merkezine mesaj yolla (içerik ingilizce olsun,sorunu fazla uzatmadan anlamlı şekilde dile getir) Askeri alırlar kredini veya altınını geri verirler Umarım isteğin yerine getirilir.
 8. Kahramanlar

  ABD veya Rusya oyna. Tavsiyem bu zamanla üç fraksiyonuda fullersin ama ilk ya rus başla yada abd başla.
 9. Kahramanlar

  Evet dürbünle beraber veriyor.
 10. Oyun donuyor

  Sistemin oyun gereksinimlerini karşılamıyor olabilir. RAM,İşlemci,Ekran kartı önemli H&G nin minimum ve önerilen gerrksini leri MİNİMUM: İşletim Sistemi: Windows 7, 8 or 10 İşlemci: 2GHz CPU w. SSE3 instruction set- dual-core Bellek: 3 GB RAM Ekran Kartı: ATI HD 4810/NVIDIA 9600 GT or above (with >512mb RAM) DirectX: Sürüm 11 Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı Depolama: 2 GB kullanılabilir alan Ses Kartı: DirectX compatible ÖNERİLEN: İşletim Sistemi: Windows 7, 8 or 10 İşlemci: Intel i5 processor or higher / AMD Phenom II X6 or higher Bellek: 8 GB RAM Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 560 series or higher / AMD HD 6870 or higher DirectX: Sürüm 11 Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı Depolama: 3 GB kullanılabilir alan Ses Kartı: DirectX compatible
 11. Irkçılık

  https://handg.kayako.com/Core/Default/Index bu siteden rapor et ekran görüntülerini yüklemeyi unutma bu site h&g'nin resmi sitesi.
 12. Pz4H pek fazla bakım ücreti kesmez aslında ama sen öldüğün kadar öldürememiş kötü bir savaş geçirmiş olabilirsin bu düzelir Otomatik tamir yapmayı unutma her savaş sonu otomatik eder eğer bunu yapmazsan bakım gerekli diye uyarı gelir ve ödemen gereken kredi toplu olduğu için gözüne fazla gelebilir. Lucsh çok iyidir ama tamir masrafı biraz fazla nedeni ise topu makinali boş top atmamaya dikkat et.,, Pusu atmayı unutma doğdukları bölgenin ilersinde bekle kayarlardan faydalan yapraklardan faydalan zayıf noktalarına ateş etki zırhlarını delebil. Ağır tanklara karşı dikkatli ol hatta zayıf noktalarını bilmiyorsan hiç top atma gitmesini bekle tankçı kafayı çıkarınca cupolanın oraya HE sık bir tane veya makinali ile tarayarak öldür sonra tankı ister patlat ister çal.
 13. Hesap Değişimi

  Evet emek çekeceksinki zevk alasın.
 14. Hesap Değişimi

  Hesap değişimi/Satışı yasak böyle birşey fark edilirse hesaplar süresiz olarak banlanır Kaynak 👇👇 All types of posts for the sale or promotion of the exchange or transfer of accounts, currency, codes, and other services from one user to another are prohibited within the forums and game channels. If a member is found to have participated in such actions, he/she may: Be given a permanent account suspension (ban) for both game and forums, depending upon severity
 15. PİNG :(

  Arkaplanda açık program olmasın (youtube,steam,yada herhangi bir tarayıcı) Bence sorun senin cihazlarında değil girdiğin serverlerde mesela ben çok WAR oynayan birisiyim girdiğin server bazısı 90 yada 80 ping(en yüksek) bazı serverlerde ise 750 pingle dahi karşılaşıyorum. Pingin yine düşmezse destek bölümden ticket yolla.