OtabaroCZ

Members - Veterans
 • Content count

  192
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About OtabaroCZ

 • Rank
  Technician 4th

Faction & Soldier

 • Faction
  Germany
 • Soldier
  Infantry

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. OtabaroCZ

  Diskuze - obecná

  Už mě upřímně sere, že mi to nenajde žádnou bitvu za tankistu. Teď už mi to nenajde ani jedinou posranou bitvu za nikoho, než za pěšáka. Co je tohle za bulšit? Já si chci už dlouho zahrát za tankána, ale dosud jsem se k němu nedostal... bože. To mě sere víc než všechny ostatní chyby ve hře...
 2. OtabaroCZ

  Diskuze - obecná

  No to sem si taky všiml, že karabiny jsou přesný rychlopalný mrdky. No aspoň že STGéčka zase za něco stojí.
 3. OtabaroCZ

  Diskuze - obecná

  Jaký je váš názor na aktualizaci 1.13? Já z toho mám takové smíšené pocity. Je pěkné, že přidali 3 Těžké TD a novou mapu. Ale to zmírnění zpětného rázu mi připadá ujeté. Teď každej člověk nepotřebuje pořádně vědět jak tu zbraň ovládat. Teď víceméně stačí jen zamířit a stisknout levé tlačítko myši. Člověk teď nepotřebuje sebemenší zkušenosti, aby dokázal vystřílet celej barák. Škoda no. Nové CoD jsem nečekal. Taktéž mi přijde, že se zvětšil počet mosinistů (pěšáci s ohk mosiny). Takže Snipers & Tankers WWII?
 4. OtabaroCZ

  Diskuze - obecná

  No koukám, že celou hru spíše zas pokurvili než vylepšili. Měl jsem celkem pěkné představy ohledně Armor 2.0. Že to bude aktualizace, která zničí AT ramba. Což se jim povedlo, ale zničili i vše okolo. Za tanky jsem hrál moc rád, ale po neustálých nájezdech AT ramb jsem se na ně víceméně vyprdnul. Tak jsem se přesunul hlavně na pěchotu, kde mě H&G hodně bavilo. Když jsem měl pěkný FPS, tak jsem bez problému rozjebal celý tým komoušů s MP40. Koukám že tomu je asi taky konec. Když koukám na staré snímky obrazovky, tak si říkám, co bych za to dal, abych si mohl zase zahrát na starých mapách, ještě když to bylo super. Hru nechci opustit, protože mi přirostla k srdci, ale bude pro mě těžké vyrovnat s tím, že hra chcípla kvůli vývojářům.
 5. OtabaroCZ

  Diskuze - obecná

  Je velice pravděpodobné, že nikdy, jelikož když nad tím začnou dělat, tak hráčskou komunitu bude tvořit jen pár rusáků na ruských serverech, hrající za ruskou frakci...
 6. OtabaroCZ

  Otázka - FPS

  Ovladače jsem zkusil aktualizovat a nepomohlo to. Co jsem koukal, tak procesor jede při hraní na 100% a obdobně i GPU. Celkově se i počítač po chvíli hraní přehřívá. Ale furt mi nejde do hlavy, proč ještě před pár dny mi to jelo bez problémů na 50-60 FPS a teď to jede konstantně kolem 10-20 FPS. Nemůže to být tím Prototypem? Protože jsem se koukal a nějak tak v té době, co byl prototyp vyhlášen, mi to začalo jet hrozně pomalu.
 7. OtabaroCZ

  Otázka - FPS

  Poslední dobou mě hra vyloženě nasrala. Znovu jsem začal hrát a jelo mi to na 15-25 FPS. Tak jsem si trochu poupravil nastavení grafiky a zázračně mi to jelo na 50-60 FPS. To trvalo tak 2-3 dny.Po tom z ničeho nic mi to začalo jet zase na 15-20 FPS. Zkoušel jsem všechno. Dát hru na to nejmenší rozlišení které vůbec jde (a všechno okolo taky na nejmenší hodnotu). NIC. Vyčistil jsem počítač. NIC. Zrestartoval jsem internet. NIC. Nic nefunguje a vždy mi to jede na 20 FPS. A tak se ptám co je tohle za sračku. Počítač není sice nejnovější, ale není slabý. Fakt mě to nasralo a utvrdilo, že tuto hru už není třeba hrát, dokud mi někdo nevysvětlí co s tím je a neporadí co s tím mám dělat. Mě už došly nápady.
 8. OtabaroCZ

  Update 1.10,1.10.1 a 1.10.2 CHANGELOG

  Jako fakt? Lepší přesnost a dmg pro tyhle ruský krámy? To nestačí, že mají 71 nábojů v zásobníku? Kdy MG42 zase dostane buff na přesnost... nikdy.
 9. OtabaroCZ

  YouTube H&G funny random moments

  Všiml jsem si toho až dneska na Youtube. Pěkná práce. Je to mnohem lepší. Ještě to trochu vypilovat (např přidat muziku do pozadí) a bude to super.
 10. OtabaroCZ

  YouTube H&G funny random moments

  Bylo to celkem pěkné. Ale chtělo potřebovalo by to trochu svižnosti. Je to takové no, jako tejden před výplatou. A taky bych doporučil vypnout mikrofon, pokud to chceš dělat pro všechny krom čechů. Podle mě ty troll face obličeje už jsou dosti staré a do do dnešních videí se moc nehodí. Pár let na zpátek to byl hit, ale teď už moc ne. (Dle mě)Já se vždy směji, když je tam něco nečekaného. Ale to chce hodně práce.(Nikdy jsem videa nedělal, takže nevím jak moc práce to dá. Jenom odhaduji.). A muzika by se tam taky hodila. Třeba se mi líbí styl tohohle videa: Kdybys to dokázal implementovat do H&G bylo by to super. Ale jak říkal JosefSvejk, není už pozdě na kariéru youtubera této hry?
 11. OtabaroCZ

  Tak kolik nás zbylo?

  Všichni rusáci jsou hovada a umanou si co se jim zlíbí. Rusáci jsou něco jako nádor všeho. Zkurví všechno, poserou všechno a zničí vše co jim stojí v cestě, a poté si hrajou na ubožáky, jak jsou zabíjeni a utlačováni ve hře mnohem lepšími hráči a skoro všichni je podpoří. Historie se opakuje. Od doby vzniku komunismu až po teď jsou rusáci furt stejní...
 12. OtabaroCZ

  Tak kolik nás zbylo?

  Koukám, že už je to tu dosti mrtvé. Já se přiznám, že už moc nehraji. Reto-Moto mi hru dosti znechutilo, ale párkrát to zapnu pobavím se, porejdžuji, pobrečím a jdu zase hrát Stalkera. Hra mě moc bavila a taky mě ještě nějak tak baví. Ale staré časy už nikdo nenahradí. Jak já rád vzpomínám, když to tu žilo, jak jsem se rád bavil o hře tady na fóru. Jak já vzpomínám na staré mapy, kde byly tanky celkem hratelné. Jak já vzpomínám, kdy Reto-Jétujenablito se zajímalo o hru. Tak mě teda nedávno napadlo se vás všech zeptat, kdo tu ještě vůbec hraje. A ještě se zajímá o H&G. Jestli nás je 15, 10, 5 a míň. Jsem velice smuten, jak tahle hra dopadla kvůli ignoraci ze strany vývojářů. Za mě jedna z nejlepších druhoválečných online stříleček...
 13. OtabaroCZ

  Aktualizace - 1.08 - 3 nová letadla, statistiky

  Bohužel no :/. Ale když nemají žádného protivníka tak to potom nemají nepřátelé možnost se někam pohnout. O výsadkářích nemluvě. Ty jejich letadla jdou k zemi hned jak se spawnou.
 14. OtabaroCZ

  Aktualizace - 1.08 - 3 nová letadla, statistiky

  Koukám, že se vývojáři moc nepohli, když mají přijít jen 3 bezvýznamná letadla. Až na ten Messerschmitd, který má kanon uprostřed. Celkem slabota, když tomu říkají nový apdejt. Spíš by mě zajímalo jestli mají v plánu předělat matchmaker. Už chytám rage z toho, že amíci mají v bitvě 4 Cancer-38 a ostatní frakce ani jedno (přesněji němci). Hra je kvůli tomu nehratelná...
 15. OtabaroCZ

  Update 1.07.1

  Osobně se mi tento update docela líbí. Po dlouhé době zase update kde nic nepokazili. Ty zvuky jsou pěkné. Když jsem si vzal Gewehr 43, tak jsem myslel že držím v rukou kanón než pušku. Ale všechny jsou si tak nějak podobné. Ty předchozí zvuky zbraní zněly jak hračky, ale daly se lépe od sebe rozeznat. Dále to vylepšení srážek s vozidly a objekty je asi to nejlepší v tomhle updatu (I když jim to trvalo takovou dobu než nad tím vůbec začali přemýšlet a pracovat). Už nikdy žádné smrti kvůli plotu či stromu. Dále pro tankisty dobrá a špatná zpráva. Těžké tanky mohou skoro vše pojízdné zlikvidovat nárazem. Což je dle mě skvělé, i když kolikrát to využiji. Za to ale protitankové zbraně jsou levnější (krom Lepivých lízátek). Takže asi začnu zase používat panzerwurfminy. No celkové hodnocení za mě je zatím 8/10.