MagnatPlayer

Members - Veterans
 • Content count

  402
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

17 Neutral

About MagnatPlayer

 • Rank
  Technical Sergeant

Faction & Soldier

 • Faction
  United States
 • Soldier
  Infantry

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. MagnatPlayer

  Kody na 24h weterana

  Dostałem kilka kodów jak w tytule od supportu za ich opóźnienia w odpowiedzi. Nie zamierzam grać w to, więc oddaję. AR7N7HP3Z2WKI3YCOK VFTD4XN9O9O0ZHZ2OS 6RLRT99RF1189DX7EJ
 2. MagnatPlayer

  Projekt zmiana ustawy o broni i amunicji

  Wczoraj w "Warto rozmawiać" była dyskusja o broni. https://vod.tvp.pl/video/warto-rozmawiac,28052018,37110723 Ten "rządowiec" coś mówił o jakimś nowym projekcie, który ma się ukazać w czwartek.
 3. MagnatPlayer

  Porady/pomoc

  Dawno się nie odzywałem na tym forum. Jest pytanie. Grał ktoś reconem z karabinem SA? Zastanawiam się nad transferem jednego piechura na recona po to, aby mieć tę lepszą siatkę celowniczą. Warto? Edit: Tj. chodzi mi o siatkę German #1 zamiast T-post
 4. MagnatPlayer

  Projekt zmiana ustawy o broni i amunicji

  Moje słowa mogą zabrzmieć dziwnie, ale może tego właśnie nam trzeba, może to otworzyłoby oczy Ojcowi Świętemu i Milutkiemu Kościołowi. Proszę nie myśleć, że chcę katolickiej krwi, ale ta krew mogłaby się wiązać z otrzeźwieniem.
 5. MagnatPlayer

  Offtopowe pogawędki

  Lol faktycznie. Wybacz. Po prostu jak widzę, że wysyłasz coś z Lewantu, to nie czytam. Nie chcę, żebyś to postrzegał jako ignorancję wobec informacji, ale po prostu aż tak mnie nie interesuje. A ja bym chciał kupić czapkę z napisem Make America Great Again, ale w sklepie Trumpa za drogo, a te tańsze gdzie indziej to jakieś nędzne podróbki.
 6. MagnatPlayer

  Offtopowe pogawędki

  @-SoldierField- Prosiłem kiedyś o to, ale to dość dawno było. Weź używaj spojlerów, będzie przejrzyściej. Fajnie, że dzielisz się z nami newsami, ale kręcenie kółkiem jest średnio wygodne.
 7. MagnatPlayer

  Offtopowe pogawędki

  Kolonko ostatnio jakiś dziwny jest. Najpierw pojechał po Cejrowskim, później jakiś materiał o Amelii Earhart, wycinanka z sejmu w stylu TVN. Tego ostatniego filmiku już mi się nie chciało oglądać. Mam wrażenie, że wynaleźli na niego jakiś papiery i dlatego zaczął robić to, co — jak zauważył Bolek — Monika Olejnik.
 8. MagnatPlayer

  Offtopowe pogawędki

  @MarkRagnos Na szczęście przekroczenie obrony koniecznej nie jest już karalne. A broń fajna, tylko droga. W ogóle każda broń czarnoprochowa na śrut jest droga. P.S. W dwururce pewnie bym się pogubił i załadował dwie kule do jednej ludy albo coś w ten deseń.
 9. MagnatPlayer

  Projekt zmiana ustawy o broni i amunicji

  Idzie to jak krew z nosa. Wątpię, żeby to szybko wyszło. Pewnie teraz rządzącym spadną słupki po wzroście ceny paliwa (chociaż imo podwyżka jest zrozumiała) i będą się bali takiej ustawy. Żeby nie wyszło jak z tą aborcją.
 10. MagnatPlayer

  Offtopowe pogawędki

  Opór przed dostępem do broni wynika w pewnym stopniu również z błędnego rozumienia własnej religii, więc warto i o tym wspomnieć. Tak w ogóle to dawno tu nie pisałem.
 11. MagnatPlayer

  Offtopowe pogawędki

  Myślę, że ten filmik powinno się szerzej udostępniać. Daje do myślenia.
 12. MagnatPlayer

  Offtopowe pogawędki

  @-SoldierField-Gdyby Orbanowi chodziło o to, to powinien był zrobić na odwrót. To raczej Saryusz-Wolski jest bardziej bezstronny, jeżeli chodzi o nasze spory wewnętrzne. Ja myślę, że on po prostu jest za cienki w uszach, żeby się przeciwstawić i tyle.
 13. MagnatPlayer

  Offtopowe pogawędki

  @Bechemociarz Czarny to szpieg Saurona może. Mnie raczej ciekawi, co to za jakiś facet z pierścieniem i dwoma mieczami na plecach. Jakiś wiedźmin ze Śródziemia? Edit: Kurcze, nie zobaczyłem, że to parę stron temu było. Tak to jest, jak się nie wchodzi przez pewien czas.
 14. MagnatPlayer

  Porady/pomoc

  @cichociemny100Już od dawna tak się nie dzieje. Trzeba przynajmniej 2-3, żeby zdetonować czołg miną, która nie została przejechana
 15. M1G is the best way for all players.