• Announcements

  • Reto.KenSolo

   Early Preview of the Soviet Skirmish map 'Khutor' on Prototype server   01/17/18

   On our prototype server you will now find a very early preview of the Soviet Skirmish map called 'Khutor', that we have in development.   Please note that this is a preview, and not a public test as such, which means that you should expect that a lot of things are not final yet.   The 'Khutor' map will be on the Prototype server until Wednesday the 24th of January.   Read more here:    

RedEagleSK

Members - Veterans
 • Content count

  85
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About RedEagleSK

 • Rank
  Corporal

Faction & Soldier

 • Faction
  Germany
 • Soldier
  All types
 1. Diskuze - obecná

  To že v H&G je hra za tankistu v podstate skoro nehratelna kvôli AT rambom by sa pritom dalo uplne lahko vyriešit tym že zvyšné miesta tanku by boli automaticky zaplnené botmi. Čiže v tanku by bol hráč + 2-3boti záleží od toho kolko miest je v tanku. čo by bolo aj realisticke kedže vo vačšine tankov nebol len jeden človek. Tym padom by blbečkovia v 90 percent pripadov skončili s AT rambovanim kedže približit sa na otvorenom priestranstve k plne osadenému tanku by nebolo take lahke. Napríklad z najslabšieho tanku v hre T -28 Model 1934 by bol odrazu celkom zaujimavy tank na hranie :)) Samozrejme že botov by bolo možne kedykolvek nahradit spoluhračmi. Čiže všetko sa da len by museli v rete rozmyšlať.
 2. Diskuze - obecná

  To že pridaju do hry novu malú encounter mapu vo mne navodzuje dojem že si už vážne robia z HaG komunity srandu.
 3. Aktualizace 1.9 "Battle Flow"

  Keby aspon tieto mini patche (pretože updatom sa to nedá nazvať) vydávali aspon každý mesiac ako predtým a nie jeden za 4 mesiace.
 4. Aktualizace - 1.08 - 3 nová letadla, statistiky

  Dost smutne že takto bude vyzerat leaderboard na ktory som čakal 2 roky :)) ten stary zo sebtembra 2015 bol podla môjho nazoru omnoho lepší.
 5. Diskuze - obecná

  Tie hrdzave skiny zbraní naskočia asi automaticky ked sa hráč viac ako mesiac nelogne do hry :))
 6. Diskuze - obecná

  Taketo zlavy tu už boli.Každe vianoce a každe leto sa to opakuje. Po tom čo neboli schopní za cely minuly rok a ani doteraz pridat do hry novy narod alebo po 2 rokoch vratit do hry aspon leaderboard už neverím že sa dočkáme nejakej zmeny alebo nejakého velkeho updatu. Naviac od skončenia bety sa začali nehorazne flákať.
 7. Zpět po roce a půl

  Musim uznat že reto sa ide od prace pretrhnut. 2 mesiace bolo ticho teraz pridali 3 nove pištolky do hry a zase bude 2 mesiace ticho :))
 8. Diskuze - obecná

  To čo Reto vydavaju posledne 3 mesiace to už nie su updaty ale mini patche Sa mi zda že sa už na tu hru uplne vysrali.
 9. 1.05 "Medic!" CHANGELOG

  Kolko xp človek dostane za použitie lekarničky ked niekoho ošetrí ? či sa mi to oplati kupovat :))
 10. Diskuze - obecná

  škoda že sme sa tieto vianoce nedočkali vianočných skinov na zbrane ako minuly rok..asi je to priliš naročne urobit 3 skiny.
 11. Nove Forum

  Konečne to rozbite forum opravili.
 12. OTAZKY a NEJASTNOSTI

  Som si kupil nového vojaka chcem mu dat meno ale neda sa vždy mi napíše : ,,Neplatné jméno zkuste jiné,,
 13. Furness - Cesta hráče - addon

  To že sa ešte aj skiny na uniformy musia najprv odomknut kým si ich človek može kúpiť ma fakt sere. mohli by to zase zrusit.
 14. Skóre dávejte sem

  Škoda že ta bitka trvala len 26 minut.