RedEagleSK

Members - Veterans
 • Content count

  90
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutral

About RedEagleSK

 • Rank
  Corporal

Faction & Soldier

 • Faction
  Germany
 • Soldier
  All types

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. RedEagleSK

  Klub občasných hráčů ---

  V poslednej dobe som to trocha hral a mojich par postrehov. Tie tankove bitky sa mi zdaju pomerne nudne, ale mnoho iných ludi možu baviť možno je to len moj pocit. Odkedy prerobili tanky je nutne do jedneho tanku vystrielat všetky 4 rakety z bazuky + 3-4 anti tank granaty aby bol tank konečne zničeny. U najtažšich tankov nestači ani to. Vtipne vypada i to ked aj obyčajny džip alebo nakladák nie je možne zničit ani po dvoch zásahoch z bazuky. Po novom update nezmyselne zvyšili expy takže sa mi bežne stava že trebárs aj za 25 minutovu bitku vo vojne dostanem aj 5000 xp. 500 xp za bitku + 4500 xp za všeljake nezmyselne bonusy, čo je dost demotivujuce lebo človek dostava xp prakticky za nič. Bipody som ešte neskúšal. Vcelku ma ta hra pomerne bavi, no aj tak pri nej nevydržim dlhšie ako 2 tyždne a zase na pol roka je pauza. Pôžitok z hry kazi len zvečšeny počet cheaterov ktorí sa v hre vo zvyšenom počte objavili v poslednej dobe predovšetkým na nemeckej strane. Kedže hram vojnu za Nemcov najviac je to videt v obyčajných bitkách ked hram za američanov alebo rusov.
 2. RedEagleSK

  Návrhy do hry

  Mna štve že nemam posledne 3 roky absolutne žiadnu motivaciu tu hru hrať. Odkedy z hry dali preč stary dobry leaderboard človek ani nevie ako dobry/zly vlastne v hre je a aky je jeho postup oproti ostatnym hráčom. Každy hrač je teraz jeden velky bezvyznamny anonym ktory hru hra len aby zabil čas. Na chvilu sa objavite v tom ničnehovoriacom zprasenom leaderborde na stránke hry ktorý reflektuje vašu aktivitu v hre za posledných 30 dni a potom ak hru nehrate zmiznete aj odtial. Už rok čakam kedy konečne do hry pridaju aspon ten dlhoslubovany Public Player Profile vdaka ktorému by už každý hráč v hre nebol len meno na obrazovke ale zda sa že ani toho sa nedočkam. to že sa absolutne vykašlali na pridanie dalšich národov do hry ako Briti Francuzi atd..s tym som sa už zmieril.
 3. RedEagleSK

  Diskuze - obecná

  Zdá sa že sa po dvoch rokoch vrátili pravidelné mesačné updaty. Asi konečne pochopili že vydat update raz za stvrt roka je blbost. Takto aj ked pridavaju blbiny aspon človek vidí že na tej hre pracuju.
 4. RedEagleSK

  Diskuze - obecná

  Som včera po pol roku zapol hru a vidim že do hry konečne pridali novu mapu ktoru robili 2 aj pol roka.. Vyborne ak to takto pojde dalej do roku 2030 sa možno dočkame aj tych Britov a iných novych národov v hre.
 5. RedEagleSK

  Diskuze - obecná

  By ma zaujimalo či to Reto nejako zdovodnil alebo vysvetlil že prečo už vydavaju len jeden update za štvrt roka a nie každy mesiac ako kedysi.
 6. RedEagleSK

  Diskuze - obecná

  To že v H&G je hra za tankistu v podstate skoro nehratelna kvôli AT rambom by sa pritom dalo uplne lahko vyriešit tym že zvyšné miesta tanku by boli automaticky zaplnené botmi. Čiže v tanku by bol hráč + 2-3boti záleží od toho kolko miest je v tanku. čo by bolo aj realisticke kedže vo vačšine tankov nebol len jeden človek. Tym padom by blbečkovia v 90 percent pripadov skončili s AT rambovanim kedže približit sa na otvorenom priestranstve k plne osadenému tanku by nebolo take lahke. Napríklad z najslabšieho tanku v hre T -28 Model 1934 by bol odrazu celkom zaujimavy tank na hranie :)) Samozrejme že botov by bolo možne kedykolvek nahradit spoluhračmi. Čiže všetko sa da len by museli v rete rozmyšlať.
 7. RedEagleSK

  Diskuze - obecná

  To že pridaju do hry novu malú encounter mapu vo mne navodzuje dojem že si už vážne robia z HaG komunity srandu.
 8. RedEagleSK

  Aktualizace 1.9 "Battle Flow"

  Keby aspon tieto mini patche (pretože updatom sa to nedá nazvať) vydávali aspon každý mesiac ako predtým a nie jeden za 4 mesiace.
 9. RedEagleSK

  Aktualizace - 1.08 - 3 nová letadla, statistiky

  Dost smutne že takto bude vyzerat leaderboard na ktory som čakal 2 roky :)) ten stary zo sebtembra 2015 bol podla môjho nazoru omnoho lepší.
 10. RedEagleSK

  Diskuze - obecná

  Tie hrdzave skiny zbraní naskočia asi automaticky ked sa hráč viac ako mesiac nelogne do hry :))
 11. RedEagleSK

  Diskuze - obecná

  Taketo zlavy tu už boli.Každe vianoce a každe leto sa to opakuje. Po tom čo neboli schopní za cely minuly rok a ani doteraz pridat do hry novy narod alebo po 2 rokoch vratit do hry aspon leaderboard už neverím že sa dočkáme nejakej zmeny alebo nejakého velkeho updatu. Naviac od skončenia bety sa začali nehorazne flákať.
 12. RedEagleSK

  Zpět po roce a půl

  Musim uznat že reto sa ide od prace pretrhnut. 2 mesiace bolo ticho teraz pridali 3 nove pištolky do hry a zase bude 2 mesiace ticho :))
 13. RedEagleSK

  Diskuze - obecná

  To čo Reto vydavaju posledne 3 mesiace to už nie su updaty ale mini patche Sa mi zda že sa už na tu hru uplne vysrali.
 14. RedEagleSK

  1.05 "Medic!" CHANGELOG

  Kolko xp človek dostane za použitie lekarničky ked niekoho ošetrí ? či sa mi to oplati kupovat :))