ZdzisDyrma

Members - Veterans
 • Content count

  583
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

73 Neutral

About ZdzisDyrma

 • Rank
  Master Sergeant

Faction & Soldier

 • Faction
  United States
 • Soldier
  All types

Recent Profile Visitors

588 profile views
 1. Weekend testowy z Post Scriptum. Jest lepiej niż oczekiwałem a gra jest zdecydowanie bardziej zaawansowana niż HLL czy EG. Serwery zapchane (dobrze wrózy bo żeby grać w testach trzeb było wykupić pakiet), każdy biega gdzie bądź i testuje czołgi i sprzet (można podłączać działa ze stanowisk strzeleckich ale nikt nie wie jak je obsługiwac ) na razie 40 vs 40 ma być 50-50. System przejmowania punktów jeszcze w detalach nie ogarnięty, każdy ma pistolet oprócz broni głównej, system ustawiania odległości celownika w LE Mk.4 BAJKA! Animacje niedorobione (czołganie się to chyba w gimnazjum komuś zlecili) system druzyn trzech podstawowych rodzajów wojsk (piechota, logistyka i Soldierfeldy w czołgtach) naloty rodem z RS2:Vietnam, oprawa dźwiękowa super ale 5.1 nie obsługuje poprawnie. No i największy minus - bardzo mało striptizerek a w zasadzie żadnej. Poobserwujemy.
 2. Zobaczymy Soldier. Na razie niewiele wiadomo. Jak dla mnie gry podobne a grałem w obie. Bardzo mnie martwi, że po ostatnich testach Enlisted coraz bardziej przypomina CoD ..... A w HLL chyba nie osiągnęli na Kickstarterze więcej niż brytole. Może będą ale poczekamy. Oby nie tyle co w H&G .
 3. Mam. Animacja słabsza, mechanika podobna. Nic się nie da powiedzieć odnośnie "co lepsze" bo obie gry nie oferowały nawet pół zawartości póki co Post Scriptum ma tę zaletę, że są brytole ;-) Micju znajdź mnie na Steam, nick ten sam. Dodam Cię do grupy HLL
 4. Gra będzie płatna więc czy teraz czy później nie ma znaczenia. Tak szczerze to nawet nie wiem czy jest aktualnie możliwość wykupu.
 5. Ruszyła Alfa Hell Let Loose. Symulator ale dobry. Satysfakcja jest. Jak ktoś chętny niech wbija
 6. Zdjęcia i filmy

  Soldier, Ty chyba tam czołgiem jeździsz. Znalazłem Twoje zgłoszenie:
 7. Gofrownica na tyłku to to o czym marzyłem Żarcik na 1 kwietnia. Bardziej chodziło o to by pokazać wielkość mapy, mechanikę i grafię tego co będzie prawdziwym Enlisted.
 8. Jakby ktoś chciał to filmik pokazujący animacje i środowisko Enlisted Game w Prima Aprilisowej formie Battle Royal. Gra jest za darmo ale tylko do jutra. Adres: https://enlisted.net/en/news/show/17-new-mmo-shooter-by-the-developers-of-enlisted-cuisine-royale-en/#!/ A tutaj filmik. Nie wiem jaką kompresję stosuje YT ale nagrywałem w 2560x1440 i miałem 165 klatek czyli tyle ile maksymalnie daje mój monitor. Karty G1 1080 w SLI
 9. Hall of Fame

  Bardzo elegancko peter
 10. Żołnierz czy Zwiadowca

  Przyznaję się Jakoś sumienie mi nie pozwala
 11. Żołnierz czy Zwiadowca

  Fakt jestem spaczony i zasugerowałem się amerykańską rangą na forum
 12. Żołnierz czy Zwiadowca

  Zwykły piechur może uzywać Sprigfielda tylko z lunetą x2.2 a zwiadowca z x8.0. To jedyna róznica jesli chodzi o "snajpera"
 13. Problemy z uruchomieniem gry, logowaniem, wtyczką

  Teraz jest tak, że są filtry na poszczególne mapy. Musisz odhaczyć wszystkie "pojedynki" klikając wpierw ikonkę po lewej stronie "Do boju"
 14. Uprzejmie prosze klanowiczów o dodanie mnie do dalekich znajomych na Steamie Dla odmiany mój nick ZdzisDyrma.
 15. Czas pożegnań.

  Ja się z Tobą nie zegnam