ZdzisDyrma

Members - Veterans
 • Content count

  537
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

52 Neutral

About ZdzisDyrma

 • Rank
  Master Sergeant

Faction & Soldier

 • Faction
  United States
 • Soldier
  All types

Recent Profile Visitors

347 profile views
 1. 1st Jägers - Polish Section

  Jeśli widzę szkic nowej mapy to mają plany na 2020....
 2. Pocisnąłeś DzaroD.
 3. Zdjęcia i filmy

  Jakby ktoś nie widział. Niesamowity przegląd sprzętu i umundurowania w kolorze o aspekcie ludzkim nie wspominając.
 4. FJR6 - Polski klan grający po stronie GE.

  Ale nie zaśmiecajmy już Johanowi wątku.
 5. FJR6 - Polski klan grający po stronie GE.

  DzaroD Mają zrobić specjalną wersję na CRT Możliwe. Mimo wszystko sobie tego nie wyobrażam. W każdym razie obiecali wczesny dostęp na Steam w tym roku. Szczerze, od początku kibicuję tej produkcji bo zapowiada się coś oryginalnego.
 6. FJR6 - Polski klan grający po stronie GE.

  Według tego co wiem ma nie być takiego grindu. Silnik Ganjina ma jedną zasadniczą wadę: im gorsze ustawienia grafiki tym więcej widać. Z tego co wiem to nie do ominięcia. Gra miała być płatna dopiero w ankiecie wyszło, że gracze wolą darmową z mikropłatnościami. To dobrze. Taka gra dłużej żyje. Natomiast będzie to gra specificzna bo ma być możliwość grania z trzeciej osoby. Ciężko mi sobie to wyobrazić szczerze mówią.]
 7. FJR6 - Polski klan grający po stronie GE.

  Jak zwykle Sporo broni jeszcze nie ma i też nie doczytałem co jeszcze planują. Jeśli nie ma G43 a jest Garand to trzymam kciuki aby klan stanął po jasnej stronie mocy ;-) O przywiązywaniu cos czytałem w odpowiedziach na pytania na FB. Będzie deklaracja na danym serwerze. Nie będzie "czarodziejskiej zmiany stron". W każdym razie wygląda nieźle i dość wymagająco.
 8. Dzięki za potwierdzenie bo jeszcze IrooC by pomyślał, że robię sobie jaja Żaden dowcip. Pamiętasz jak Ci to proponowałem? Nie ma chyba bardziej nośnej reklamy. Nie martw się to tylko na jakiś czas. Jak Ziemkiewicz pójdzie na emeryturę to zajmiesz jego miejsce ;-)
 9. FJR6 - Polski klan grający po stronie GE.

  Wygląda na to, że znowu będziemy mieli okazję się spotkać w grze. Szkoda, że zapewne po drugiej stronie celownika
 10. Będzie i sie odezwie niebawem.
 11. Weź Soldierfielda. Ma samy atuty do tej roboty: znajdzie każdą duperelę zagrzebaną na stronach miasta Władywostoku o H&G,grał/gra każdą nacją (słabo bo słabo ale nieważne ;-) ) więc wie o co biega, przyznaje bez bicia, że Niemcy są OP i każda ich broń jest lepsza od odpowiedników przeciwnika, wszyscy go lubią (ja na serio ), nie będzie spamował na forum i wiele wiele innych. To wszystko gwarantuje tak olbrzymią oglądalność, że otworzycie strony po angielsku, niemiecku, francusku, hiszpańsku i w mandaryńskim. Zaufaj mi
 12. Frakcja

  Bo czekamy w napięciu na nowe wspaniałe hełmy o interfejsie nie wspominając.
 13. Frakcja

  To dobrze. Już się bałem że gryźć ;-)
 14. Frakcja

  Nie graj Niemcami bo tam gra Soldierfield i nie będziesz miał życia. Nie graj Ruskimi bo tam nikt nie gra dłużej niż miesiąc. Jedyna słuszna odpowiedź będzie osiągnięta drogą dedukcji ;-)
 15. 1st Jägers - Polish Section

  Tylko ze screena. Nie ma żadnych innych informacji.