Basior

Members - Veterans
 • Content count

  29
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Basior

 • Rank
  Private First Class
 1. Basior

  Brak dźwięku podczas rozgrywki....

  Masz kiepskiego kompa, kiepski net no i pamiętaj że serwery są w Rosji ;) U mnie od kilku ładnych miesięcy mam wszystkie dźwięki, wszystkie! Wchodzę do budynku i słyszę że jeździ po nim czołg, lata samolot, biega tysiące graczy... ba nawet słyszę przeładowanie broni mimo że na punkcie jestem sam. AWESOME!
 2. Basior

  Offtopowe pogawędki

  GLORYFIKACJA i PATRIOTYZM
 3. Basior

  Offtopowe pogawędki

  Co do technologi... http://fakty.interia.pl/autor/lukasz-szpyrka/news-palcem-po-okladce,nId,2454013
 4. Basior

  Offtopowe pogawędki

  Czy ktoś z Was wie coś na temat nowego kamuflażu MAPA dla WP? Było testowane? Chodzi oczywiście wzór zaprezentowany na targach w Kielcach. http://wmasg.pl/pl/news/show/768671 - w komentarzach jest opisane że jedna z jednostek otrzymała mundury w kamuflażu MAPA ale są do pupy. Pada nawet stwierdzenie że maskują gorzej niż Pantera 93.
 5. 1. Podnoszenie zdobycznej broni jak i panzerfausta powinno mieć wpływ na pasek wytrzymałości. 2. Zlikwidować wszystkie skrzynki:"apteczka" i "amunicja" rozsiane po mapie, korzystamy tylko z tego co mamy przy pojazdach. 3. Dla spadochroniarzy desantujących się tuż nad ziemią trzeba wprowadzić karę w postaci utraty "pewnej" ilości życia. (dotyczy też dachów budynków) 4. Ilość amunicji przy zdobycznej broni powinien być realny a nie "full". 5. Likwidacja wszystkich punktów respawn z wyjątkiem startowych. Jestem za tym aby gra szła w stronę realizmu a nie CSa z okresu 2WW. Na koniec taka ciekawostka: część z Was zwróciła uwagę na to że pociski "przelatują" przez przeciwnika. Odpowiedzialny jest za to "program" aby trup nie słał się zbyt gęsto i często.
 6. Basior

  Offtopowe pogawędki

  VETO! This is bad idea, better fix bugs. Drugi raz zamieszczam posta co może świadczyć że narodowa poprawność polityczno-społeczna zawitała na forum.
 7. Yours idea is S@#$%T! Better fix bugs. Jestem na nie. Już widzę te kłótnie i darcie kotów gdzie zaatakować, na Berlin czy na Moskwę? Ten pomysł jest do dupy!
 8. Basior

  Naprawdę jesteśmy tak źle postrzegani?

  SOL1D3R, czy to aby na pewno Ty?! Ta sama osoba która jakiś czas temu rzucała 'mięsem" na lewo i prawo opisując styl grania "noobów" po stronie U.S. Army?! A teraz przylatujesz z "płaczem" bo ktoś strzelił głupotę na temat "szarży na czołgi"? Trzeba było "PRZYTAKNĄĆ" a następnie podać straty Niemieckie w sprzęcie (993 czołgi i samochody pancerne) i iść w zaparte ze to wszystko za pomocą szabel! Ederion: "Przynajmniej walczyli a nie kolaborowali jak Francja i chowali się za pancerzem Brytyjczyków". Radziłbym zapoznać się z tematem: Organizacji "Muszkieterowie" i zastanowić się nad śmiercią Rydza-Śmigłego. Zapewniam Was że zarówno Francuzi jak i Anglicy po ataku Niemiec w 1940 roku potrafili stawić fanatyczny opór. Oni również maja swoja Wiznę i Weserplatte.
 9. "... za parę lat..." więc jest jeszcze nadzieja że RETRO "ogarnie się" i odejdzie od tego pomysłu. Granice z 1939 roku? A sprzęt? Chyba nie w prowadzą to co powstało tylko w planach? Echhh...
 10. O NIE! Jako oddzielna nacja czy razem z Brytyjczykami?
 11. Basior

  Porady/pomoc

  Zakupiłem dla mojego desantowca karabinek M1. Strzelam tylko pojedynczymi... Jest szansa na zmianę ognia? @ Aracz jedni mogą zmieniać jedni nie Może ktoś napisać wyniku czego następuje samobójstwo? Wszystkie opcje... Ostatnio mam z tym j@$%&!y problem. Połowa moich zgonów to samobójstwa...
 12. Basior

  M4A3E8 Sherman VS M18 Hellcat który lepszy?

  ProSkorp... porównując Twoje kampienie i strzelanie z postów na forum z kampieniem i strzelaniem chłopaków z U.S. Army w grze, wypadamy jak 1 liga zawodowców :lol:
 13. Basior

  M4A3E8 Sherman VS M18 Hellcat który lepszy?

  ProSkorp, grasz od początku i dopiero teraz postanowiłeś zaszczycić Nas swa obecnością na forum. Urzekła mnie twoja historia... Moje przeczucie (które jest OP) podpowiada mi że grałeś wcześniej i dostałeś BANA lub jesteś czyimś multi... Wracając do tematu: jeżeli grasz sam to Hellcat jeśli jednak masz zamiar grać z kimś (mam tu na myśli Ty + drugi strzelec) to M4A3E8 Sherman.
 14. Basior

  Porady/pomoc

  Soldierfield, twoje wyczerpujące i wyjaśniające wszystko odpowiedzi są bezcenne. Nadal czekam na odpowiedzi. Widziałem graczy którzy po przejęciu wrogiego pojazdu korzystali ze skrzynek. Mój "rekord" samotnego przejęcia punktu to 181! Przejęcie w 3 osoby (+ moja postać) 38 punktów, w 5 osób (+ moja postać) 43 punkty. To tylko przykłady... liczby nie są stałe. Podobnie jest z obrażeniami... Czekam na resztę graczy... może wspólnymi siłami uda nam się rozwiązać ta zagadkę...
 15. Basior

  Porady/pomoc

  Czas na pytania: Czy po przejęciu wrogiego pojazdu (jakikolwiek) ze skrzynką (jakąkolwiek), można z niej korzystać? Jak do tej pory jeszcze nigdy mi się to nie udało ale widziałem że inni korzystają ze skrzynek będących na przejętych pojazdach. Jeśli można korzystać to od czego to zależy? Ile wynosi max. ilość punktów za przejęcie punktu samemu a ile w grupie? Ilość punktów za zniszczenie pojazdu czy zabicie też nie jest stała. Od czego zależy przyznawana ilość punktów? To samo pytanie tylko odnośnie zadawanych i otrzymywanych obrażeń. Jest jakaś możliwość obliczenia?