-SoldierField-

Members - Veterans
 • Content count

  5,291
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

191 Good

1 Follower

About -SoldierField-

 • Rank
  Major General

Faction & Soldier

 • Faction
  Germany
 • Soldier
  Tanker

Recent Profile Visitors

2,953 profile views
 1. -SoldierField-

  Projekt Subfrakcji Polskiej w SU

  Oooo i wlasnie to chcialem od ciebie przeczytac. Przyznanie sie do trollowania i nie traktowania niczego powaznie. No to jak juz to mamy wyjasnione to gasimy swiatlo i zegnamy sie. Post cytowany wiec nie usuniesz. Nie pozdrawiam i nie do zobaczenia. Nigdy sie juz wiecej nie zobaczymy.
 2. -SoldierField-

  Projekt Subfrakcji Polskiej w SU

  Miałem przygotowaną odpowiedź nawet ją napisałem: Ale stwierdziłem że... z debilami się nie rozmawia a ty po prostu trollujesz. Nie ma sensu. Trollowanie nie jest zabawne. Dalej nie wiem dlaczego zmieniłeś płeć i z faceta stałeś się kobieta. Więc nie ma sensu pisać z kimś kto nie potrafi się nawet przedstawić. Jednego nie potrafię zrozumieć dlaczego facet stał się kobietą i robi się z siebie debila trollując samego siebie i innych ? To mnie zastanawia. Amelia odpowiedź mi dlaczego z faceta stałeś się kobietą? Dlaczego jesteś debilem ? I trollujesz ludzi wmawiając im że masz wyprany mózg ? Przecież to nikogo nie bawi... I o co chodzi z miesiącem "Maj" ? Przecież nikt cie tu nigdy na tym forum nie chciał. PS: Celem Petera i Solo był upadek gry i upadek forum. Po to banowali każdego co za dużo pisali. Po to siedzieli na magazynie i klepali każdego nowego co wejdzie do gry żeby cały projekt upadł. Ostatnią osobą która chciała ratować forum byłem ja... więc mnie zbanowali. Stwierdziłem że pójdę na ten układ. Wszyscy tak zrobili i odeszli na inne fora i gry. Rozeszliśmy się i zostałeś (Amelia) sam z Solo. Solo miał zamknąć projekt. Słynne "ostatni gasi światło". To on miał zgasić światło. Więc Amelia znajdź sobie inne forum innych ludzi i tam trolluj sobie do woli. Mam nadzieje że cie nigdy więcej nie spotkam.
 3. -SoldierField-

  Projekt Subfrakcji Polskiej w SU

  Ja nie jestem sztywny. Ciężko żebyś mnie pytała o zdanie. Jestem pro-Irański i uważam że to co PIS robi to lodzik z połykiem dla Amerykanów. Nasi politycy nie umieją prowadzić polityki zagranicznej. Sledze konflikty na świecie i polityce różnych państwa i śmiem twierdzić że się na tym znam. Do dziś mam grono stałych odbiorców którym luźno tłumacze co i gdzie się dzieje na świecie. Tak w formie wideo-obrazkowej. Czasem z dłuższym opisem. Prowadziłem też kilkanaście tematów na forach historyczno-militarnych. Ale niestety byłem zbyt bezpośredni i pokazywałem świat takim jaki jest. Czyli brutalny bez owijania w bawełnę. Moderacji się to nie podobało 🤗 Jestem wśród mniejszości bo chce wspierać Szyitów: Kibicuje Hutom w Jemenie: https://www.youtube.com/watch?v=atBz-yqc_kE Więc ta konferencja i to co się teraz dzieje to taki policzek w moją stronę. Do tego jestem za Jedwabnym Szlakiem i kontaktami z Chinami to już w ogóle ręce załamuje na tych idiotów z wiejskiej. Natomiast Rusofilem nie jestem. Nie lubię władzy Rosyjskiej co innego obywateli. Co do Enigmy proszę cie nie kłam... Nie jesteś osobą z która można porozmawiać na te tematy. Z idiotami się o polityce nie rozmawia. Świat nie kończy się na Ameryce. Ba powiem więcej. Jest duże lepszy i większy niż Ameryka...
 4. -SoldierField-

  Projekt Subfrakcji Polskiej w SU

  Amelia ja cie proszę. Peter i Solo piszą jakiejś idiotyzmy ale ty także szczególnie jeśli chodzi o politykę i historie. Tego się kurwa czytać nie da tych twoich herezji. To są jakiejś wyssane z palca debilizmy. W żadnym twoim zdaniu nie ma nawet ziarnka prawdy. Jedynie z czym mogę się zgodzić to z tym: To fakt że rola Polskiego żołnierza w 2 Wojnie Światowej była marginalna. No tego to już nie skomentuje: Proszę cie przestań pisać o historii i polityce jeśli się na tym kompletnie nie znasz. To jakaś gówniana propaganda pseudo lewackiej osoby. Nigdzie tego nie pisz. Ani na tym forum ani nigdzie w sieci. Proszę cie o to. Nie rób z ludzi ani z siebie debila.
 5. -SoldierField-

  Projekt Subfrakcji Polskiej w SU

  Po co pisać jak wszystkie posty są kasowane ? Bez sensu. Dodam tylko jedno zdanie do Atruty. Nie chodzi o to że 16 Dnowsko-Łużyckiej Brygada Pancerna nie posiadała czołgów KV85. Bo to jest akurat fakt historyczny. Ale o to że każda praktycznie osoba chciała tutaj Polska Frakcje. Specjalna petycja poszła o ten fakt. A jedyny drobny niewielki mankament związany z umieszczeniem loga bądź co bądź Polskiej Dywizji został przez was brutalnie spacyfikowany. Post dotyczący LWP i "źle kojarzących się z tym Polskich Żołnierzy oraz szarganie dobrego imienia Polski i Polaków" był bardzo delikatnie mówiąc niesmaczny. I tutaj Towarisz ma 100% racje. Oczywiście kwestie związane z RETO.HADES pominę milczeniem bo skasował on moje posty i wlepił mi bana za obrazę naszego Moderatora. Gdzie każdy wie co to za (nie będę się wyrażać bo Atruta nie zdąży przeczytać postu) osoba. A post Solo mnie rozbawił. Ze zmiany Moderatora szybko przeszedł do... zmiany tematu. Żenada. PS: Obecność Balkenkreuz jest poprawna historycznie ale... nie wszędzie. Jeśli przyjąć że w grze gramy Wehrmachtem, Armią Czerwoną i US Army. Czyli że w grze nie ma nacji. To oznaczenia na czołgach czy samolotach są z gruntu poprawne. (Prawie poprawne) Natomiast naszywki czy mundury już poprawne nie są. Choćby dlatego że grając Wehrmachtem chodzimy w ciuchach... SS. Tak to ma sens 🤣 W Dani jest poprawność polityczna i stąd takie a nie inne działania. W Niemieckiej Frakcji jest taki misz masz historyczny że tego się nie da ogarnąć. Pisać nie będę bo nie ma sensu. I tak to wszystko będzie kasowane. Kto przeczyta to wiadomo. Jesteś nieliczny !
 6. -SoldierField-

  Projekt Subfrakcji Polskiej w SU

  Zostanie ci jeszcze jeden problem. Umiesz encryptować pliki Bin ? W HG pliki Bin reprezentują modele w grze. Tak je spakowali.
 7. -SoldierField-

  Offtopowe pogawędki

  Masz i nie marudź.
 8. -SoldierField-

  Projekt zmiana ustawy o broni i amunicji

  Zależy Solo po której stronie jesteś Jak ten co dostaje oklep to faktycznie lepiej mówić że samemu to bardziej honorowo i z kumplami to niezbyt. Ale w interesach szczególnie w środowisku przestępczym to... no wybacz ale tam jest ekipa na ekipę. Kto ma lepszą "ekipę" wygrywa.
 9. -SoldierField-

  Projekt zmiana ustawy o broni i amunicji

  Co do Mundialu... Niemcy odpadły. A w "mojej" Argentynie:
 10. -SoldierField-

  Projekt zmiana ustawy o broni i amunicji

  Nie ważne jak broń wygląda. Ważne że działa. Jak się skończy mundial to można będzie coś napisać. Ja obecnie kibicuje a dokładnie to kibicowałem Islandii. Niestety odpali. A teraz standardowo za Argentyną. Która gra taki piach że ciężko to oglądać.
 11. -SoldierField-

  Projekt zmiana ustawy o broni i amunicji

  Świdnica to inny rewir. Jak tam mieszkasz powinieneś kojarzyć tamtejszych gangusków. I tak gangsterzy korzystają z Czarno prochowców. Oczywiście nie ci topowi. U nas we Wrocławiu: To jest przerobiona broń airsoftowa.
 12. -SoldierField-

  Projekt zmiana ustawy o broni i amunicji

  Poczytałem trochę i przypuszczam że były to gangusy od Aldiego. Czyli branża motoryzacyjna. We Wrocławiu o ile dobrze pamiętam to jest tak. "Adek" - Farmaceutyka (Fabryczna) "Wolny" - Farmaceutyka (Fabryczna) "Suchy" - Narkotyki,Dopalacze, Broń (Krzyki) "Szarek"- Tytoń (Cały Wrocław) "Gekon" - Narkotyki,Dopalacze (Krzyki,Fabryczna,Stare Miasto) "Michalina" lub inaczej "Małolat" nie będę zdradzać dlaczego - Narkotyki,Dopalacze (Krzyki) "Sołtys" - Nieruchomości (Cały Wrocław oprócz dzielnic przy wrocławskich) "Bolek" - Narkotyki (Stare Miasto,Śródmieście) "Aldi" - Motoryzacja (Krzyki) "Keke" lub inaczej "Keks" - Motoryzacja (Śródmieście) "Jankes" - Narkotyki,Dopalacze (Śródmieście) "Bezel" - Dopalacze (Stare Miasto) "Grzyb" - Dopalacze (Stare Miasto,Psie Pole) "Kapeć" - Narkotyki,Dopalacze (Stare Miasto,Krzyki) Wiesiek - Sutenerstwo (Fabryczna,Śródmieście,Psie Pole) "Niedźwiedź" - Sutenerstwo (Krzyki,Stare Miasto,Psie Pole) Do tego trzeba dodać: "Mafia Nowo-Dworska" - Motoryzacja (Fabryczna) "Gang Ołbiński" - Motoryzacja (Śródmieście) "Mafia Wrocławska" - Motoryzacja,Narkotyki, Broń (Cały Wrocław oraz okoliczne wioski) "Banda Krzyki"- Motoryzacja (Krzyki oraz tereny południowe) "Silesia" - Narkotyki (Cały Wrocław oprócz Psiego Pola) Liderzy grup którzy sprzedali swoich: "Piter" - Policyjny informator (Krzyki) "Picolo" - Policyjny informator (Fabryczna) "Erni" - Policyjny Informator (Fabryczna,Stare Miasto) "Downar" - Policyjny Informator (Krzyki) "Bochen" - Policyjny Informator (Psie Pole,Stare Miasto) I mapka dla tych co nie kojarzą dzielnic u mnie w mieście: To tak w dużym uproszczeniu i skrócie.
 13. -SoldierField-

  Projekt zmiana ustawy o broni i amunicji

  A jak ci Solo powiem że właściciel warsztatu to gangster to co wtedy ? Nie skończyły. Ale nie są już od normalnego zwykłego kowalskiego. Kwestia stref wpływów. W raz z napływem nowych kultur chociażby Ukraińskiej proceder haraczy wzrośnie. Kwestia czasu. I nie byli to przestępcy ze wschodu. Tylko nasi rodzimi "mafiozi"
 14. -SoldierField-

  Offtopowe pogawędki

  Moderator prosi samego siebie zeby nie usuwal swojego wlasnego postu. Serio masz cos z deklem...
 15. -SoldierField-

  Projekt zmiana ustawy o broni i amunicji

  Czekam na broń palną.