-SoldierField-

Members - Veterans
 • Content count

  5146
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

159 Good

1 Follower

About -SoldierField-

 • Rank
  Major General

Faction & Soldier

 • Faction
  Germany
 • Soldier
  Tanker

Recent Profile Visitors

1728 profile views
 1. Masz racje "Szlak" jest w górach. Literówka. Nie do całego świata tylko do jednej (a dokładnie dwóch osób). I na pewno nie pokroju gimnazjum. Nie ma sensu ciągnąć tej jałowej dyskusji.
 2. Offtopowe pogawędki

  Już dajcie spokój z tym forum niech to upadnie. Wystarczy nie z tymi ludźmi i taką atmosferą.
 3. Nie pracuje dla RETO już przestań takie farmazony ludziom wciskać. A miałeś tą rozmowę "motywacyjną" z RETO czy to taka ściema była z ich strony ?
 4. Pamiętasz Peter tą rozmowę na prv na Sebku gdzie ci pisałem że nie jesteś bezstronny i jako moderator powinieneś nie trzymać żadnej ze stron konfliktu ? To ta cała rozmowa poszła do RETO. Zgłaszałem Sebka jakiejś 2 razy. Niestety... niewiele to dało. Czego się cholera spodziewałem.
 5. Wiedziałem. Ale nie miałem potwierdzenia. Ale szczerze nie wierzyłem ani ludziom ani Reto. Po prostu chciałem "potwierdzenia" od ciebie
 6. Jak on mi bana to ja próbowałem jemu. Ale niestety aż takich pleców nie mam bo się nikomu nie wypiąłem więc... gówno załatwiłem. Wiedzą tylko o sprawie nic więcej.
 7. Żebyś wiedział że pisałem. Odpisali mi że to pierwsza taka skarga i będą "monitorować sytuacje". Znaczy że Peter zrobił gałę z połykiem i ma spokój.
 8. Zbanuj mnie tylko to potrafisz
 9. Nie udawaj idioty nie musisz. I tak nim jesteś.
 10. Ale mówisz o sobie czy o mnie ? Bo jeśli ty chciałeś prowadzić profil na FB to stary współczuje tym którzy by to czytali.
 11. To nie myśl bo ci to kiepsko wychodzi.
 12. Polskie-Siły-Zbrojne-na-Zachodzie - [PSZ] - Klan PL dla US

  Bitwa wygrana ?
 13. Bo się nie ukrywał. Wszyscy wiedzieli że jest moderatorem. Ale ja chciałem mieć pewność. Po prostu chciałem dostać źródło z pierwszej ręki. Dostałem i to mi wystarczy. Co do wspólnego bycia w jednym klanie współczucia tyle czasu z tym gościem. Ja Petera czasem widzę w grze. Ciągle pisze o Niemieckim OP sprzęcie i o tym że jest taki zajebisty że go ojciec nagradza wchodząc mu do łózka w nocy.
 14. Metoda była prosta. Miał się sam przyznać. Udało się dziękuje wystarczy. Można zakończyć temat pisania na forum. Największy hipokryta tego forum został przyłapany i tyle mi było trzeba. Teraz można już przestać pisać na forum niech umrze śmiercią naturalna. Od 3 dni nie było żadnego postu ale niestety ty i Dzarek to skopaliście... A już chciałem screena robić że forum padło. Co do Petera... Ciężko żeby z upośledzeniem umysłowym można było sprawować dobrze funkcje moderatora więc... widzisz jak to wygląda z jego strony. Ten człowiek miał trudne dzieciństwo więc trzeba mu pewne problemy natury umysłowej wybaczyć. Ale na litość boską niech nie używa komputera i odejdzie od mediów społecznościowych. Jest zagrożeniem dla innych ze swoim pustym łbem.
 15. No dał się pięknie złapać. Ale długo to trwało. 3 lata cholera. Dobry był