-SoldierField-

Members
 • Content count

  4126
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About -SoldierField-

Faction & Soldier

 • Faction
  Germany
 • Soldier
  Tanker
 1. A i owszem bo kasujesz nie czytając w jaki sposób był wypowiedziany dany post. Kasujesz żeby kasować. Bez względu na to czy tam jest napisane "popieram" lub "nie popieram". Albo w użyciu historycznym lub nie. A filmiki z gier kasujesz ... bo tak. W regulaminie jest wyraźnie napisane że powinno się kasować wideo z gier które są reklamowane. A czy to jest wideo o recenzji gry czy to wideo z gameplaya czy może wideo porównujące grafikę z inną grą. Albo coś jeszcze innego nie ma dla ciebie absolutnie żadnego znaczenia. Paradoksalnie można dodać wideo z nazwa innej gry i pokazać tam przysłowiową dupę a i tak skasujesz bo jest przecież nazwa innej gry. Albo wstawić miniaturkę z innej gry i podpisać inaczej i też zostanie to wideo skasowane. Takie kasowanie dla kasowanie. Totalnie bezmyślne. Na innych subforach jest dużo lepiej. Fakt są moderatorzy który mają owsiki w dupie i jak za grubą czcionkę dasz to ci post skasują no ale z idiotami się nie rozmawia. Proszę cie tylko żebyś myślał przy tej twojej "pracy".
 2. sebek ogarnij troche to kasowanie postow bo cenzura wieksza niz na innych podforach i tak z tego kasy nie masz.
 3. To chyba tak ma każdy więc generalnie olać ;D
 4. Z tym woodstokiem to delikatnie bo tu jest taki jeden duzy klan ktory robi tam wycieczki i oni bardzo lubia to zebranie lewicowej patologii na swiezym powietrzu.
 5. Przemcio nie przejmuj sie tez mam freezy tylki ze mi zamiast spadku fpsow mam zawieszony ekran na kilka sekund.
 6. I krótka wstawka z frontu. Raqqa okrążona ! (Mapka jest trochę za bardzo optymistyczna ale dobra.) Raqqa okrążają Dywizje Nazistów: Znaczy się Niemców. Tfu Kurdów. Wiadomo o co chodzi Armia Syryjska: Turcy szykują się do ofensywy na Kurdów: Tymczasem w Wenezueli zaczynają się szturmy na placówki militarne. Tutaj próba ataku na lotnisko: Ukraińcy testują nowa taktykę walki z rebeliantami:
 7. Idol: Idea: Tożsamość: Hasła: Co tu więcej dodawać ?
 8. Jemen był Szyicki do czasu przewrotu pro-saudyjskiego. Więc to dzisiejszy rząd Jemenu można nazywać rebeliantami. I Stany Zjednoczone nie prowadzą politykę równowagi (patrz Arabia Saudyjska-Katar). Nie doszło do otwartej wojny ? A co się dzieje w Jemenie Somali Erytrei Syrii Iraku i teraz niedługo w Katarze ? Amelia doucz się trochę najpierw a potem się wypowiadaj. Federacja Rosyjska ma tyle wspólnego z tamtymi wojnami co nic. Rosjanie są tylko w Syrii i tyle. Rusofilem nie jestem ale trzeba być obiektywny. A Saudów nie lubię to terroryści wspierają Państwo Islamskie. Dla uspokojenia atmosfery. Drifting Lotniskowcem:
 9. No zrobili ze mnie pulpety Ruskie z PTRD to czyste zło ! A nazwa nie moja nie ja byłem liderem. Zostaw te czołgi one i tak są już bardzo biedne w tej grze.
 10. Skillowy chłopak:
 11. Na stadionie 3-0 dla Anglików. Poza stadionem 3-0 dla Naszych. Bez paniki jest dobrze. Ze Mulit-kulturowymi Szwedami już 5-0 Dostaje wypłate od Putina ? No duzo mamy tej patologii we Wrocławiu. Ale to ci powiem ma swoje plusy. O Frasyniku czytasz a o wjeździe Policji do Platformy Obywatelskiej lub przesłuchaniach rodziny Donka już cisza co nie ?:)
 12. I ostatnie Chińskie stereotypy. Raport stworzony za pomocą ich głównej przeglądarki Baidu i najczęściej wpisywanych fraz. Europa: Chińczycy o swoim kraju: Bliski Wschód: Afryka: Ameryka Północna: Ameryka Południowa: Bonus: Japończycy o Europie:
 13. Zew bez Francuskiej czy Brytyjskiej propagandy Jedni i drudzy by nas sprzedali za 1 szylinga.
 14. Armia piepszonych klonów. A tu Chiński Rap: Chińskie Wojska Rakietowe: Masz Amelia. Zniszczymy Jankesów ! Urra ! Za Boga Słońca Góru Kim Dzong Una ! Jak ktoś chce całość oglądać radze wyciszyć. Po 2minutach gadania widziałem białe myszki na ekranie.
 15. Ale Johan chce Unii Słowiańskiej to Ruski Agent ? Zobacz sobie co sie dzieje w Jemenie a potem takie bzdury pisz. Arabia Saudyjska robi tam istna masakrę ludności cywilnej. Iran nie ma tam lotnictwa. Nie bombarduje ludności cywilnej nie zrzuca bomb neutronowych ani fosforu. Te wszystkie stacje się tak czepiają Asada o broń chemiczną. Szkoda że tego nie robią względem Arabii Saudyjskiej w Jemenie. Jestem tutaj cholernie obiektywny. Propaganda Pro-Rosyjska w Jemenie ? Przecież Rosjan tam nie ma więc o czym mówisz ? Dobre wiadomosci o USA mi sie wyczerpały Cieżko chwalić Amerykańskich Terrorystów. A ja to popieram. Człowiek który wyznaje pewne wartości i co najważniejsze nie wstydzi sie ich zasługuje na pochwale nie naganna. A że wytwarza "rasizm" i "ksenofobie" ? To zwykłe ludzkie uczucia. Takie jak złość nienawiść czy smutek. Musisz się do tego Amelia przyzwyczaić że są tacy ludzie i będą tacy ludzie. Walke z tym zjawiskiem uważam za idiotyczne działanie wymierzone przeciwko ludzkości. Jednym się Geje podobają innym nie. Trzeba to uszanować. A nie zwalczać ! PS: Co z tymi Parówkami ?