-SoldierField-

Members - Veterans
 • Content count

  4848
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

152 Good

1 Follower

About -SoldierField-

 • Rank
  Brigadier General

Faction & Soldier

 • Faction
  Germany
 • Soldier
  Tanker

Recent Profile Visitors

1463 profile views
 1. Offtopowe pogawędki

  Ukraina: Standardowo łupanie artylerią. Rosyjska propaganda. Sklep w Saint Petersburgu. Rosjanie śmieją się z sankcji. Libia. Masowy grób w okolicach Syrty (tereny Libijskiej Armii Narodowej) Dawno nie było o Libii więc tylko dodam że trwają walki w Tripoli: Misracie (ostatnio był zamach terrorystyczny) Zdobyty sprzęt LNA (Libian National Army - Libijska Armia Narodowa) Oraz walki w Benghazi: Wszystkie walki w Libii są wymierzone przeciwko Państwu Islamskiemu. Chyba wszystko. O Birmie pisać nie będę bo bez zmian. PS: Słyszeliście o nowym Majdanie na Ukrainie ?
 2. Offtopowe pogawędki

  Dobry dowcip Turcy są pod granicą Syryjską koło prowincji Idlib. I tu zaczynają się schody. Bowiem jedne źródła donoszą że wkroczyli. I zajęli tereny aż do granic z Syryjską Armią Rządową. A drugiej że nie wkroczyli i czekają na granicy. Tak więc informacja z deka niepotwierdzona. Na pewno stoją przy granicy. Wszelkie wkroczenie jest niepotwierdzone. A jeśli chodzi jeszcze o ta prowincje to Syryjska Opozycja chce się pozbyć przyczółka ISIS w tej prowincji: Synaj: Wcześniej napisałem o Filipinach więc jak by ktoś chciał szampana otwierać to prezentuje mapkę zasięgu ISIS na Filipinach. Lekko się wstrzymajcie. Wiem że sprzed kilku miechów ale z tego co wiem niewiele się zmieniło. Stangnacja frontu w Jemenie: Togo walki protestujących z rządem; Afganistan. Koalicja pod przywództwem USA osiągnęła duży sukces w prowincji Nangarhar. Talibowie ponieśli olbrzymie straty. Bonus:
 3. Offtopowe pogawędki

  To że zostało zrobione w tym mieście. Czyli w Raqqce.
 4. Offtopowe pogawędki

  Marawi Filipiny prawdopodobnie wyzwolone. W mieście przebywa ponoć jeszcze 30 dżihadystów. Ale miasto de facto jest już pod 99% procentową kontrolą rządu Filipin. Kilka dni temu:
 5. Offtopowe pogawędki

  Stolica Państwa Islamskiego Zdobyta ! Miasto Al Raqqa. Prowincja Raqqa: Szaleństwo w Mieście: Takie tam porównanie: Zdrówka. ISIS już się nie podniesie.
 6. Offtopowe pogawędki

  Nowa Wojna. Irak vs Pershmega (Kurdowie) Zdobyte tereny przez Iracką Armię. Zdobycie miasta Kirkuk: Ogólna sytuacja w Iraku:
 7. Offtopowe pogawędki

  Rewiry Gangów w Polsce. Kolor Czerwony (Duża przestępczość) Kolor Zielony (Średnia Przestępczość) Kolor Niebieski (Niska Przestępczość) Dolny-Śląsk Rządzi
 8. Offtopowe pogawędki

  A po Polsku? Masa moze ich ladnie cisnac a oni nic mu nie moga zrobic. On dalej ma kontakty ze starymi znajomymi.
 9. Offtopowe pogawędki

  Taka tam cenzura w Polsce. Program "Skandaliści" w Polsacie. http://www.se.pl/wiadomosci/polityka/wywiad-masy-w-polsacie-ocenzurowano-gdy-gangster-mowil-o-szefostwie-stacji_1020096.html
 10. 1st Jägers - Polish Section

  Jeszcze dorzucę te hełmy:
 11. Offtopowe pogawędki

 12. 1st Jägers - Polish Section

  Mają dystans do siebie. Gargamel wie co go czeka.
 13. Offtopowe pogawędki

 14. 1st Jägers - Polish Section

  Kustomizacja żołnierzy ciąg dalszy: Hełm Niemiecki: Hełm Amerykański: Hełm Rosyjski:
 15. Porady/pomoc

  Pewnie go samolotem gnębił więc ma racje.