-SoldierField-

Members - Veterans
 • Content count

  5176
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

164 Good

1 Follower

About -SoldierField-

 • Rank
  Major General

Faction & Soldier

 • Faction
  Germany
 • Soldier
  Tanker

Recent Profile Visitors

1850 profile views
 1. Offtopowe pogawędki

  Adekwatne do osoby i obrzydliwego zachowania Petera. Więc wszystko jak najbardziej na miejscu. "Kto sieje wiatr, ten zbiera burzę" No a ja zbieram bany ale to akurat wiedziałem że życie jest niesprawiedliwe.
 2. Offtopowe pogawędki

  Normalnie solo calkowicie normalnie. Pewnych graczy i wynikow nie bierze sie na powaznie bo nie ma sensu. Zreszta ciezko zeby normalny gracz mogl konkurowac z cheaterem.
 3. Offtopowe pogawędki

  Nie dotarł
 4. Problemy z uruchomieniem gry, logowaniem, wtyczką

  Antywirus ewentualnie zapora systemu.
 5. Offtopowe pogawędki

  A ja wam życzę żeby święta były białe. Pod każdym względem
 6. Offtopowe pogawędki

  Bo widzisz jeśli ty nie zasiadasz przy stole to inni to robią. Jeśli ty nie prowadzisz rozmów i nie decydujesz za innych to ktoś robi to za ciebie. Warto o tym pamiętać. To że my nikogo nie atakujemy nie oznacza że nikt nie zaatakuje nas. To tak nie działa. Możesz być dziewicą do końca życia a i tak ktoś cie może wyruchać. No wiem nie zbyt to rozumiesz boś facet ale to taka doskonała przenośnia.
 7. Offtopowe pogawędki

  Wolisz tak: Czy może tak: Wybór należy do ciebie.
 8. Offtopowe pogawędki

  Po 40 latach walk wlasna partia w rzadzie. O panie wielki triumf. My tez wygralismy w koncu mielismy wybory i Solidarnosc. Nie rozumiem twojego toku myslenia. Zabijanie na wlasnym terenie jest dobre a na cudzym to juz morderstwo ? Co jest z toba nie tak poprawnosc polityczna cie zjada ? Pysznyś strasznie. Przy naszym polozeniu nie bylo by to glupie ale trzeba sie do tego przygotowac zeby nie walczyc na 2 fronty. Powoli stopniowo.
 9. Offtopowe pogawędki

  Twoja osoba to nie "wszyscy" juz sobie nie dodawaj. Nikt nikomu nie karze sie wysadzac. Prowadzenie wojny na terytorium wroga w mysl zasady "najlepsza obrona jest atak" to nie zbrodnia a koniecznosc. Przejdzie tylko trzeba zmienic mentalnosc z "murzynskosci" na "dumnych polakow". PS: Jak trzeba bedzie to sam wygram za was wojne. Jak juz sie cipeczki tak boicie atakowac. Siedzcie sobie w okopach w okolicy wlasnych domow ja jade naprzod... Zwyciestwo albo Smierć ! 😈
 10. Offtopowe pogawędki

  Problem polega na tym ze zawsze mam racje. Nie sebek tylko Peter nazywajmy niepelnosprytnych imieniami. To trzeba zrobic wszystko zeby konflikt przeniosl sie na jego terytorium kim kolwiek on nie byl.
 11. Offtopowe pogawędki

  Teraz nie mamy obrony a mimo wszystko jesteśmy bezpieczni. Dlaczego ? Bowiem mamy sojusz z największym agresorem świata. Stanami Zjednoczonymi. Żeby wygrać trzeba zaatakować. Nikt nigdy obroną niczego nie zajął. Co do wywózek jeśli masz kraj pod okupacją to możesz sobie list co najwyżej do siebie napisać. Tyle to będzie warte. Nikt się ciebie o zdanie pytać nie będzie. Chcesz przykład ? Afganistan. Obca armia łupie bombami tamtejsza ludność "cywilną" Talibów. I to na ich własnej ziemi oskarżając ich o terroryzm. Niemcy by nas zaatakowali a media piały by z zachwytu jak to Europejska Armia rozprawia się z faszyzmem i nacjonalizmem w Polsce. Tak to działa.
 12. Offtopowe pogawędki

  Konflikt w Syrii idealnie pokazuje że wojna to biznes. I każdy nawet Państwo Islamskie które walczy z całym światem dostaje pomoc sojuszniczą od innych krajów. Oni akurat w dostawach broni i sprzętu. Każda wojna wywoła z automatu dołączenie do jakiegoś bloku sojuszniczego. Nawet jeśli jest to państwo względnie wrogie. I tak dla przykładu nasz atak na Ukrainę z automatu wiązałby nasz kraj sojuszem z Rosją i Białorusią. Niby dlaczego Amerykanie wysyłają wojska na Ukrainę ? Nie dlatego że lubią Banderyzm i Ukrainę. Tylko mają w tym swój biznes. Nam sprzedają patrioty bo mają w tym biznes. Na Ukrainie czy Litwie naszym biznesem jest Lwów czy Wilno. Warto by dbać o nasz biznes.
 13. Offtopowe pogawędki

  Wiem że niezbyt idealny przykład ale nie chciało mnie się szukac innego. Partyzanci złożyli broń konflikt zakończył się układem pokojowym władze nad państwem posiada Rząd Kolumbii. https://pl.wikipedia.org/wiki/Wojna_domowa_w_Kolumbii_(1964−2016) I najlepiej czekać na ich atak... mądre. Bardzo kurna mądre. Tyle razy się broniliśmy i osiągnęliśmy tylko to że zniknęliśmy z mapy świata... No ludzie. Bomby atomowe czy genetyczne są fatalne do obrony kraju. Bo jeśli my to mamy to przeciwnik też to może użyć. Już lepiej konwencjonalnie. A jak bronisz ojczyzny to już mordercą nie jesteś ? Nie rozśmieszaj mnie. Nie liczy się styl tylko sukces. A przewagę w powietrzu czy siłę ognia można stworzyć. Jeśli Korea Północna potrafi to my także. Dla zasady to on banuje niczym się widać nie różnicie. A to że mam racje to wiem nic nowego... jak zawsze.
 14. Offtopowe pogawędki

  I macie do analizy jak chcecie. Legenda: DDes – Dywizja Desantowa DKPanc – Dywizja Kawalerii Pancernej DPanc – Dywizja Pancerna DPD – Dywizja Powietrznodesantowa DZ – Dywizja Zmechanizowana BAA – Brygada Artylerii Armat BA/BROT – Brygada Artylerii/Brygada Rakiet Operacyjno-Takycznych BKPanc – Brygada Kawalerii Pancernej BKPow – Brygada Kawalerii Pancernej BOW – Brygada Obrony Wybrzeża BPanc – Brygada Pancerna BPD – Brygada Powietrznodesantowa BSP – Brygada Strzelców Podhalańskich BZ – Brygada Zmechanizowana PA/pa – pułk artylerii papanc – pułk artylerii przeciwpancernej paplot – pułk artylerii przeciwlotniczej pcz – pułk czołgów PPlot – pułk przeciwlotniczy PR – pułk rozpoznawczy pz – pułk zmechanizowany bcz – batalion czołgów bczp – batalion czołgów pływających bkpow – batalion kawalerii pancernej bpd – batalion powietrznodesantowy bpg – batalion piechoty górskiej bspodh – batalion strzelców podhalańskich bzmech – batalion zmechanizowany bzmot – batalion zmotoryzowany dam – dywizjon artylerii mieszanej daplot – dywizjon artylerii przeciwlotniczej dappanc – dywizjon artylerii przeciwlotniczej dar – dywizjon artylerii rakietowej das – dywizjon artylerii samobieżnej dplot – dywizjon przeciwlotniczy
 15. Offtopowe pogawędki

  Tylko czemu każdy namiętny polak i patriota chce walczyć na swoim własnym terenie... Najlepsza obroną jest atak. Amerykanie wygrywają bo walczą na obcym terenie. I o to chodzi. Tworzymy wojska głównie obronne. Duży błąd. „Jeśli nie jesteś pewien co robić – atakuj.” George Patton. Ciekawe czy mnie Peterek zbanuje.