ZewKrwi

Members - Veterans
 • Content count

  849
 • Joined

 • Last visited

About ZewKrwi

 • Rank
  2nd Lieutenant

Faction & Soldier

 • Faction
  United States
 • Soldier
  Infantry
 1. Nie pij, bo się otrujesz...
 2. @Aracz o jak dawnych banach piszesz? Dawniej się zgodzę, bo parę razy jak mieliśmy wątpliwości co do delikwenta raport do Reto i człowiek znikał. Zresztą wielki przyjaciel Soldka, Odblask tak poleciał.... Teraz mam wrażenie, że jest gorzej od czasu kiedy wszedł ten przycisk do raportowania. Może przez to że ludzi gra mniej, może sama gra daje mniej radości niż kiedyś i dlatego cziterzy frustrują mnie bardziej. Podejście Reto do tematu zmusza nas jednak do subiektywnej oceny, a nie obiektywnie o statystyki banów, więc nie wiń mnie za to. @-SoldierField- gdyby nie Sebek, kasujący twoje posty, znowu nikt tu by nie zaglądał... zresztą twoje trolowanie, przepłoszyło wiele osób i zmusiło do zmiany nośnika.
 3. Przez pół postu minimalizujesz liczbę cziterów w HG, potem stwierdzasz że nawet jak są, to nie są nawet problemem, (sic!) a na końcu mówisz że w CS dziś 300 osób do południa dostało bana, zaś w miesiąc temu w CS zbanowano 10 tyś graczy. Różnica podejście widoczna jest dla laika i potwierdzasz tylko, to co pisałem wcześniej. W CS się banuje graczy za czity, a w HG nie i zamiata się temat pod dywan. Ja nie twierdzę, że są sami cziterzy w HG. Najwięcej trafiło Mi się 2 na bitwie. Niestety wystarczy 1 żebyś nie wygrał szturmu, bo jak nie zajdziesz go z tyłu lub nie odwalisz granatem, wywali ci heda. A ganianie 1 czitera przez cały team z przyjemnością, ani rywalizacją nie ma nic wspólnego. Widzę jedank teraz w czym tkwi problem, Mi cziterzy przeszkadzają, a tobie nie... i na tym chyba możemy skończyć dyskusję.
 4. Znowu @-SoldierField- przeinaczasz moje słowa, sugerując teraz że uważam wszystkich graczy w HG za cziterów. To jedynie twoje kłamstwo, nie moje słowa Z tak niskim poziomem twojej osoby, nie będę nawet dyskutował.
 5. @gorzeweop dzięki za Enlisted obczaje w domu. Ja dumam nad batalionem i squadem od biedy.
 6. Problem jest tylko jeden, a mianowicie taki że mówicie o osobistych preferencjach, a nie cziterach. To sprowadza nas do miejsca w którym kończy się racjonalna rozmowa. Ja rozumiem, że kiedy się gra w jakąś grę to się ją zachwala, a dla was jest nią HG. Dla mnie nie, bo obecnie gram głównie w PUBG, ale w przeciwieństwie do was nie mówię jakaż to najwspanialsza na świecie jest, zaś do HG mogę zachować racjonalny dystans którego wam brakuje. Zresztą sam dajesz tego dowód @Aracz pisząc o oczywistych cziterach w CSie, których nie trzeba nawet sprawdzać, tylko można od razu banować. Kiedy w ostatnim poście bodaj @DzaroD podawał historię jak pr0 gracze założyli nowe konta w CSie i zostali zbanowani przez takich domorosłych szpeców od czitów. Shame on you. Taka wasza podwójna moralność. W CSa gra ponad 1/2 miliona ludzi na samym Steamie, nie dziwię się że są też cziterzy w tak dużej grupie. Dziwie się że grupa 4-5 tysięczna w HG nie może się z nich oczyścić, tylko zamiata problem pod dywan i udaje że go nie ma.
 7. Hahaha! @-SoldierField- jak to przeczytałem w robocie, aż parsknąłem śmiechem. Jeśli miał być to żart, to przedni, a jak nie... to przynajmniej bardziej cię nie obraże. Zwłaszcza jak piszesz wywód, że w HG nie ma cziterów, ale potem przeczysz sobie sam, że cziterów w HG przynajmniej da się zabić. No kamień z serca.
 8. Najfajniejsze ze streama było dla mnie LOL napisane przez chyba @gorzeweop , jak goście nie ogarniali co to AR... autoresolve, przy okazji pozdrowienia dla całej ekipy QRF. A generalnie ta gra mnie wcurwia od dawna, tylko ludzie są tu fajni. Dużo osób gra coś teraz na boku i nie wiem co musieliby zmienić, żeby to naprawić. Mnie najbardziej wkurzają w HG czity, mniej ludzi gra w tą grę, więcej dzieciaków ma czasu w wakacje i jest tego wysyp, że aż się odechciewa grać. Patrzę na ikonkę i nie klikam, bo wiem już jak będzie. Mam nadzieje, że się chłopaki z Reto ogarną.
 9. Ja mam wrażenie, że to ty akurat jesteś @-SoldierField- nie zorientowany i szukasz dziury w całym, lub chociaż tematu zastępczego. Zanim będziesz dalej wypaczał moje słowa, przypomnę tylko że wyraźnie napisałem, iż nie ma gier bez cheatów, ba nawet wspomniany przez ciebie temat gier z cheatami masz w postaci APB. Słowem muszę się zgodzić z Johanem Mogłeś zachować pozory, a tak znowu wszyscy się na tobie poznali nasz kronikarzu z Dombassu. Dzięki @Aracz, ciekaw byłem jak to liczysz, a nie chciało Mi się kupować.
 10. Hahaha Świetne Zamknąłeś temat w 1 zdaniu.
 11. Cóż cię tak ubodło?
 12. Tak DzaroD, z pewnością Pomijając fakt, że w CS gra ponad 1/2 mln ludzi na świecie i rynek robienia cheatów kwitnie, bo jest komu je sprzedać, a w HG gra tylko 4 tyś czyli mniej niż 1% z tego co w CSie Możesz nie wiedzieć co to jest HG, ale CS już raczej tak. Kwitnie scena, zawody, serwery, a w HG nawet klanów nie ma. Problem w tym, że w HG nie masz nic, więc z dwojga wolałbym jednak antycheat CSa niż te twoje nic. I żeby nie było, nie mówię tylko o dawnych mass banach kiedy zmiotło topowych niemieckich graczy, przepraszam "pseudo profesjonalnych" udających że umieją grać. To samo było i potem jak streamowali i przegrywali, to wyłączali streamy i nagle w jakiś magiczny sposób skill im wzrastał. Przynajmniej do wł. streama. Tylko banów nikt nie dostał.... ot taki ten twój świetny antycheat w HG. Bo właśnie w CSie mógłbyś gościa zraportować, a w HG g**** możesz zrobić do następnej fali banów, której nie będzie.
 13. Pozwólcię że jednak się z wami nie zgodzę. Owszem nie ma gier bez cziterów, jednak dobre tytuły starają się ich szybko eliminować. Dzieje się tak, bo jest to zjawisko dla społeczności graczy toksyczne, a pokazując bezbronność twórców, gracze dostrzegają ułomność całego projektu. Jeśli bowiem twórca nie radzi sobie z domorosłym cziterem, to jak poradzi sobie z grą?? (APB) Nie poradzi sobie i w przypadku Reto oba twierdzenia są prawdziwe. Grałem w wiele gier i uważam że porównywanie CS czy BFa do HG za obraźliwe. Nie chodzi o to że w innych tytułach nie masz cziterów, bo ci są wszędzie, tylko ilu i co się z nimi robi. HG zaprzecza temu że są cziterzy, banuje nie wiadomo za co, robi medialne masowe bany w końcu udaje że nie ma żadnego problemu, na odczepnego zostawiając frustratom guzik. To nie jest podejście sprzedawca-klient, a my często już nie mamy po 15 lat. I nie zgodzę się, bo może sandoxów nikt nie cheatuje, bo lubi zbierać 15 gwoździ żeby zbić deskę, albo 30 minut po mapie, co kto lubi. Jak to się ma do fpsów gdzie rywalizacja odbywa się między graczami w czasie rzeczywistym, a jej wynik kluczowy dla gry? W fpsach jest to ważne, podobnie jak balans, hit detection czy ping do serwera. W HG nie ma nic z tych rzeczy, więc proszę nie obrażaj WT. Grałem jeszcze niedawno w WT, zreszta dużo osób z WP dalej do tej gry wraca, bo jest dobra. Nie twierdzę że nie ma tam cziterów, stwierdzam jedynie, że są na tyle tępieni że nie psuje to gry zwykłym graczom jak mi. O HG niestety tego nie powiem, bo odkąd pamiętam problem był, chociaż dla wielu pewnie dopiero jak wielkie niemieckie klany dostały bany. Takie to wielkie klany były w HG, że grasz przeciw cziterom i nic nie można z tym zrobić... Grając w b2p jak CS czy BF masz ten plus, że kiedy złapie się kogoś na oszustwie traci grę i musi kupić nową. W HG zakłada nowe konto i gra dalej. Dlatego w tej grze zostaną tylko cziterzy i wtedy będzie balans w grze , już jest z 4-5 tysiąca, a zostaną sami cziteży. PS A wy chłopaki skąd wiecie, że czity utrzymują się dwa tygodnie?
 14. Tyle że tak jak nie wyszło im zrobienie dobrej gry, tak też nie wyszło im zmuszenie ludzi do wydania golda na HG. Po co pompować $ w trupa kiedy można zmienić go na WT, Crossout, PUBG itd. Wielką wadą gier F2P są cziterzy, bo nawet jak dostaną bana, robią drugie konto i grają dalej... branie więc gier f2p na poważnie jest troszkę bez sensu, a tym samym pompowanie do nich kasy.
 15. Jeśli prócz HG, ktoś również chciałby pograć w PlayerUnknown's Battlegrounds - PUBG to serdecznie zapraszam. http://steamcommunity.com/id/zewkrwi