ZewKrwi

Members - Veterans
 • Content count

  952
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

73 Neutral

About ZewKrwi

 • Rank
  1st Lieutenant

Faction & Soldier

 • Faction
  United States
 • Soldier
  Infantry
 1. Myślę że nie ma i dopiero pewnie early steam znowu będzie można kupić
 2. Do czasu wysłania kluczy do HLL i startu samej gry, zapraszamy do wspólnej gry z WP w Total War: ARENA. Gra jest f2p, jednak z racji strategicznego profilu spodziewam się raczej kameralnego składu, tym nie mniej zobaczymy jak sprawa się rozwinie, bo jest to jednak pewna alternatywa dla tych którzy trafili do HG z powodu jej "strategicznego" zacięcia. Osobą kontaktową na Discord jest Prezes - WooDeN#2736 gramy bowiem zwykle na naszym Discordzie w tygodniu ok. 17-21.
 3. wysłałem ci wiadomość z oczywistych powodów
 4. Otwieramy nową sekcję WP w HLL zapraszamy do gry starych jak i szukamy nowych członków Osobą kontaktową na Steam jest Sigvall - http://steamcommunity.com/profiles/76561198128746060/ Osobą kontaktową na Discord jest Prezes - WooDeN#2736 dla starych członków więcej informacji oczywiście na naszym FB, Garo wrócił do gry więc jeśli ktoś pogubił kontakty dobrze zacząć od niego... Do zobaczenia w HLL.
 5. Przyszłość wątku "Offtopowe pogawędki"

  2. Po co był podklejony offtop? Żeby zamknąć dramę w jednym temacie, pozwolić nam normalnie pisać w innych, zaś kto nie chce nie zagląda. Dziś jest trochę inaczej, bo nas jest mniej i mniej tematów mamy na forum, niż było to kiedyś, co czyni problem łatwiejszym do rozwiązania. Sam offtop odciąga dziś użytkowników, od tego po co tu przyszli, a przynajmniej przyjść powinni HG. Skupia uwagę na ludziach typu Solziemniak czy Amelcoś, zajmuje się ich kłamstwami i pomówieniami A przecież gdyby nie było offtopu, nie byłoby również sceny na której mogliby robić swoje przedstawienia. Ich próby robienia tego w tematach merytorycznych, wystarczy czyścić jako offtop, co moim zdaniem zniechęci ich do trolowania tu i miejmy nadzieje przywróci nam trochę normalności. Pomyślcie jak widzą ten temat nowe osoby, wchodzą na forum gry żeby czegoś się o niej dowiedzieć, może o coś zapytać, a najbardziej aktywnym tematem jest tu offtop, to samo w sobie nie najlepiej świadczy o sytuacji HG, a do tego czytając jego zawartość, poziomie czy wieku wielu z członków społeczności HG.
 6. Offtopowe pogawędki

  To i ja się przyłączę, bo języka strzępić szkoda.
 7. Hall of Fame

  Sam sobie zaprzeczasz w swoich postach. Pomijając to że dowodzisz w nich jedynie swojej arogancji wobec innych graczy, czy tego jak mało wartym poznania człowiekiem jesteś. Po czym kłamiesz w oczy, myśląc że ktoś to kupi czy będzie tak głupi że nie zauważy że na tej samej stronie tematu forum kręcisz jak pijany. Aaa... sory DzaroD ty przecież nie zauważyłeś. za to ja zauważyłem że nie masz żadnych kolegów... Pogadaj z Solziemniakiem to nauczy cię robić fake konta, to nie koledzy ale znowu pokażesz, jaki jesteś zajebisty.
 8. Hall of Fame

  @DzaroD Jesteś zazdrosny i próbujesz zdyskredytować Petera, kręcąc gówno burze. W tym wątku, o rankingu wyników bitew gdzie zresztą jesteś chyba pierwszy, jarałeś się tematem rankingów/tabelek i mądrzyłeś jak to powinny wyglądać... jara cię to, dowartościujesz e-penisa, a teraz kiedy Peter jest w czymś lepszy zwyczajnie mu zazdrościsz. Nie dziwie się, bo twój ranking promuje grę pod wynik, nie grę drużynową i byle dzieciak może załączyć cheaty w tej zbugowanej grze i takowy wynik wykręcić, poczym je wyłączyć i zgrywać pro gracza. Ranking Petera pokazuje natomiast że gra, tylko i aż. Powiedziałbym żebyś zawołał kolegów z klanu na ratunek, ale dobrze wiem że tacy soliści kolegów nie mają....
 9. Hall of Fame

  Duża rzecz, gratulacje Peter i życzę Ci dalszych sukcesów.
 10. Offtopowe pogawędki

  Koniec świata! Solziemniak na krótkiej smyczy. Anomalio zapowiedziało się że więcej tu nie zawita jak wklejony zostanie jeszcze raz screen (screen wklejony), temat załatwiony. Dożyłem normalności na tym forum? Solo czemu ty nie pijesz? Sprawa osobista rozumiem i nie musisz odpowiadać, ale alkohol z racji akcyzy spożywa się z pobudek patriotycznych. To nie przyjemność tylko obowiązek.
 11. Offtopowe pogawędki

  @Ironwman98 Nie wiem za co bana dostałeś, wiem że Reto nie chętnie tą wiedzą się dzieli, zwykle informacje uzyskuje się kanałami nie oficjalnymi. Przyznam jednak że mało mnie to interesuje, bo takie bajki na forum czytałem nie raz, problem w tym że cziter to kłamca i oszust, ile warte jest jego słowo? Faktem jest że wielu ludzi po dostaniu bana pisze tak jak ty, że nie wie za co, że za myszkę, że Reto się myli, że przypadkiem itd. itp. a mnie to nie interesuje, bo Ja wiem że patrząc przez pryzmat WojskaPolskiego, tych banów był promil, zaś ludzi z myszką programowalną większość, więc w darmowe bany nie wierzę. Zwłaszcza że wielu z tych co bany dostali, prywatnie prędzej czy później się przyznawało, że coś kombinowało. Zresztą sam system antycheatowy w HG uważam za zbyt pobłażliwy, bo wyłapują tylko ekstremalnych cheaterów 100/0 czy innych najgłubszych. Do tego zwykle robią to falowo, a to oznacza że robią to pod publiczkę, zamiast systematycznie, na bieżąco, a to jest kpina. @AmeliaEarhart To co piszesz, jest poniżej poziomu dyskusji. Rozumiem że brakuje ci Solziemniaka, ale sądzę że nie my powinniśmy zniżać się do ciebie, a raczej ty przenieść do niego na jego bajkowego fb.
 12. Jaki program do nagrywania.

  Gorzej niż w HG, toś wymyślił
 13. Jaki program do nagrywania.

  No co zrobię, u mnie zawsze albo idzie zajebiście, albo padaka nic pomiędzy. Grunt że jest przy tym wesoło. @deyo w PUBGa z nami nie gra, zresztą on odszedł z WP bodaj z powodu Keyshy jak jeszcze była u nas. Później z nim jeszcze grałem, bo to fajny gość i serdecznie pozdrawiam go z tego miejsce, ale jak przestałem grać w HG to kontakt nam się niestety urwał niestety.... zresztą podobnie jak z wieloma fajnymi ludźmi. Dlatego jeszcze tu zaglądam.
 14. Offtopowe pogawędki

  W skrócie bajka była o programowalnej myszce, a potem że to jego brat używał czitów. Ja tylko ze swej strony dodam iż nadal mam, tak jak i wówczas miałem programowalną myszkę i klawiaturę, więc bajki o banach za myszkę uważam za kłamstwo. A przy tej okazji pozdrawiam wszystkich zakompleksionych cziterów, którzy musieli zniżyć się do poziomu śmiecia nie potrafiącego żyć w normalnej społeczności i aby móc grać na poziomie innych musieli oszukiwać, kłamać, kraść psując przy tym zabawę innych.Najszczersze życzenia banów w nowym 2018 roku w HG i innych grach.
 15. Offtopowe pogawędki

  O szacun @solo1979 za CK Dezerterów świetny cytat, tylko że ja już kiedyś go użyłem vs Soldierfujziemniaczany i wniosek miałem potem że i tak nie zrozumiał, więc... ale film świetny. na rozluźnienie