ZewKrwi

Members - Veterans
 • Content count

  914
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

32 Neutral

About ZewKrwi

 • Rank
  1st Lieutenant

Faction & Soldier

 • Faction
  United States
 • Soldier
  Infantry
 1. Offtopowe pogawędki

  http://www.sciencemag.org/news/2017/10/new-gene-variants-reveal-evolution-human-skin-color
 2. Offtopowe pogawędki

  Myślę @JohanC1. że w dzisiejszych czasach jest tak dużo sposobów na wyżycie się, że to robi się zwyczajnie głupie. Lat temu parę ok, ale dziś? Idź na boks, do klatki w MMA może nawet coś zarobisz, jest wiele brutalnych sportów. Mój kumpel brał udział w tym roku w biegu komandosów, teraz wyjeżdża na jakiś Armagedon do US. Nie dość że przepali nadmiar energii, to jeszcze świata szmat zwiedzi. Po co ludziom po lasach grzybki deptać?
 3. Drzwi, drzwi i jeszcze raz drzwi!

  Roweru nic nie przebije, nigdy nie wiedziałeś kiedy cię wytrzeli. Taki dreszcz emocji na powrót dopiero w PUBGu znalazłem i musiałem zań zapłacić, a tu był za free.
 4. Drzwi, drzwi i jeszcze raz drzwi!

  Znając Retoto to będzie jakiś bug z drzwiami. Zrobią je pancerne jak w banku, że czołgiem ich nie rozwalisz, z rdzewiejącym zamkiem, że jak wciśniesz otwórz 2 razy, zatnie się klamka, a wchodząc przez nie 10% przejdzie, 60% zginie od nich, 30% spadnie pod tekstury. A potem 3 lata będą naprawiać je tak jak katapulte na rowerze... Lubię to! wkońcu jakiś ciekawy update bo robiło się już nudno.
 5. Exploity

  Co ta gra robi z człowieka^^
 6. @Shnaku graliśmy w RS2, jakieś 2-3 miesiace temu, ale to nie to więc potem próbowaliśmy w Armę na modach WW, z podobnym skutkiem, a już od jakiegoś czasu większość w PUBGu się bawi. Ostatnio PUBGa można było kupić za jakieś 90zł, więc dramy nie ma, zwłaszcza że po nie wypale koda perspektyw wielkich do końca roku nie ma.
 7. Offtopowe pogawędki

 8. Offtopowe pogawędki

  To nie jest żadna konkurencja dla HG. - ta gra to gniot dla fanów serii - graficznie nie pokazuje nic - fizyka jak w HG, z pancernymi drzewami i lepiankami, gdzie nawet drzwi nie rozwalisz - poziom odwzorowania realiów WW2 jeszcze śmieszniejszy niż w HG, z czarnymi kobietami w wojsku rzeszy na czele... tylko... że HG jest f2p, a ten gniot kod 60 ojro na steam.
 9. Offtopowe pogawędki

  Wybory w niemczech wiwat Andżela! http://fakty.interia.pl/swiat/news-wybory-w-niemczech-reakcje-europejskich-przywodcow,nId,2444782
 10. Zmiany w nadchodzacym Update 1.09

  Dzięki @Badyl81 za wklejke. Ja kiedyś na livestreamie widziałem zimową mapę, czekam do dziś Może jestem zbyt negatywnie nastawiony, może Reto zawiodło mnie tyle razy, że jak już piszą czesto widzę w tym podstęp... ale mam powody Raj dla snajperów, czołgistów, samolotów, a piechota się zapłacze i nie będzie chciała grać czy latać na punkty. W grze typu capture the flag, jakim jest HG, to gwóźdź do trumny... Balansu broni nie było i teraz też go nie będzie, a wystarczyłoby zrobić dla wszystkich te same statystyki, tylko skiny broni inne i po problemie. Słowem włoża prace żeby zmieniło się nic. Jak wchodziła frakcja sowietów, trwało to przynajmniej z rok i trąbili o tym na okrągło. Wniosek z tego taki że nić ciekawego w perspektywie 6 miesięcy nie ma, nawet pomysłu, tylko ruchy pozorne. Sory ale konkurencja stara się bardziej i większe aktualizacje niż w HG, które tam przechodzą bez echa w HG uchodzą za rewolucyjne.
 11. Zmiany w nadchodzacym Update 1.09

  Nie podzielam, Twojego optymizmu, chociaż nadzieję już i owszem, jednak z całości uwagę moją zwróciło tylko co znaczy jedynie zobaczymy może coś za rok... albowiem reszta o której piszesz to jedynie detale. Doceniam że zaczeli coś tam słuchać graczy, ale bez pomysłu na całokształt, zmiany będą tylko kosmetyczne. Nic do końca roku nie pokażą, najwyżej na święta łopatę dadzą lub promocję na sklepik. Myślę że gdyby miało się coś zmienić w granicy 6-12 miesięcy, zapowiedzieliby np. że robią nową frakcję i głosowanie dla graczy jaką. Bitwy na morzu, większa mapa, now broń, nowa klasa, klany, zamknięte bitwy, nowe mapy... jest wiele rzeczy które można do gry dodać. Tylko zwykle albo się ma pomysł na całość i detale zmienia się pod community, albo jak się nie ma pomysłu daje się community możliwość wybory czego chcą bardziej/najpierw. Myślę że oni zaczynają rozumieć że bez graczy nie ma gry i ich, ale nie na tyle żeby zaczeli traktować społeczność po partnersku, a wyłącznie pozorują ruchy, bo piwo z kranu przestało lecieć. Porównując do PUBGa, Squad czy Glorii Victis, aktualizacje w HG wyglądają żałośnie. Warto się zastanowić, czy zadać sobie pytanie, kiedy ostatnim razem zobaczyliście aktualizację którą uznaliście za ważną?
 12. Offtopowe pogawędki

  Cześć, ale ty na forum chyba nie od dziś..?
 13. Komu zawdzięczamy zamknięcie oftopa?

  Temat jest komu zawdzięczamy zamknięcie, a nie kto go zamknął. Zamknął Sebek, lecz zawdzięczamy to Soldkowi, który zrobił taki burdel, że Sebek musiał sprzątnąć temat i w tym celu go zamknąć...