Jump to content
Forums closed, discord our new home! Read more... ×
Heroes & Generals

sebek.zar

Polish Moderators
 • Content count

  364
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

55 Neutral

About sebek.zar

 • Rank
  Staff Sergeant

Faction & Soldier

 • Faction
  All
 • Soldier
  All types

Recent Profile Visitors

2,103 profile views
 1. Wyłącz antywirusa lub dodaj wyjątki, powinno działać.
 2. sebek.zar

  KONTO El_Wariato998

  Cześć Sig! Z przyzwoitości podjąłem się zostanie do czasu wybrania nowego moda. Chyba nie ma chętnych, choć jednego polecalem, ale sprawa ucichla.
 3. sebek.zar

  KONTO El_Wariato998

  Dzień dobry, skoro jestem nadal moderatorem to się wypowiem. Zgłoś się do supportu, tutaj nic nie załatwisz. Strata 170 tys kredytów to nic w porównaniu z niektórymi, którzy stracili tu parę lat życia. Niektórzy oczywiście bawią się nadal całkiem nieźle. Miłego dnia. Twój moderator.
 4. sebek.zar

  Pożegnanie

  I tu się mylisz, pierwszy i ostatni raz. To Ty zawsze miałeś rację, we wszystkim. A krytykę, czas oceni
 5. sebek.zar

  Pożegnanie

  Czas spędzony tutaj, to czas który nauczył mnie więcej niż się spodziewałem. Przykładem jesteś Ty, myślałem ,że odszedłeś w zapomnienie. Reto dalej szuka moda, jest paru chętnych. A ja, tak jak mówiłem, jestem tylko rekwizytem gdzieś na brzegu płynącej rzeki. Potrzeba młodych dynamicznych osób. Wiesz dla czego?
 6. sebek.zar

  Pożegnanie

  Dziękuje Wszystkim za dobre słowa, nie spodziewałem się: Werka, staszex, Badyl. @Sigvall_2 Dzięki wielkie. - nie dało się głową muru przebić, jak już robo nie dał rady, a później ojciec dyrektor, to co ja skromny moderatorek mogłem? Był to chyba błąd silnika anty czitowego w tamtych pradawnych czasach, no i ludzki że pozwolił jak domniemam na to co było później. Tak jak pisałem wcześniej, to największa moja porażka na forum. @Garoslav Też dziękuje, ale... Nie wygłupiaj się, wszystko ma swój początek i koniec. Rzeka płynie dalej, nigdy nie jest taka sama, a ja jestem tylko rekwizytem. Potrzeba nowej krwi. Jako dowódca WP miałeś i mieliście swoje 5 minut w historii gry, najlepsze niemieckie klany przenosiły się na inną część mapy, rzucając obelgi Polscy Cziterzy! Ale to było piękne Kawał historii. Patrząc z boku na to wszystko, można potwierdzić, że Polak z Polakiem się nie dogada, chyba że wróg u bram. @Savier Niektórzy już pewnie po stypie. Stypa jak stypa, kończy się upojeniem alkoholowym, śmiechem przeplatanym łzami, marudzeniem. Normalna zwykła ludzka rzecz. Pozdrawiam.
 7. sebek.zar

  Pożegnanie

  No komunikacja była tylko formalna, ponieważ jestem człowiekiem zapracowanym. Nie rozumiem co to znaczy, że widzisz slacka. Czy dostałaś zaproszenie do kanału administracyjnego? Co do voice chatów to pamiętajmy, że nikt nie jest nativem, chodzi o zrozumienie. Są tam osoby z całej europy. Oczywiście chłopaki z reto pomogą nowej osobie w ogarnięciu tematu, nie ma się czego bać. Uważam ,że najważniejsze jest zachowanie tajemnicy, ponieważ moderator ma dostęp do rzeczy ,które nie sa publikowane. Tak wiec warto mieć to na uwadze. Przez wszystkie moje lata moderowania zdarzały się wycieki od właśnie ludzi etycznie dziecięcych. Jako najstarszy moderator, bo nie ma już osób stażem starszych ode mnie, polecam ludziom zdyscyplinowanym zająć tą zaszczytną funkcję.
 8. sebek.zar

  Pożegnanie

  Podejrzewam, że zgłosi się kilku kandydatów, wtedy zapytają mnie o opinię. Jeżeli bedzie to stary gracz, to warunkiem będzie czy miał w przeszłości bana. Najlepiej żeby była to osoba etycznie dojrzała, żeby nie zrobiła też z forum zamordyzmu, ale to już moja opinia
 9. sebek.zar

  Pożegnanie

  Chciałbym jeszcze pożegnać się na forum z osobami, które tworzyły te forum (mam nadzieję ,że wszystkich wymieniłem,kolejność losowa): Niektórych znałem z pola bitwy moje skojarzenia: -peterdm - dobry wojak, chyba jeden z najlepszych, garand, springfield, bazooka -Atruta - mądry, oczytany, wojownik o prawdę, nie tylko w grze -KapitanBomba - nieobliczalny frager KM -ZewKrwi - wojownik uniwersalny -Garoslav - najlepszy dowódca -Werka - wojowniczka, która bije facetów -Sigvall - dobry snajper, szczególnie rosyjski -JohanC1 - frager, bandyta z MP -ZdzisuDyrma - ASG, paintball fighter, a w grze jeszcze lepszy -evothal - najlepszy czołgista ever w grze -MikoGLS - weteran - kayisha - była żołnierka w WP (chyba baba z "jajami" w pozytywnym znaczeniu) -nikotyna - to był dobry woj, kiedy grał w Huzarach, chyba mało go osób pamięta -pluszak - "cziter" taki powinien mieć pseudonim. -rambobambo - Grał w WP -Aracz - jeden z najstarszych weteranów, jak nie najstarszy -Cpuno86 - no dobry gracz, ale wylewny -Partyzant_Pl - weteran, nawet dawał radę -Solo - z Wyskoczna, noobiarz grandziarz, znaczy garandziarz
 10. sebek.zar

  Pożegnanie

  Dzień dobry, Chciałem się pożegnać, podjąłem decyzję o odejściu. Niektórzy będą zadowoleni. Jeśli ktoś ma jakieś pytania, to może zdążę odpowiedzieć. Miłego dnia S.
 11. sebek.zar

  Offtopowe pogawędki

  Panowie, teraz to jesteśmy na "gościnnych występach". Bez wyzwisk proszę. Należy pamiętać ,że jesteśmy pod Duńską kuratelą, Panowie z RETO tu zaglądją. Dawniej, zanim pewne osoby zaczęły donosić, forum było WOLNE. Każdy mógł się wypowiedzieć na każdy temat. Ciężko dogodzić każdemu, ludzie mają pretensje, jeden do drugiego. Panie stronkil, jesteś pan nowy. Zachowuj się pan. Panie peterdm, też się Pan zachowuj, nie szkoda Panu konta? Pani Amelio, bez prowokacji. Proszę pamiętać ,że "miłość" do polityki niemieckiej z okresu 2 wojny św. w Polsce jest karalna.
 12. sebek.zar

  Offtopowe pogawędki

  Dzien dobry. Albo bez wyzwisk i obnoszenia sie ze swoimi pogladami seksualnymi albo zamykam ten watek. Milego dna. S.
 13. sebek.zar

  Offtopowe pogawędki

  Panie kolego/kolezanko Amelio. Prosze nie zaczynac zaklamywania historii Polski. Polska byla najbardziej poszkodowanym krajem na swiecie w czasie 2 wojny swiatowej. Polscy zydzi ktorzy byli mordowani przez niemcow zdaje sie ze otrzymali reparacje. Oprocz polskich zydow w obozach byli mordowani rodowici Polacy. Nikt o tym nie pamieta. Polska jako jedyny kraj przyjal zydow do siebie. Zydzi byli wyganani przez cala swoja historie, tylko Polska pozwolila im sie osiedlic. To zydzi sa winni polsce podziekowania. Polska jest jedynym krajem wsrod sprawiedliwych. Polacy chronili zydow, byli tacy co sprzedawali. Zydzi nie chronili Polakow, sprzedawali. Polacy walczyli o kraj. Zydzi? Ostrzegam uzytkownikow ze zaklamywanie historii bedzie sie wiazlo z banem.
 14. sebek.zar

  Hall of Fame

  Dzień dobry, posty nie związane z tematem będą usuwane. Era offtopowych pogawędek dawno się skończyła i nie jest to tylko zasługa soldiera. Być może zostaną otworzone, kiedy "towarzystwo" (mam na myśli niektórych) trochę ochłonie. Może zaowocuje to ciekawymi dyskusjami. Jeśli z tematu na powrót zrobi się kloaka, wtedy nikt mnie nie namówi na ponowne odblokowanie. Panie Piotrku - gratuluję. Miłego dnia. S.
 15. sebek.zar

  Przyszłość wątku "Offtopowe pogawędki"

  Dziękuję za komentarze. Pod uwagę wziąłem głosy weteranów forum (fala musi być ) ,a także tych którzy aktywnie uczestniczyli w rozmowach. (Oczywiście głos Pana Paździocha się nie liczył ponieważ był to jego pierwszy post na forum.) Większość zdecydowała ,żeby zostawić topic zamknięty. Gdybyśmy się kiedyś zdecydowali na otworzenie, wtedy musiałby panować jakieś zasady. Umieszczanie postów musiałoby być na zasadzie przywileju. Należałoby ten przywilej odbierać. Tylko kto chciałby być sędzią w sporach polityczno-historycznych? Jeśli są jeszcze jakieś pomysły/uwagi to zapraszam na priv. ------------------ -closed
×