peterdm

Members - Veterans
 • Content count

  250
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by peterdm

 1. peterdm

  Kapitan Falussan.

  Czy ktoś wie kim jest słynny Kapitan Falussan?
 2. peterdm

  Offtopowe pogawędki

  A co by było gdyby gra wyglądała jak w 2015 ?
 3. peterdm

  Projekt Subfrakcji Polskiej w SU

  Przestańcie sie spuszczać. Polskiej frakcji nigdy nie będzie.
 4. peterdm

  Offtopowe pogawędki

  Drogi Kapitanie. W tym wypadku nie trzeba lunety..... pozbierałem to od jednego zboczeńca to nawet mierzyć nie było trzeba. Czego sie spodziewać po ..........? Od kiedy Ty grasz że takie pytania zadajesz???
 5. peterdm

  Ogólnie to ten...

  WIELKIE GÓWNO będzie Sigwalu. Dobrze o tym wiesz. Ludzie którzy stworzyli tą grę już od dawna piszą inne albo nie mają nic do gadania. Polityka reto zaczyna przypominać WG. Tyle w temacie.
 6. peterdm

  Offtopowe pogawędki

  Za to co pisałeś na mój temat to jest o co.
 7. peterdm

  Offtopowe pogawędki

  Nie spinam sie tylko mnie gościu wkurwiasz. Wiecznie tylko magazyn i magazyn.Chciałeś ze mnie zrobić noba?Wyobraź sobie że na wojnie mam więcej godzin niż ty. Napisz tylko kiedy i gdzdzie a dupsko znowu będziesz miał złojone. Nic ci nie da kampienie ze snajperką.
 8. peterdm

  Offtopowe pogawędki

  Czytalem. To o co kwiczysz? Na magazynie nie da sie latac. Dupsko boli bo nie dało sie nobów natluc na magazynie? Kiedyś Kapitan Bomba wyjaśnił co tam robimy i co będziemy robić.
 9. peterdm

  Offtopowe pogawędki

  Pierwsze miejsce w punktacji zdobyte na pilocie. Pierwsze miejsce w strzałach w glowe. Pierwsze miejsce w ilości zabitych. Pierwsze miejsce w wygranych bitwach. Oczywiście wszystko na magazynie. Widze badyl że tak ci dupe obiłem że po roku jeszcze kwiczysz. Osiągnij jedną z tych rzeczy co ja a zostaniesz w moich oczach herosem.
 10. peterdm

  Offtopowe pogawędki

  Jak ja byłem pierwszy to nie było jakiegoś wow
 11. peterdm

  Rozwój H&G

  Wypadalo by ci zboczeńcu zagrać w tą gre. Wyniki masz żadne. Nobem do potęgi entej jesteś a najwięcej masz do gadania. Zamknij w końcu tą wstrętną pape.
 12. peterdm

  Offtopowe pogawędki

  Emalia spierdalasz sam z tego forum, czy trzeba ci pomóc?
 13. peterdm

  Offtopowe pogawędki

  Nie da sie nic zrobić dla graczy z Polski. Przez takich zakłamanych lewackich ścierw jak emalia. Wiecznie tylko liżą dupy na zachodzie. Dziadek emali walczył przeciwko POLAKOM więc nie ma się co dziwić
 14. peterdm

  Offtopowe pogawędki

  Po jakiego chuja piszesz do niego Solo? Przepraszam do nich.
 15. peterdm

  Offtopowe pogawędki

  Zauważyli wszyscy z mojej drużyny że grasz dla przyjemności. W realu tez lubisz jak wszyscy cie tak napierdalają? Zresztą nikt od was dobrze się nie spisał
 16. peterdm

  Offtopowe pogawędki

  Może tak najpierw nauczył byś grać w HEROES & GENERALS? Ostatnio jak zagraliście przeciwko NAM to coś kiepsko ci poszło. Także nie rób tutaj zasłony dymnej. Co ma być to będzie chłopcze
 17. peterdm

  Offtopowe pogawędki

  Nie masz się co spinać Sigwvalu. Powiem tylko tyle że sprawa została zgłoszona. Martwić teraz to powinien się ten co te głupoty wypisywał. Także chłopaki skończcie już pierdoły tutaj wypisywać . Sigval miał rację.
 18. peterdm

  Offtopowe pogawędki

  Nie było problemu z ustaleniem personaliów. Ten ktoś ( krzysiu) był już notowany.
 19. peterdm

  Offtopowe pogawędki

  Tym razem mu nie odpuszczę. Bedzie chłopaczyna pociągnięty do odpowiedzialności karnej.
 20. peterdm

  Offtopowe pogawędki

  Wczoraj wieczorem grałem ze swoją ekipą. Patrze na GlobalChatPL a tu ni z gruchy ni z pietruchy soldierfield wypisuje na mnie niestworzone rzeczy. Zastanawiam się czy krzysio vel soldierfield wie co wczoraj nabroił. Przesyłam linki do screenów żebyście wiedzieli o co chodzi. Sprawę zgłaszam na policję. https://zapodaj.net/fd2c4cb39dd51.png.html https://zapodaj.net/46d3034b58b42.png.html
 21. peterdm

  Offtopowe pogawędki

  Plusiki dawaliśmy sobie, dajemy i będziemy dawać. Wiesz dlaczego zboczeńcu ? Bo się kurwa lubimy i szanujemy. ciebie nikt zboczona świnio nie lubi i nie szanuje więc plusików nie masz. Bardzo proste. Prawda? Co do sebka to ma bardzo miękką dupę bo ktoś taki jak ty powinien być zbanowany na stałe już po pierwszym poście. Idz się wysmarować tym czym najbardziej lubisz (GÓWNAMI) i daj spokojnie żyć innym użytkownikom tego forum. AVE zboczona folkzdojczerska fetyszystyowska świnio. P.S Co słychać w Rzeszowskiej .nowoczesnej?
 22. peterdm

  Offtopowe pogawędki

  Brawo Stronkilu, najlepiej bedzie jak wypierdolimy tego fetyszystę z forum. Proponuje głosowanie. Mam nadzieje że Sebek ogarnie temat i wypierdolimy tego zboczeńca od gówien. Przypominam tylko że soldierfield od dawna tutaj zasługuje na perma. Ponad 30 banów i on nadal tutaj jest. Bardzo dziwne. Może Sebek w końcu się ocknie i zbanuje soldierfielda na stałe.
 23. peterdm

  Offtopowe pogawędki

  nie chodziło o błoto z woodstoku tylko o to co ciebie zboczeńcu rajcuje, pisałeś chłopie co bys chciał mojej mamie zrobić więc zamknij już ten ryj bo ci go w końcu rozpierdolę zboczona świnio
 24. peterdm

  Offtopowe pogawędki

  Prowokacja? największą prowokacją to ty jesteś, kupa, fetysz itd
 25. peterdm

  Offtopowe pogawędki

  nie jestem moderatorem, amelzbok mi pisał na priv że to ty nim jesteś