ProperlyNamed

Members - Veterans
 • Content count

  264
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About ProperlyNamed

 • Rank
  Sergeant
 1. ProperlyNamed

  Reaktywacja klanu US-PL

  Siema Panie i Panowie, ostatnio spotkałem kilku starych wiarusów, więc dobrze byłoby coś podziałać na mapie. Rebalance trochę zmienił w grywalności.
 2. ProperlyNamed

  Polskie-Siły-Zbrojne-na-Zachodzie - [PSZ] - Klan PL dla US

  Dzień dobry, cześć i Czołem ! Sorki za dłuższą nieobecność ale niebawem powrócę Bardzo cieszy, że po prawie roku PSZ jeszcze istnieje i z tego co czasem czytam mocno daje radę !
 3. ProperlyNamed

  Polskie-Siły-Zbrojne-na-Zachodzie - [PSZ] - Klan PL dla US

  PS: Can we expect any major RTS update soon? Proper ci odpowiedzial na pytanie ? viewtopic.php?f=63&t=79531&start=320 [ Post made via Android ] Dzięki !
 4. ProperlyNamed

  Everhart Update - Changelog

  Reto.Vashu is working on changes for "F" build here: http://forum.heroesandgenerals.com/viewtopic.php?f=38&t=77723 Thank you !
 5. ProperlyNamed

  Offtopowe pogawędki

  Generalnie najlepiej w tym wypadku sprawdza się metoda prób i błędów, unikałbym wulgaryzmów i nawiązania to nazizmu . Nazwy grup są głównie użyteczne do dzielenia klanowiczów wedle zadań lub nabijania się z przeciwnika .
 6. ProperlyNamed

  Everhart Update - Changelog

  PS: Can we expect any major RTS update soon?
 7. ProperlyNamed

  Everhart Update - Changelog

  Trucks are cool (Thank you that it can't be wrecked by one PTRD shot )! Animations make the game more intuitive ! Good direction in my opinion.
 8. ProperlyNamed

  Update - Everhart

  Na moje oko spadła szybkostrzelność wszystkich SA i wydaje mi się, że to ma związek z nowym systemem wykrywania klików myszy. Wczoraj gralismy troche na ruskich, z ta szybkostrzelnoscia i wykrywaniem uzywania makr chyba cos nie wychodzi panom z R* - kilka razy zostalem dzgniety pistolecikiem, ktory srzelal szybciej niz moje m2 na amerykancu Niektóre myszki wyposażone są w przyciski wysyłające sygnał przy naciśnięciu i przy zwolnieniu przycisku, przed tym niestety nie da się za bardzo obronić, RETO mogłoby jedynie zwiększyć interwał pomiędzy strzałami.
 9. ProperlyNamed

  Porady/pomoc

  Na początek ustawić w firewallu HnG i HnG sync jako aplikacje zaufane. Jeżeli to nie pomoże to na czas gry spróbować wyłączyć firewalla.
 10. W takiej sytuacji polecam zrobienie DXdiaga i wysłanie tego do supportu. Prędzej, czy później odpowiedzą i pomogą. Powodzenia !
 11. ProperlyNamed

  Offtopowe pogawędki

  Niestety Leo są już nieco przestarzałe ale po zmodernizowaniu wciąż będą użyteczne, przeciwko zapasom białoruskim. Potrzebują trochę nowszej ( mam nadzieję, iż w Polsce wyprodukowanej ) amunicji i jak najbardziej mogą się przydać do obrony stanowisk naszej artylerii. Nie powinniśmy traktować naszych sił pancernych jako potencjału ofensywnego. Dokładnie tak, jak przed II WŚ musimy wytrzymać parę dni lub tygodni zanim dojedzie ( o ile dojedzie) poważniejsze wsparcie z zachodu . PS: Przy inwestowaniu w siły pancerne dwa razy bym się zastanowił. Polacy mają świetny pomysł wypuszczania całych stad dronów jednorazowego użytku lub wyposażonych w ładunki kumulacyjne ( zdecydowana większość pojazdów pancernych na górze pancerz ma cieniutki ), trzeba to tylko dopracować pomysł i zabezpieczyć komunikację przed zakłóceniami. Całe dywizje T-90 T-72 można posyłać na złom jednym zmasowanym atakiem. Liczy się efektywność ekonomiczna i zdolność do szybkiego, skutecznego przeszkolenia dużej ilości operatorów. Szkolenie czołgisty trwa lata. Pilot drona? Parę miesięcy, przy wsparciu systemów naprowadzania i masz siłę zdolną zatrzymać kilkunastokrotnie większą armię minimalnym zużyciem zasobów.
 12. Chyba coś pozmieniali ostatnio. Zawsze możesz Soldkowi puścić priv na forum. Tak ogólnie, gdyby ktoś chciał pograć w zgranej ekipie bez zbędnego hałasu na TSie zapraszamy do PSZ - Polskich Sił Zbrojnych na zachodzie. Gramy we frakcji US. Pozdro !
 13. ProperlyNamed

  Czy was też wkurzają amerykanie z M1/M2 ?

  Zewie jestem pełen podziwu Twojego doświadczenia w zakresie forumowego trollingu, moim zdaniem, gdyby była w tej grze baretka dla forumowych trolli zdobyłbyś platynową .
 14. ProperlyNamed

  Czy was też wkurzają amerykanie z M1/M2 ?

  Burza burzą, ja tylko piszę jak jest .
 15. Popieranie popieraniem ale może by tak każdy wrzucając info o swoim poparciu jednocześnie dodawał odpowiednik istniejącego w grze elementu wyposażenia dla polskiej frakcji ułatwiając deweloperom życie? Poniżej przykład: Odpowiednikiem dla pojazdów zwiadu mógłby być np pojazd pancerny WZ 29 Ursus.