Agar96

Members - Veterans
 • Content count

  104
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Agar96

 • Rank
  Senior Corporal

Faction & Soldier

 • Faction
  United States
 • Soldier
  Infantry
 1. Agar96

  Diskuze - obecná

  Update stojí za vyliž pr..l😣 totálně rozhodily taktickou mapu takže američané nazačínají v anglii atd. A zatím jsem zkusil tu novou M9A1 bazooku a musim říct že je to tragédie. Mířidla nic moc, na náměr se moc spoléhat nedá , pokud nastavíte 100 metrů a tank je 115 metrů tak se netrefíte, lze si v vzít max 4 rakety bez odznaku víc munice si nejde vzít což je stupidní když k M1A1 jde 7 raket bez odznaku. A zase změnili poškozování vozidel tak to aby se v tom pes vyznal.
 2. Agar96

  Diskuze - obecná

  Padají servery něco si přejte
 3. Agar96

  Existuje tu este niekdo??

  Vývojáři od RETO kašlou na to co chce komunita, sem tam si vyslechnou že něco není vybalancované a ještě víc to pohnojí jak je zde dobrým zvykem. To že za peníze jde ve hře všechno, tedy již výše zmiňovaný systém pay to win, je opravdu smutné. Když začínali tak mám pocit, že tvrdily že nebudou používat již zavedené herní enginy, ale že se budou snažit si vše vytvořit sami a že povedou hru jinak a taky je to vidět. Fyzika hry mi po armor 2.0 přijde podobná jako u starších her GTA. Nezřídka kdy najedu kolem na nějaký kámen nebo vyvýšeninu a rázem si hraju na kaskadéra létajícího 50 metrů do výšky. Nebo opačný příklad kdy malá kamenná zídka, která mi překáží na každé mapě, zastaví i tank Tiger. Nedodělané a nevyvážené zbraně, totální nezájem o rozvoj potenciálu vojáků jako jsou průzkumníci nebo výsadkáři, bugy kam se člověk podívá, hra plná rusáků co jim sypou prachy do hry a mnoho dalšího co tuto hru pomalu ale jistě pohřbí. Nejlepší to bylo v roce 2014 kdy bylo vše na začátku o mnoho zábavnější a nezkažené.
 4. Agar96

  Existuje tu este niekdo??

  Pár nás tu ještě zbylo, ale není to žádná sláva. S přibývajícími updaty se to tu celkem vylidnilo.
 5. Agar96

  Diskuze - obecná

  No problém je i v tom že za tankistu či snipera teď hraje daleko víc lidí. Co udělaly ty slevy na vojáky vybavení atd. tak v bitvách běhá hromada lidí s nejnižšími hodnostmi a hraje za tankisty a snipery nebo spíš plýtvají zdroji a proto jiný bitvy než s pěchotou nejsou. A generálové si tuto skutečnost uvědomují a tak nasazují čím dál tím méně tankových a jiných útočných týmů a posílají většinou jen pěchotu. S některými hráči sem na to vedl diskuzi a vidí to stejně oni sami taky tanky nasazovat nechtějí a není se co divit když má nepřítel těžký tanky a nějaká lama se tam promenáduje kupříkladu v M2A2 a dokola se nechá likvidovat a plýtvá tanky které není úplně jednoduché nasadit. Takže jejich přínos je nula vy přijdete o tým tankistů a proto teď nic moc není.
 6. Agar96

  Diskuze - obecná

  Jagdpanther je bestie například Hellcat proti němu nemá absolutně šanci tři rány a bylo po mě a ten jeho sklopenej pancíř poskytuje dobrou ochranu.
 7. Agar96

  Diskuze - obecná

  M1/M2 je takové neoficiální označení v poli upravených karabin. Během jara roku 1945 bylo na frontě spousta karabin M1 ale do výroby se zaváděla M2 a protože nebylo možné stáhnout statisíce těchto pušek k jejich předělání, tak se začaly vyrábět kity které sloužily k polnímu předělání na plně automatickou verzi. Nicméně tyto upravené M1 neměly některé kosmetické prvky kterými se vyznačovala M2, kupříkladu držák bajonetu a ještě jsem se dočetl cosi o zásobníkové pojistce a čistá M1 neměla mít záchyt závěru v zadní poloze. Po válce byly samozřejmě téměř všechny karabiny staženy do zbrojovky a upraveny na plnohodnotné M2 ovšem ty co byly upravené v poli lze neoficiálné označit za M1/M2. Proto jsou dnes neupravené M1 karabiny celkem ceněné na trhu, protože na nich nebyly provedeny poválečné úpravy. A ten zpětný ráz se prý dal zvládnout tréninkem a v přikrčené poloze protože náboj byl nižšího výkonu.
 8. Agar96

  Diskuze - obecná

  Jen k té karabině 1000+ RPM rozhodně neměla ovšem pokud se dá věřit poměrně dlouhému článku na anglické Wikipedii tak karabiny typu M1 s přepínačem single/auto měly kadenci 750 ran za minutu. Ke konci článku je odstavec popisující že verze M2 měla kadenci 850 až 900 ran za minutu a stejné hodnoty uvádí se uvádí i na forum.valka.cz i když u těchto hodnot si myslím že někdo lehce přeháněl ale jde jen o můj názor. A kvůli větší jistotě sem trochu pátral, a bůh ochraňuj YouTube ,našel jsem instruktážní video z roku 1945, kde je na začátku řečeno že M2 je vylepšením standardní karabiny M1 kdy byl přidán volič palby umožňující kadenci 750-775 ran za minutu. Přidávám odkaz: Já osobně mám karabinu namodovanou na 802 ran za minutu a to bohatě stačí větší kadence je jen plýtvání municí a zhoršuje se tím podstatně stabilita a přesnost. A poznámka na závěr, ke konci videa je porovnán samopal Typ 100 s karabinou M2 a je zde řečeno že Typ 100 má kadenci něco přes 1000 ran za minutu, takže je možné že tato hodnota byla mylně přiřazena karabině M2
 9. Agar96

  Diskuze - obecná

  Bylo taky na čase udělat něco s karabinama vždyť byly naprosto otřesný a ta nepřesnost nerealistická. Karabiny byly v reálu rychlý, přesný a lehký jen měly slabou zastavovací schopnost a teď se konečně zdá že se ta zbraň přiblížila skutečnosti.
 10. Agar96

  Diskuze - obecná

  Každopádně to omezení recoilu má pro mě pozitivní dopad nevím jestli si toho všimli i ostatní, ale přijde mi že ve statistikách u M1/M2 je zvýšená přesnost a v bitvě je to znát ta věc je skutečně přesná a dá se konečně dobře používat. Dřív ta nepřesnost byla otřesná ale teď sem z tý karabiny nadšenej
 11. Agar96

  Diskuze - obecná

  Po včerejším hraní to vidím podobně ohk Mosiny jsou všude kam se člověk podívá. Poloautomatické pušky jsou smrtící protože i při palbě od boku si drží vysokou přesnost. A lidi taky dost nadávají na STG 44, samozřejmě i dřív se říkalo že STG je OP ale teď lidi nadávají furt protože ta zbraň je přesná a smrtící. Sám jsem pár STG44 šlohnul nepříteli a musim říct že jsou velmi stabilní a přesné a to i v různých modifikacích. A obávám se že boje se budou posouvat na větší vzdálenosti protože nikdo nebude chtít jít blíž.
 12. Agar96

  Diskuze - obecná

  Těžko říct co za takovým propouštěním může být. Že by snad finanční problémy nebo se nepohodli ohledně budoucího vývoje firmy. A s tím že před Vánocemi jde o velmi neuctivý krok souhlasím, myslím si že žádná firma by neměla v tuto dobu propouštět a navíc to kazí vzhled firmy, která může v tuto chvíli působit bezpáteřně. A kdo ví jestli ono rozrůstání nebylo jen na oko nejsem si úplně jistý zda je ve hře tolik hráčů a hlavně platících hráčů, kteří by sponzorovali RETO. Přece jen nejde o tak známou a rozšířenou hru, a RETO se určitě nemůže rovnat s takovými giganty jako je Wargaming nebo Gaijin Entertainment.
 13. Agar96

  Diskuze - obecná

  Zdravím, chtěl bych se zeptat zde jste někdo v poslední dnech nebo týdnech hrál US ? Nevíte co se děje že vyhráváme neustále jednu válku za druhou v krátkých časových intervalech ? A pak je tu problém se zdroji stačí přijít jen hodinu po začátku války a už nestihnu nasadit své útočné týmy dříve než ke konci války protože zdroje nejsou a doplňují se velmi pomalu. Jediné co máme jsou pěšáci a sem tam průzkumníci, ale nejsou vozidla, letadla, tanky a ani jejich osádky je to snad kvůli tomu jak nepochopitelně vyhráváme tak nám skrouhly zdroje ?
 14. Agar96

  Hmmm

  Měl jsem včera to samé, ale stačilo vypnout znova zapnout a všechno bylo vpořádku.
 15. Agar96

  Diskuze - obecná

  S tím M1919 jsem na tom úplně stejně prostě mi nesedí mířidla a DP-28 je prostě super jak zaměřovačem tak i chováním zbraně skoro bych řekl že jde o nejstabilnější kulomet. Ale tehdy jsem si ho také neodemykal, protože mám pocit že zprvu šlo o nepovedenou zbraň která nebyla nic moc, ale s postupujícími updaty se z DP-28 stala velmi dobrá zbraň, kterou Rusové hojně využívají a modují.