JosefSvejk

Members - Veterans
 • Content count

  1,288
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by JosefSvejk

 1. JosefSvejk

  Návrhy do hry

  Pokud budu mluvit za sebe, tak hru jsem hrál od července 2013 do řijna 2018 a stačilo. Po těch letech sice přibylo něco obsahu a změnili se mapy atd, ale bohužel spousta věcí a změn byla spíše proti hráčům. Diskuze na to je už zbytečná jelikož vývojáři si jedou svoje a názorama lidí se nezabývají. Všichni už svoje řekli a bylo by to omílání toho samého do kola a nikomu by to už asi nic nedalo. Když to porovnám s relativně novou hrou Battlefield V, tak tam se vývojáři snaží lidem vyjít vstříc. Přidali tam za půl roku tolik obsahu a opravili tolik věcí a chyb, že se to ani těmto nepodařilo za x let. Takže tuhle hru si určitě najde někdo a zahraje a třeba ho bude chvilku i bavit, ale myslím si, že už se to dál neposune. To by museli chtít oni sami. Tímto děkuju RETO za strávené příjemné chvilky s jejich hrou.
 2. JosefSvejk

  Diskuze - obecná

  Třeba v Battlefieldu 5 ten autodeploy zrušili v prvních updatech kvůli feedbacku komunity. Tam aspoň lidi poslouchají. Jako furt tam jsou píčoviny, ale dá se to.
 3. JosefSvejk

  Fav loadouty

  U Amíků jsem měl oblíbenýho Thompsona nebo M1G Garand s hlavní Scout II. U Němců jsem měl nějoblíbenější MP-40 v základu nebo StG-44 s optikou v základu. U Sovětů to bylo DP-28 v základu a PPD-40 v základu. Granáty a podobný výbušný píčoviny jsem nikdy nepoužíval, jelikož to stálo hafo peněz a výsledek 0. Navíc nováčci vám AT miny rozstřelovali. Protitankový zbraně jedině Bazooka/Panzerschreck+pistole než to všechno zmršili.
 4. JosefSvejk

  Diskuze - obecná

  No hlavně zapomeňte na to, že by něco vraceli k tomu jak to bylo před Armor 2.0 updatem. Oni jsou tvrdohlaví a i to říkali, že nikdy nedělají krok zpět. Kde jenom jsem tohle chování už viděl?
 5. JosefSvejk

  !!!!! Potřebuji pomoc !!!!!

  Zkontroloval bych jestli ti něco neblokuje Firewall a nebo Antivirus. To bych zkusil během hraní vypnout. Pak bych zkusil zjistit jestli máš nainstalovaný ten jejich BattleEye jelikož bez toho ti to bude dělat problémy. Stačí odinstalovat a nainstalovat znova hru a ten BattleEye se ti nabídne sám. Jinak nevím co by to mohlo být. Vyzkoušel bych vyhledat přes Google klíčová slova Heroes and Generals battle not loading nebo něco podobného.
 6. JosefSvejk

  Existuje tu este niekdo??

  Možná je to i tím, že když tu hru začali dělat lidi, kteří už tam dávno nejsou a oni nesehnali nikoho stejně dobrého. Pouze to udržovali a spokojili se s prachama z mikrotransakcí. U Bf5 lidi nadávali a báli se o to, že nebude nový obsah a pořád tam něco přidávají. Sice postupně a né najednou, ale přidávají. A opravují chyby a nebo se snaží. A za docela krátkou dobu. Ano není to firma s 20 lidma, ale já dělal ve firmě o 3 lidech a dokázali jsem hodně. Chce to jenom chtít a nespokojit se s tím co je.
 7. JosefSvejk

  Existuje tu este niekdo??

  Já to přestal hrát jak vyšel ten update s tím novým systémem penetrace a modelem poškození. To už byla poslední kapka. A lidi od nich pouze chtěli nové zbraně/vozidla a opravit bugy. Asi to bylo nad jejich síly. Každopádně prý propustili polovinu lidí cca 20, takže asi konečná. Já hraju od listopadu Battlefield 5 a jsem spokojený. Tam mají všichni stejné zbraně, je to docela dobře vybalancované. Akorát za snipera a tankistu to není taková zábava jako v HnG, ale co se dá dělat.
 8. JosefSvejk

  Diskuze - obecná

  https://www.armyweb.cz/clanek/leibermuster-revolucni-maskovaci-vzor-pro-wehrmacht-a-waffen-ss-ktery-prisel-az-na-samem-konci-valky?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu
 9. JosefSvejk

  Diskuze - obecná

  To jo no. Docela jsem se divil, že se dá ted docela hrát is s tím PPsH-41. Dřív jsem hrál radši s PPD-40.
 10. JosefSvejk

  Diskuze - obecná

  No právě. To mě štve, že jsem tehdy nebyl víc akční a neodemkl si to i u Němců. Potkal jsem takhle jednou Fallshirmjagera s PPsh-41 a bylo to cool. Nebo by se šiknul DP-28 u GER nebo US pěšáka. Ten Obzvláště u toho US by bodnul jelikož na ten zaměřovač u M1919 jsem si doted nezvykl.
 11. JosefSvejk

  Diskuze - obecná

  Taková ta situace když vás zabijou a vy za Amíky s PPsH-41 a nějaký Němec to ukořistí a pak zabíjí vaše kolegy, který nadávají do chatu co to je za hackera.😁
 12. JosefSvejk

  Diskuze - obecná

  Beru zpět. Je to docela dobrý update. Má to nějaký mouchy, ale docela mě to baví.
 13. JosefSvejk

  Diskuze - obecná

  My jsme hráli jak o život hodně ty staré mapy halvně staré Horské město byl celkem masakr na některých místech. A hlavně, když třeba vyšel update kde přidali Rusáky, tak jsme je hráli i když měly ze začátku naprd zbraně resp. neměl to nikdo namodované, ale byla to sranda hazet na tanky granáty. U hraní za Sověty jsem se naučil jak se vyhýbat tankům.😁 Nechápu proč třeba domršili letadla. Kdysi mělo letadlo jednu nebo dvě bomby a trvalo to celkem dlouho než se ty bomby dobyly. Nebo člověk musel přistát aby si dobyl bomby a to vznikaly i kuriozní situace kdy někdo někomu ukradl i letadlo. Nebo když jste mohli hrát za tankisty a většinou vás zabil někdo v jiném tanku nebo položenou minou. Panzerfaust měl člověk snad jenom jeden nebo dva a ty stejně používal proti pěchotě. Bylo to prostě jednodušší a víc vybalancované.
 14. JosefSvejk

  Diskuze - obecná

  Podle mě každý kdo tuhle hru hrál nějakých pár desítek hodin pozná co v té hře je špatně. Obzvláště zarážející je to, že tu hru musí hrát i lidi z RETO a musí vědět v čem je problém. Akorát nejspíše má poslední slovo někdo kdo tu hru asi vůbec nehraje nebo nechápe proč tuhle hru měli lidi rádi. Většinu těch věcí úplně zkurvili. Pro mě je ta hra už nehratelná jelikož si to hraní chci užít. Chci si jednoduše zastřílet, zajezdit s tankem, sniperovat, skákat s výsadkářem a to jednoduše v jedné hře a nechci aby mi v tom něco bránilo at už frustrací z BUGů, drahých oprav za zbraně a vozidla a nebo různých nesmyslů jako 2km vzdálený spawny. Vždyt už se pořád opakuju.🤔
 15. JosefSvejk

  Diskuze - obecná

  RIP Heroes and Generals 2012-2018 https://www.youtube.com/watch?v=JnF3oEUmquk
 16. JosefSvejk

  Diskuze - obecná

  V tomhle má u mě HnG obrovské plus oproti BFV. Hlavně kvůli tomu, že se drží v rámci nějaké historické přesnosti v uniformách a zbraních. Když to zjednoduším, tak vidíte díky uniformě kdo je nepřítel. Stejně tak když střílí někdo poblíž z MP40 nebo M1G, tak většinou platí, že je to nepřítel.(pokud neukradl zbraň nepřítelský mrtvole). Co mi vadí, že tam třeba není možnost hrát konkrétní období s konkrétníma zbraněma a vojákama. Např. Rotterdam 1940 Němci vs. Angláni a Frantíci a pak třeba Rotterdam 1944 Němci vs. USA a Briti. Případně další mapy podobného ražení. Tak fungoval třeba BF1942 pokud se nemýlím. Taky mi vadí ten způsob obsazování bodů na mapě kdy máte 5 bodů a obsazují se všechny naráz.(nevím co to je za mód). Absence teamplaye je už jenom takový vedlejší efekt co mi vadí taky. Chaos a šílený přestřelky kdy vás zabíjejí z divných úhlů. Tanky a letadla prakticky nehratelný.
 17. JosefSvejk

  Diskuze - obecná

  Já se musím vždycky smát, když vidím recenzi na Youtube od AngryJoea na Battlefield 1 na úvodní scénku.
 18. JosefSvejk

  Klan ČSAD

  Chtěl bych trošku pomoct klukům z klanu a upozornit, že u nás na Discordu se začíná pomalu rozjíždět i hraní hry Post Skriptum. Zatím to tam hraje asi 5 lidí, kteří mají nahráno už 30+ hod. Takže kdo má zájem si zahrát tuhle hardcore fps z 2. světové, tak se tam mrkněte. Případně kontaktujte Fubara XS, který je správce serveru a mimo jiné udělal o této hře i gameplay video.
 19. JosefSvejk

  Diskuze - obecná

  Já měl asi 3,5 roku jejich klienta. Pak mi to lagovalo, tak jsem zkusil asi na 2 měsíce Steam a chvilku to pomohlo. Pak mi to nšlo spustit, tak jsem už zase 2 roky na klientovi standalone a pohoda.
 20. JosefSvejk

  Diskuze - obecná

  Poslední dobou potkávám hodně cheaterů. Např. Uncool od Poláků apod. Jsou to pičusové co se divím, že můžou mít ještě radost ze hry a RETO je nechce zabanovat. Dokáže vám to zkazit hru.
 21. JosefSvejk

  Diskuze - obecná

  Dobře, zeptám se jinak. Kdy přidají aspoň ty Čiňany?
 22. JosefSvejk

  Diskuze - obecná

  Tak kdy už přidají ty Brity, Italy nebo Finy sakra?
 23. JosefSvejk

  Klan ČSAD

  Jenom bych chtěl upozornit, že je tady možnost hrát ve spolupráci na Discordu https://discord.gg/EeKqVFS Je tam spousta ochotných lidí co rádi poradí začátečníkům nebo nabídnou kooperaci za Němce, Amíky nebo Sověty. Nejvíce se tam hraje za Němce, ale není problém a za ostatní frakce zahrajeme nebo si můžete najít spoluhráče. Hraní ve spolupráci je jiný level. https://ctrlv.cz/Dxs4 https://ctrlv.cz/XavR
 24. JosefSvejk

  Diskuze - obecná

  No pokud zabanovali některé lidi z KGB co cheatovali, tak to udělali dobře. Mě stačilo, že jsem zažil několikrát AIMbot a Uplink. Jako dostávat instaheadshoty nebo mít PING 30000 není zrovna OK.
 25. JosefSvejk

  Diskuze - obecná

  Já hraju v klanu jelikož mě baví ta teamová hra. Hrajeme klasicky. Žádný triky a sviňárny co dělají KGB apod. Takže necampíme spawny, nejezdíme dopředu na pointy pokud nejsou odemčené a nepoužíváme OP zbraně jako MG42 apod. Vesměs hrajeme i tak abychom si vydělali. Občas se stane, že ta bitva skončí za 5 minut, ale to je spíše tím, že narazíme na úplný začátečníky nebo má nepřátelský tým hodně pilotů apod. Válku moc nehrajeme jelikož tam je to fakt cancer. Tam si lidi honí ega a nezáleží jim na tom kolik za bitvu dají peněz. Pro ně je důležitý dávat miny všude možně a campit na místech kudy přícházejí lidi ze spawnů. Nebo přejíždějí lidi autem apod. To není hra pro mě. Já bojuju čestně. Sice ve skutečný válce bych asi takhle chcípnul za 5 minut, ale tohle je hra.