Aracz

Members - Veterans
 • Content count

  1233
 • Joined

 • Last visited

2 Followers

About Aracz

 • Rank
  Major

Faction & Soldier

 • Faction
  United States
 • Soldier
  All types

Recent Profile Visitors

727 profile views
 1. 1st Jägers - Polish Section

  To najpierw graj ISem, żeby się bawić, a później nadrób straty latając samolotem. Recepta na dobrą ekonomię
 2. Omawiamy aktualności

  Następne samoloty są już potwierdzone, nawet od całkiem długiego czasu
 3. Tanks shooting down planes

  You should try. Now, they are quite nice.
 4. 1st Jägers - Polish Section

  Sytuacja jest całkiem prosta Tabela to nie jest tabela statystyk graczy, tylko statystyk postaci. O to mi wcześniej chodziło, to jest strasznie głupie, wyniki powinny być sumą punktów ze wszystkich postaci na koncie, a nie podliczane dla każdej z osobna.
 5. 1st Jägers - Polish Section

  Statystyki są tylko na jednego żołnierza? Trochę bez sensu. Możesz mieć super statystyki konta, ale jeśli grasz kilkoma postaciami, to pojawi się koleś który ma tylko jedną postać, który mimo gorszego score ogólnie i tak będzie wyżej.
 6. P40 - good job RETO

  So, half hour ago i had a battle, where we destroyed 44 of German planes, while loosing 33. I told my team to dont leave at the beggining, with my random-assigned wingman (i can't play with my official wingman, cause his game is crashing after last patch ) we were able to make scores 18 destroyed enemy planes to 8 deaths (P-40), and 12 destroyed planes to 8 deaths (P-35 wingman). The other two pilots had a bit worse score, but still, they were in the air to the end, what gave us the advantage. Enemy team had 5 pilots in the middle of battle, but we did good job in the air, and at the end, they left with 3 pilots only. Sadly, we lost on the ground. I feel happy after battles like that, even when it's lost, only thing, what can i say, is "GG". I got one battle, where my team just left without even spawning a plane. But only thing what we have to do, is to show that the P-40 is a good plane now. Majority of pilots are getting scared when they notice 4 or 5 pilots in enemy team, but I think it will change quickly.
 7. Offtopowe pogawędki

  Jakie wielkie kolejki
 8. Omawiamy aktualności

  Co ciekawe, jest to tylko w "action game" Jeśli do bitwy dotrą uzupełnienia, to na mapie generalskiej do bitwy dochodzą respy, a dla graczy w bitwie, wsparcie zastępuje obecne jednostki.
 9. Offtopowe pogawędki

  To powoduje jeszcze jeden problem. Niemcy mają mnóstwo graczy, którzy mają swoje ATeki w ilości tak 3-5 jednostek, które respią, ale nie potrafią używać. Randomy mają jednostki, których nie potrafią używać, za to weterani i klany mają problemy z kolejkami. Ale na ten problem rozwiązania nie ma, zwiększenie kolejki jednostek w zapasie nie poprawi sytuacji (przynajmniej po ostatnim razie, jak się tak stało, nic się nie zmieniło w wynikach wojny), a graczy wywalać z frakcji się nie da. Nawet zwiększając ceny, czy osłabiając broń. Możliwość grania wojny Niemcami dla wielu osób sama w sobie jest wystarczająco kusząca
 10. P40 - good job RETO

  Most important is that it is really competitive plane. Not OP, not UP, when fighting against german fighter, it looks like really fair fight, with few people with good scores and few with worse ones. Pilots from both sides aren't leaving the game, it's a good sign
 11. Omawiamy aktualności

  P-40 jest grywalne W końcu nie muszę grać P-38, żeby dobrze bawić się samolotem. Jeszcze jest w co postrzelać, bitwa na którą trafiłem, to było pięciu na pięciu pilotów. Skończyła się brakiem respów po obu stronach Wynik przy odrobinie starań idzie zrobić na plusie, z rezerwą na kilka śmierci by mieć stosunek zestrzeleń do śmierci 1:1. Oczywiście to nie to, co idzie zrobić P-38, ale tutaj walka była bardziej zażarta, do samego końca wynik nie był jasny, nawet jeśli chodzi o każdy pojedynek 1v1. Dzięki temu zabawa była na prawdę emocjonująca, aż chce się latać i latać ^^ Zauważyłem, że nowy BF u Niemców jest na prawdę bardzo zwrotny, a dalej ma to mordercze działko. Ciężki przeciwnik, powiedziałbym, że nawet cięższy od tego standardowego Meserka. Wydaje się mniejszy, jeszcze ciężej go trafić, oczywiście idzie zestrzelić, ale aktualnie mam do niego taki szacunek, jakby to on był tierem drugim.
 12. Skill Improvement: No Scope, No Problem!

  I played a bit with iron sight BA and pistol, but it's not for me When I have stable FPS and good ping, unscoped full rof SA is the best weapon for me. With scope, i feel limited to marksman role, but when game is running smoothy and i have unscoped SA rifle, i can snipe enemy from long range, and rush the point if i want, with having good potential in fighting against more than one enemy, or against enemy with full automatic weapon and heavy set gold.
 13. Omawiamy aktualności

  Gracze, macie, cieszcie się buildem! Ups, jednak nie
 14. Offtopowe pogawędki

  Co? To chyba ktoś specjalnie musiał zrobić, by oczernić antifę (jakby już nie byli uważani za ogólnoświatowych idiotów). Rozumiem, że to w większości nie są to ludzie najinteligentniejsi, ale żeby być taką amebą? Albo właśnie muzułmanie to zrobili, ale jeśli zrobił to ktoś z lewego skrzydła, to nie ma standardów, w których nie byłby imbecylem.
 15. Offtopowe pogawędki

  Bo większość randomów to ameby, niezależnie od strony? Grając z losowymi graczami to najlepiej chyba grać niemcami, bo nie ważne jaka bitwa, zawsze znajdzie się jakaś przypadkowa ekipa 4 czy 5 osób, którzy nawet jak nie będą grać dobrze, będą grać ponad przeciętnie. By trafić dobry team we frakcji US, trzeba mieć na prawdę niezłego farta. Dlatego lepiej znaleźć sobie jakąś ekipę znajomych, albo klan. M1 i M1A1 to w ogóle są takie "placeholdery". Nikt by się ich zniknięciem nie przejął, RETO je trzyma tylko dlatego, by było czym zapełnić miejsce odblokowania baretek. W jakim sensie? Chodzi Ci o to, ze drużyny są niezbalansowane, po jednej stronie noobki a po drugiej ludzie bardziej ogarnięci?