Fenixie

Members - Recruits
 • Content count

  5
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Fenixie

 1. Dobrý den občasní i každodenní hráči, toto forum jsem založil z důvodů mě sobeckých, jelikož mě nebaví hrát sám hru která je jak stvořená pro kooperaci. Nevytvářím klan jen chci dát dohromady lidi co je hra ještě baví a chtějí hrát aspoň ve dvou lidech. Já s kamarádem komunikujeme přes skype ale to pro víc lidí není asi vyhovující, tak pokud máte návrh tak sem s ním. Tak stručně a vesele. Je to jako dobrej nápad nebo jakej je to vlastně nápad?
 2. Fenixie

  Klub občasných hráčů ---

  No uvidíme jestli sem někdo zavítá.
 3. Fenixie

  Návrhy do hry

  Tahle hra je postavená na týmu a stačí čtyři hráči co spolupracují a hra se dá obrátit a vyhrát. Baví mě hrát válku protože tam o něco jde a má to smysl. Chtěl bych tady vytvořit komunitu lidí co sem občas přijdou a zahrají si spolu. Nejsem nepřetržitý hráč ale rád bych hrál v kooperaci protože jinak mě to moc nebaví. Pro mě je to hra která tě dokáže vtáhnout a nechci aby se z toho stal arkádovej Battlefiel. Jen by měli ubrat těm kulákům a dát možnost dalekohledu z tanku.
 4. Fenixie

  Návrhy do hry

  Diskutuje tu někdo?
 5. Fenixie

  Klan ČSAD

  Zdravim s kamarádem hrajem už asi dva roky a po te aktualizaci ta hra zase dostala grády a rádi by jsme zahráli trochu v kooperaci. Kdy hrajete? a přez co se dorozumíváte my používáme skype.