kaancell

Members - Recruits
 • Content count

  8
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About kaancell

 • Rank
  Private
 1. But my friend play as USA Para. He always directly find match. I really hate this games USA LOVE. Best tank destroyers, Best light tank, Best assault rifle(m1/m2 carbine) And finally best matchmaking stability. Must we play as american? Whats your purpose?
 2. Im searching match which i can play as plane or para not only war games. I ask this because i cant find a way as play fighter or para.
 3. I cant find any match as fighter or paratrooper. It take 35-55 min around. Has game any problem about that?
 4. Will there any event, discount or sale for christmas?
 5. Recon uçağında düşsen de sorun olmuyor. Repair ucuz, adam da alabiliyorsun. Çünkü uçaklar yavaş. Adamlar senden iyi olsa da dehşet derecede fark yaratamıyor. Fakat avcı uçağında hem repair pahalı, hem uçak hızlı, hem de rakibin iyi olması senin için zor durumlar yaratıyor. Oyunda alıştırma yahut bot kısmı da olmadığından gerekli bilgileri almadan girince hem para kaybediyorsun hem de takımına maçı kaybettirmiş oluyorsun. Çünkü uçaklar çok etkili ve işi bilmediğinden kaynakları boş yere tüketmiş oluyorsun.
 6. Başlık altında bir kaç sorum olacak. Cevabı yahut bir tahmini olanlar yanıt verir ve üzerinden konuşabilirsek sevinirim. Yılbaşı etkinliği ne zaman açıklanır? (Ben Aralık başı açıklanır sanıyordum fakat bir hafta geçti ses yok.) Yılbaşı etkinliğinde asker alma ücretlerinde indirim yapılır mı? Bir de şu uçak kullanmayı nasıl öğreneceğiz? Malum herkes canavar gibi oynuyor, havada kalamıyoruz ki oynamayı öğrenelim. Yani çıkıp oynadıkça demeyin lütfen. Adamlar peşime takılıyor, kurtulmak mesele. Bu kontrolleri ile ilgili püf noktalar mı var da daha etkili hareket ediyorlar yoksa sadece tecrübe meselesi midir gerçekten? Herkes paylaşmak istemeyebilir fakat püf noktalarından bazılarını söylemek isteyen olursa ve cevap olarak yazarsa çok memnun olurum. Herkes yararlanmış olur. Şimdiden herkese teşekkürler.
 7. kaancell

  When are the sales and xmas skins coming

  We dont must think about RETO's fix works. He must think it for his wallet balance and earn new members. Because if they dont fix products problems, members will evaluate their options like other games. We are waiting activity about x-mas as discount, paintjob or sale. Whatever...