zetos

Members - Recruits
 • Content count

  13
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

31 Neutral

About zetos

 • Rank
  Private

Faction & Soldier

 • Faction
  United States
 • Soldier
  Infantry

Recent Profile Visitors

247 profile views
 1. zetos

  Hall of shame

  Skasowałem, bo bym bana dostałem
 2. zetos

  Hall of shame

  BŁUHAHAHAHAHA, AHAHAHHAHAHA. KAPITAN JEST TYLKO JEDEN! Nie ma to jak przeczytanie takiego posta w piątek przy piweczku :):):) Za wszystko inne zapłacisz Master card...
 3. zetos

  Offtopowe pogawędki

  Może jeszcze tygrysa?
 4. zetos

  Offtopowe pogawędki

  Mój był lepszy. Zrzucał V2 na Londyn.
 5. zetos

  Offtopowe pogawędki

  Pierdo...ny kłamca
 6. zetos

  Offtopowe pogawędki

  Upokarzać to można człowieka a nie zwierzę. bb
 7. zetos

  Tajemnice Kapitana Fallusana

  Wiesz rękopis znaleziony w Saragossie też można zaliczyć do arcydzieła polskiej kinematografii. Nie znaczy to jednak że musi być wykładnią określonego nurtu czy wykładni wiekowej. Nie mniej jednak sprawdziłem sobie te zapiski pisma i wyglądają na całkiem ciekawe. Trochę to przypomina kamień z Rosetty
 8. zetos

  Tajemnice Kapitana Fallusana

  Hrabia był pedałem nikt kto jest normalny nie łączy go z Kapitanem Fallusanem.
 9. zetos

  Tajemnice Kapitana Fallusana

  Z tego co mi wiadomo to postać Kapitana Fallusana jest dość tajemnicza. W książkach się o nim nie piszę, bo nie ma źródeł merytorycznych na jego temat. Prawdę powiedziawszy sam znalazłem tylko parę wzmianek o nim. Tak jakby nigdy nie istniał... Nie ma jednak wątpliwości, że jest to postać autentyczna.
 10. zetos

  Nieobecni

  Wszystkim którzy się wypowiedzieli i tym którzy się nie wypowiedzieli, bo nie wiedzieli jak? Już teraz serdecznie dziękuję, bo kondolencję od społeczności H&G, zostaną przekazane przede wszystkim Mamie naszego małego Huzara. Ja sam do tej pory nie mogę się z tym pogodzić, choć trochę czasu już upłynęło. Mam nadzieję, że takich wiadomości już nigdy nie będzie.
 11. zetos

  Nieobecni

  Witam. To jest smutny temat. Chciałem powiedzieć że odszedł od nas wierny gracz z Huzarów Śmierci. Zmagał się 6 lat z chorobą. Umarł w gronie rodziny miał 21 lat. Bardzo mi go brakuję bo był moim kuzynem,. Razem się wychowaliśmy. Rak jednak nikogo nie oszczędza. Oddajcie Cesarzowi co cesarskie. Pozdrawiam wszystkich.