Quinnn31415

Members - Veterans
 • Content count

  341
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

67 Neutral

About Quinnn31415

 • Rank
  Staff Sergeant

Faction & Soldier

 • Faction
  United States
 • Soldier
  Infantry

Recent Profile Visitors

1,434 profile views
 1. Quinnn31415

  Tips, Info and Amphibious Vehicles

  Yes 🙂 Im still surprised how many ppl can not (or maybe dont want to) use their brain to come up with the same conclusions and tips as you did.
 2. Quinnn31415

  Změna Recona na Infantrymana

  No našel jsem tohle: Čili čekal bych že tu reconskou pušku s puškohledem jako infantery používat opravdu nemůžeš, ale měla by zůstat v "depu" a při opětovném přehození na recon by měla jít zase používat. Ale ruku do ohně bych za to nedal. Jako myslim, že je snazší si koupit novýho vojáka jako inf Vcelku rychle se člověk dostane na nějaký rozumní zbraně a ani M1 Garand neni vůbec marná zbraň. To přehazování tě navíc přijde pěkně draho pokud se nepletu. Když jsem naposledy povýšil vojáka na generála, tak všechny zbraně se přesunuly do depa.
 3. Quinnn31415

  Změna Recona na Infantrymana

  No já mám takový pocit, že dřív šlo měnit jen z infantery na special classes a ne naopak Ale už je to dlouho co nejde měnit vůbec, takže se možná pletu.
 4. Quinnn31415

  Create groups in Friends list

  Would be nice to let us, players, organize our friendlist (Also would be nice to be able to organize ATs in groups and also the soldier list....!!! )
 5. Quinnn31415

  Generals map

  Its good to know, that you know that (But you should start few years back, at least last 2 years I'm reading this forum, there is serious concern of vets about RTS...like quasilion forum topics... ) You (I mean RETO) need to realize, that you can not compete with other FPS only WW1/2 action games, but the combination of FPS and RTS was quite unique meta so this is something you should focus on. For more then year I'm waiting for something called "Tech upgrade: War server" that you guys at RETO wanted to do first before any other change of RTS (at least that was my impression from forum). I'm pretty optimistic and naive person, but despite that I personally dont belive that this will change anything (Really want you to prove me wrong )
 6. Quinnn31415

  A couple of requests Reto

  This would be useful!
 7. Quinnn31415

  Diskuze - obecná

  1) No on ukazuje vždycky na kolik vteřin čekání tě vyjde ten konkrétní voják při znovunasazení do bitvy. Obvykle se moc čekat nemusí, pokud neumřeš několikrát v řadě rychle za sebou. Pak opravdu pomůže změna vojáka, na vojáka s horším vybavením, kde je ten čas menší. 2a3a5) Válka je právě ta super věc co tuhle hru odlišuje od ostatních FPS stříleček. Hráči vytvářejí bitvy pro ostatní hráče. Tj. pokud někdo nepošle do bitvy motorky, tak tam nebudou a pujde se pěšky Tím, že se zapojíš do války získávají zkušenosti tvoje ATs (útočné týmy), ale zároveň i voják ke kterému patří. Útočný tým pak můžeš vylepšovat (pěší->moto->jeep->apc) co do vybavení i velikosti a XP pro vojáka se vždycky hodí, protože bez aktivního používání útočných týmů se člověk jen těžko dostane k nejvyšším hodnostem = nejvyššímu platu za odehranou hodinu. Zároveň také pomáháš své frakci vyhrát válku 😉 Je fakt, že teď, pokud jsou v bitvě zdroje a ty vlastníš vojáky různých specializací, tak si můžeš měnit jak se ti zlíbí. Ačkoli myslim, že teď zavedli/zavedou tvrdé limity, tj max 6 tanků/pilotů/sniperů na bitvu. Pokud člověk nechce hrát RTS moc aktivně, tak si stačí vybrat nějakou obranou linii, nejlépe město kde nepřítel má jednu přístupovou cestu, a poslat útočné týmy do obrany. Tak se dá i vydělat si WFs (měnu za kterou se nasazují/vylepšují útočné týmy) jen čistě hraním RTS. Když je pošleš jen nazdařbůh do útoku na vzdálené místo, tak můžou být taky povražděný v nějakým nesmyslným útoku, kde to navíc zkazí náladu i FPS hráčum. 4) Naštěstí nevybuchuje!
 8. Quinnn31415

  Diskuze - obecná

  Tohle se dělá tak, že když máš zbraň na slotu [3] tak zmáčkneš znova [3]
 9. Quinnn31415

  Crashes - please provide feedback

  I thought that they will do nothing about it till the "Tech upgrade: War server" is out.... so we can just hope that this will help.
 10. Quinnn31415

  Diskuze - obecná

  No to spíš vypadá, že si s H&G právě začal než že se ke hře po čase vracíš 1) Ta úvodní obrazovka před bitvou je divná, nejde dost rychle přeskočit a vlastně nikoho hrajícího jen FPS nezajímá. 2a3) No režim WAR v sobě kombinuje RTS a FPS prvky, čili pro mě je to právě tohle co dělá H&G zajímavou hrou. Za účast ve válce za bitvu dostáváš jak credits, tak především warfunds, který se používají na koupení a nasazení ATs (Assault Teams). Čili složení bitev ve válce určují POUZE ostatní hráči! Používání ATs zase zpětně dává XP pro vojáka, kterému AT patří. 4) Pokud vim tak vybouchne, jen se ti to jako mrtvole nikde nezobrazí. Stejně tak zmizely i ostatní zvuky v deathcam. Pro mě momentálně nic nového, co by mě u hry udrželo. Zapnu zase za měsíc a uvidíme Ale musim říct, že pořád po letech vidět ty samé lidi online je vlastně fajn
 11. Thanks for reply....since RETO seems like to do nothing like hard caps on special classes, this could really help a bit immediately.... (good cost-benefit ratio) Ofcourse its not fixing anything, but gives players more info about what is going on on the map, wich I think is always good
 12. Quinnn31415

  Crashes - please provide feedback

  It looks like that only solution for this is to play 1-2 battles per day
 13. Hi, since the number of special classes in FPS battles is an issue, perhaps this can help: Display number of spawned planes/tanks/recons in deploy menu. Maybe some players have still brains in their heads, just need to be informed more about situation on battlefield